Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III Face Lifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przod wyglada jak rysowany po pijaku... takie dziwadło. Paskudne niestety.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
      przod wyglada jak rysowany po pijaku... takie dziwadło. Paskudne niestety.
      Coś mi się zdaje, że ktoś tu kupił O3 przed FL.... No i trzeba sobie tą najnowszą obrzydzić :-)
      Pozdrawiam
      perfex

      Octavia HTP

      Komentarz


      • nie rozsmieszaj mnie... a jesli piszesz to serio, to tylko swiadczy o Twoim sposobie myslenia...

        po prostu po fl na wizualizacjach wyglada dla mnie brzydko ten przod nowy... zreszta to byl jeden z powodow zeby wlasnie zamowic auto przed fl bo wiedzialem ze tak wlasnie bedzie mniej wiecej wygladac jak na wizualizacjach z Auto Bilda. Po fl juz bym Octavii nie kupil tylko Golfa kombi - jesli w ogole bym cos kupil (bo znowu Golf kombi jest dla mnie wizaulnie totalnie bezplciowym autem...), albo moze nowe Megane kombi bo mi sie podoba, podobnie jak Megane grandcoupe (tylko jak sie taki Francuz potem sprawuje? ksiaze lawet czy jak to tam....).

        od samego poczatku jak zaczely sie wizualizacje - pisalem ze mi nowy wyglad O3 po fl nie przypada do gustu i jak sie okazalo, te wizualizacje z sierpnia/wrzesnia z Auto Bildu sprawdzily sie niestety w 100%.

        ps. ale znowu - moze na zywo nie bedzie wcale tak zle? Moze to kwestia przyzwyczajenia?

        ps.2 choc ten kolega co przed "modernizacja" forum - pracownik Skody - co pisal ze byl w Czechach na prezentacji dla pracownikow i ze wygladalo to kiepsko to tylko potwierdza moje obawy... bedzie wizualnie shit. Ale znowu co pisalem wczesniej - 80% Octavii kupowanych jest na firme a myslisz ze firmie zalezy jaki przod ma auto? Ma to zwykle w d...pie. Co tu ukrywac - Octa to fajny kompakt, przerosniety kompakt, ale auto klasy sredniej to to nie jest, wiec na firme tez trafia do odpowiednio dopasowanego poziomu pracownikow (dyrektor to bedzie mial inne przeciez auto).

        ps.3 swoja droga gdyby nie ten spieprzony przod to praktycznie fl nie widac wcale na 1 rzut oka, tak samo jak zreszta w Golfie czy Leonie...
        Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • Ja póki nie zobaczę na żywo, to mam jeszcze ostatki nadziei, że może nie będzie tak źle. A jak będzie źle, to liczę, że jeszcze w pewnych kolorach jakoś to będzie wyglądać (albo w wersji RS). Jak pisałem dawno temu, można zrobić ładne, dzielone lampy, ale w faceliftingu Octavii Skoda - w mojej opinii - zupełnie się nie postarała. Chociaż wiem, że potrafią, nawet Yeti wyglądało ładnie i sympatycznie.

          No ale cóż, mi już nie do końca podobał się nowy look Skody jak tylko wprowadziła Rapida. Udało im się zrobić ładne Fabię i Octavię oraz pięknego Superba. I mam nadzieję, że dotrzymają swojego słowa i nie wprowadzą tych dzielonych lamp do każdego modelu jako kolejny nowy look. Niech nie zepsują tak Superba po liftingu, może nim nastanie jego czas ten ich trend się odwróci.
          Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
          Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

          Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
          Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

          Komentarz


          • Mogli zrobic lampy jak w Kodiaqu, albo w Superbie.

            Nie wiem co im przy okazji fl Octavii odbilo... bez sensu
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • Fakt - FL 5E wygląda jak gówno w lesie... Mogli sobie darować tę >kosmetykę<

              Komentarz


              • Ja już nie wiem, po wczorajszej prezentacji jestem w stanie się wycofać z wcześniejszej krytyki tego FL, ale teraz moje ostateczne zdanie wypowiem jednak po tym jak zobaczę na żywo, bo tak dobrze może wyglądać w wersji style a w wersji bida może być nędza - mieszane uczucia.
                Octavia 3 - 1.4TSI

                Komentarz


                • moim zdaniem tragedii wyjatkowej nie bedzie, czlowiek sie przyzwyczai. Tylko ze faktem bedzie to, ze po fl bedzie brzydziej z przodu niz przed fl. Reszta natomiast jest praktycznie niewidoczna...
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • Oglądałem parę filmików z prezentacji i wygląda na to że w rzeczywistości ten przód będzie dobrze wyglądać. Cienko tylko widzę te biedniejsze wersje
                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                      nie rozsmieszaj mnie... a jesli piszesz to serio, to tylko swiadczy o Twoim sposobie myslenia...
                      Mój sposób myślenia jest taki, że można kupić auto przed zapowiedzianym liftem pod warunkiem, że otrzyma się na nie super ofertę finansową. I zakładam, że tak jest w twoim przypadku. I w najmniejszym stopniu tego nie neguję.
                      Natomiast jeżeli 03fl ma mieć większy rozstaw kół, lepsze wyciszenie i poprawione inne elementy to w podobnych pieniądzach zakup "starego" modelu jest Dla Mnie całkiem bez sensu.
                      A otrzymawszy super ofertę finansową na auto sprzed fl (pewnie leżące na stocku dealera) nie ma po co mówić, że "kupiłem tylko dla tego, że model po fl jest okropny i wykorzystałem ostatni moment"...
                      Pozdrawiam
                      perfex

                      Octavia HTP

                      Komentarz


                      • Mylisz się.
                        ja kupiłem m.in.dlatego ze model po fl mi sie NIE PODOBA.
                        jestem wzrokowcem...
                        co do ceny to byla bardzo dobra - swietna - ale podejrzewam ze za rok na wyprzedaży auto po fl tez będzie miało lepsza cenę niż teraz.
                        glowna zaleta auta po fl może być usuniecie jakiś niedoróbek dotychczasowych jak słupek pękający od pasa...tylko czy tak będzie to wyjdzie w praniu.
                        zreszta Octavia przeciez to auto bez wad...
                        Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • główna zaletą fl jest sporo nowości typu asystenci, wyświetlacz 9,2 itd....
                          rozczarowałes mnie zakupem o3 myślałem, ze cos innego będzie. ale co tam za pół roku i tak kodiaqa kupisz
                          BYŁA o1 rs
                          BYŁA o2 1.6
                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                          Komentarz


                          • No cos Ty. Zadne pol roku. Ta Octavia to przynajmniej na 6 lat... no i milion 80 tysiecy kilometrow... Czy ja kiedykolwiek sprzedalem szybko samochod? Skat taki pomysl! ;-P
                            ps. a co do Kodiaqa, to bralem go powaznie pod uwage... ale musialbym teraz kupic wersje active, a po A4 prawde mowiac na active juz nie mialem ochoty, a na ambition nie mialem az tylu zlotowek.

                            tutaj jeszcze jeden filmik z O3 FL:



                            w sumie im dluzej na ten przod patrze, tym mniej mi przeszkadza...

                            i jeszcze tutaj:
                            Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • No niestety mam ten sam problem, byc może będę musiał sprzedać swoje O3 ale tego paskudztwa na pewno nie kupię.
                              I tak jedną z przesłanek kupienia o3 było to ze mi się naprawdę podoba wizualnie.
                              I teraz przeglądam oto moto i patrze co zostało gdzie na placu..
                              W Polsce tez pod każdym postem skody o fl jest mnóstwo negatywnych komentarzy. Na video z prezentacji po odsłonięciu słychać jak raptem kilka osób klaszcze..
                              Rozmawiałem ze dwoma sprzedawcami i wyrazili swoje zdanie ze wg nich mogli nie ruszać wyglądu w ogóle a zmodernizować wnętrze.

                              Komentarz


                              • Z tym klaskaniem tez zauważyłem ze wyszlo na prezentacji modelu fatalnie na tym filmie. Wkelka chwila - tada! odsłonięto auta po fl na prezentacji i cisza... Dopiero po chwili kilka osób nieśmiało zaklaskalo i koniec... ;-)
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • Design przodu jest taki, że przy pierwszym podejściu doopy nie urywa, ale się opatrzy i zacznie się podobać.
                                  Pozdrawiam,


                                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                    w sumie im dluzej na ten przod patrze, tym mniej mi przeszkadza
                                    Też takie odnoszę wrażenie. Wydaje się że wpływ duży będzie miał kolor auta i wersja świateł. Najlepiej wypada chyba RS jak dla mnie.
                                    ŠKODA OCTAVIA MY2017 1.4 TSI 150KM Liftback

                                    Komentarz


                                    • Ja mam ogolne wrazenie ze przod auta przypomina teraz niestety styl azjatycki (a dokladnie chinski...) co by w sumie pasowalo o tyle, ze to w Chinach Skoda sprzedaje najwiecej aut... Ale prawde mowiac mogli przod zostawic w spokoju i byloby o wiele lepiej - tak jak w Golfie gdzie praktycznie jak ktos nie jest znawca to nie rozpozna ze to model po fl.... Tylko znowu - to dla Skody w sumie moze nie ma az takiego znaczenia, bo wiekszosc Octavii (i podejrzewam, ze to nie jest tylko polski trend) sprzedaje sie na firmy - floty. U nas to przeciez 80% sprzedazy. Jak bede mial chwile to zrobie statystyke i przedstawie na forum dot. sprzedazy poszczegolnych aut Skody za 2016 r. - ile kupionych na klienta indywidualnego, a ile na floty. A przy zakupach aut do floty za bardzo sie pewnie nie przejmuja dziwnym przodem auta... Jedyne co to, ze troche glupio, ze auto po fl wyglada w powszechnej jak na razie opinii brzydziej niz przed fl jesli chodzi o przod. I na pewno przyzwyczajenie odegra tu duza role, ale fakt jest faktem - jak zaprezentowano O3 na przelomie 2012/2013 r. to nikt nie pisal: "ale paskudny przod!", a tutaj wlasciwie wiekszosc komentarzy w stosunku do O3 po fl jest co do przodu (i tylko przodu!) negatywna... Wiec faktem jest ze go spieprzyli... Moze za duzo piwa bylo ;-)
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                      Spalanie - Motostat.pl

                                      Komentarz


                                      • Chłopie wyluzuj ty chyba żeczywiscie masz jakiś problem.
                                        Co chwila walisz jakiś post i krytykujesz, idź se napisz jakiegoś bloga i tam wylej swoją frustrację jaka to octavia facelifting jest brzydka a nam nie zatrówaj wątku
                                        ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                        mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                        Komentarz


                                        • A ty kup słownik języka polskiego...! pisze kolega w odpowiednim wątku!

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                            nie zatrówaj wątku :
                                            Widze, ze ktos wstal lewa noga, albo ma nierowno pod sufitem... w sumie to faktycznie juz napisalem na temat przodu po fl wystarczajaco. To bede juz cicho jak myszka

                                            ps. i tak niesmialo zaznacze - "zatruwaj" sie pisze przez "u" otwarte...
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • No wiesz, niektórzy bronią swych racji racjonalnymi argumentami, a niektórzy czepiają się ortografii.
                                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                              Komentarz


                                              • Cały zakres zmian przy facelifting
                                                Zaporzyczone z zaprzyjaźnionego forum

                                                Adobe Acrobat

                                                Kurde boję się teraz pisać bo mogę byka walnąć
                                                Ostatnio edytowany przez PiotrekDK; 1814.
                                                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                                  Cały zakres zmian przy facelifting
                                                  Zaporzyczone z zaprzyjaźnionego forum

                                                  Adobe Acrobat

                                                  Kurde boję się teraz pisać bo mogę byka walnąć
                                                  Ciekawe - wygląda na to że przynajmniej przez jakiś czas 1.4 i 1.5 TSI będą w ofercie jednocześnie...

                                                  PS. Jakby to powiedzieć - walnąłeś byka
                                                  ŠKODA OCTAVIA MY2017 1.4 TSI 150KM Liftback

                                                  Komentarz



                                                  • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                                    No wiesz, niektórzy bronią swych racji racjonalnymi argumentami, a niektórzy czepiają się ortografii.
                                                    ty akurat ani nie wypowiadasz sie merytorycznie, ani nie znasz się na ortografii...
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X