Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Takie "CUDO" FUSION FuelSaver

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Takie "CUDO" FUSION FuelSaver

    Witam koledzy.
    Na stonie Business Insider Polska znalazłem link sponsorowany do takiego "CUDA"

    Link

    Panowie co o tym sądzicie? Nie znam sie na motoryzacji. Szyte wg mnie grubymi nićmi. Proszę o poradę.

    Pozdrawiam
    bastek1080

  • #2
    Przecież na kilometr nawet po stronie widać że preparowana. Kliknij na jakikolwiek link do ogłoszenia. Wszystko prowadzi do jednego linku. NIe wspominając o źle wyświetlającym się napisie PROMOCJA w LG rogu i logo NewTimes na kawałku nagłówka strony.
    Są jeszcze ludzie którzy wierzą w takie rzeczy? Jakby było takie coś to producenci by to dawno zastosowali, żeby płacić mniejsze opłaty itp.

    Komentarz


    • #3
      Yyyy... co to pierwszy kwietnia mamy dzisiaj czy jak???
      Chyba z 15lat temu brat gdzieś się oczytał podobnych stron i zamówił takie cuda. Po paru miesiącach walało się to badzoewie po regale w garażu

      Komentarz


      • #4
        Nie ma chyba takich frajerów , którzy są w stanie dać 150 zł za dwa małe magnesy neodymowe (jak się domyślam). Już pomijam te zmyślone dane na temat redukcji spalania, poprawy osiągów masakra . Ta akcja jest tyle warta co Zbyszek Nowak i elektryzowanie mineralki przez telewizor

        Komentarz


        • #5
          Ja sie dziwie ze ludzie takie gówna kupuja i wierzą że bedzie to działać , pewnie Ci sami kupuja chińskie herbatki na odchudzanie i korzenie z peruwiańskich drzew na erekcje.
          2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

          Komentarz


          • #6
            Pic na wodę i to widać od razu. Ale ludzie są dziwni i niektórzy wierzą w takie cuda. Mnie takie "coś " denerwuje podwójnie bo potem wielu do jednego worka wrzuca takie cuda z produktami, które rzeczywiście mają pozytywny wpływ np. na zużycie paliwa tzn. dobrymi dedykowanymi dodatkami do paliwa, które co prawda nie zredukują spalania o 20-30% tylko o kilka procent za to na te kilka procent szansa jest realna. Tutaj możemy co najwyżej się pośmiać.

            Komentarz


            • #7
              Kupiłem już pół roku temu, u mnie dodało 47KM przy spadku zużycia paliwa o połowę.
              Ja magnesy zdejmuje na noc, najpierw przypinałem do kolana, po tygodniu przestało trzeszczeć teraz zakładam na kabel HDMI i mam odkodowane kanały premium, Canal+ i HBO kompletnie za darmo
              Powered by R-Performance

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X