Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III i Superb II FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Strona nie została odnaleziona

    [ Dodano: Czw 11 Gru, 14 22:49 ]
    i tutaj jeszcze:

    TEST Škoda Superb III: Exkluzivní jízdní dojmy s předsériovými vozy | auto.cz
    OII 1,4 TSI Elegance

    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

    Komentarz


    • Ale to wszystko juz jest w watku o SIII do ktorego link podalem wyzej

      Komentarz


      • 3DTuning

        idealna zabawa na święta....... skoda tez jest

        [ Dodano: Pią 02 Sty, 15 13:20 ]
        no i mamy nowe ceny OIII i dodatków

        [ Dodano: Wto 06 Sty, 15 22:23 ]
        Spyshots: 2015 Skoda Octavia Facelift Spotted - autoevolution
        OII 1,4 TSI Elegance

        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

        Komentarz


        • Jadłem sobie ostatnio na nocnej przerwie hot-doga na stacji benzynowej, a żeby zabić nudę, sięgnąłem po pierwszą lepszą gazetę moto, a tam :shock:
          ...omal nie wyrzygałem na nią hot-doga, kiedy zobaczyłem zdjęcia potencjalnego liftu O3...

          Jeszcze niżej moje pierwsze skojarzenie jakie odrazu strzeliło mi do głowy. Chyba się panowie w VAG zagalopowali...
          Załączone pliki
          Artur

          Komentarz


          • To raczej domorosły artysta-grafik się zagalopował...

            Komentarz


            • Chris11, grafik - owszem, ale artysta, to już nie... :wink:
              Artur

              Komentarz


              • W roku modelowym 2017 Skoda Octavia będzie oferowana także z trzycylindrowym silnikiem benzynowym 1.0 TSI, który ma zastąpić jedną z większych jednostek napędowych.

                Kilka tygodni temu koncern Volkswagen ogłosił zamiar odnowienia gamy oferowanych jednostek napędowych i wprowadzenie nowej rodziny silników benzynowych i wysokoprężnych. Zmiany dotyczą wszystkich marek należących do niemieckiego koncernu.

                Od dłuższego czasu mówiło się o planach dołączenia do oferty Skody Octavii benzynowego silnika trzycylindrowego o pojemności skokowej 1.0 l. Obecnie pojawiły się, wciąż oficjalnie nie potwierdzone przez producenta informacje, że dotychczasowy silnik czterocylindrowy 1.2 TSI o mocy 110 KM miałby być zastąpiony trzycylindrowym 1.0 TSI o mocy 116 KM.

                Nowy silnik 1.0 TSI ma pojawić się w Octavii już 30 maja 2016 r. (22 tydzień).

                [ Dodano: Nie 25 Wrz, 16 14:10 ]
                Exkluzivní spy video: Modernizovaná Škoda Octavia (2017) poprvé na silnici | auto.cz
                OII 1,4 TSI Elegance

                KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X