Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III Face Lifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

    Komentarz


    • Był już ten brzydal?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
        Tak te lampy wyglądają
        Ciekawi mnie konstrukcja drogowych dla Full LED i jak to działa dla AFS. Czy długie są tylko na sztywno i kontrolowane przez włączanie/wyłączanie?

        Komentarz


        • Przybysz86, powinien przyciemniać poszczególne rejony światła.

          Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
          https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
          https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
          https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

          Komentarz


          • Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
            Przybysz86, powinien przyciemniać poszczególne rejony światła.
            raczej nie bo o ile wiem w skodzie jest tylko AFS a nie dynamic light a z tego co czytałem różnica taka, że AFS co najwyżej potrafi regulować snop ale nie ma wyłączania sektorów.
            Jeśli jednak się mylę to będę bardzo przyjemnie zaskoczony - mam wstępnie na początku marca ugraną jazdę nocną właśnie poliftową Octavią ze światłami full LED

            Komentarz


            • Wizualizacja wersji "bida"
              Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
              Pozdrawiam,


              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

              Komentarz


              • spj wygląda jak jakaś Dacia albo gorzej... Całe szczęście, że ani nie będzie takich felg, ani zderzaków bez lakieru.
                Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                Komentarz


                • No i wyszło dokładnie to samo co przy poprzednim zakupie, produkcja dopiero przewidziana na 15 tydzień że względu na dach
                  Arctic 1.8 TSI DSG7

                  Komentarz


                  • Nie chcecie poczekać żeby zaczeli je dobrze składać?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Marek__82 Zobacz wpis
                      Nie chcecie poczekać żeby zaczeli je dobrze składać?
                      też mnie dziwi taki pośpiech ale z innego powodu - ja czekam aż zobaczę na żywo. Mam wrażenie, że będzie dużo ładniej niż na zdjęciach ale wolę się jak coś rozczarować przed zamówieniem i wyłożeniem kasy niż po.

                      Poza tym to tylko lifting większość bez zmian będzie

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Marek__82 Zobacz wpis
                        Nie chcecie poczekać żeby zaczeli je dobrze składać?
                        Na to można patrzeć na wszelaki sposób
                        Jeden powie że na początku bardziej uważają bo jeszcze nie mają takiej wprawy a potem walą masówkę inny że na odwrót.
                        A tak naprawdę to przecież ten sam samochód który klepią od 2013 a teraz ma tylko parę kosmetycznych zmian

                        ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                        mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis

                          też mnie dziwi taki pośpiech ale z innego powodu - ja czekam aż zobaczę na żywo. Mam wrażenie, że będzie dużo ładniej niż na zdjęciach ale wolę się jak coś rozczarować przed zamówieniem i wyłożeniem kasy niż po.

                          Poza tym to tylko lifting większość bez zmian będzie
                          Ja ci to wytłumaczę na moim przykładzie.
                          1 Zamówiłem teraz auto bo chcę je dostać przed wakacjami gdzie jadę w trasę po Norwegii . I chcę już jechać nowym autem. A sprzedawca nie był taki pewny terminu dostawy.
                          2 Jeszcze się tak nie zmieniły ceny po zmianie rocznika i dostałem dobrą cenę na moją starą Oll RS
                          3 To te same auto co przed liftem po paru tak naprawdę drobnych zmianach. Tylko dużo reklamy wokół tego.
                          4 Dla mnie to co widzę na zdjęciach i filmach RS wygląda ok. Ważniejsze jest jak auto jeździ a tu może być tylko lepiej.





                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                            3 To te same auto co przed liftem po paru tak naprawdę drobnych zmianach. Tylko dużo reklamy wokół tego.
                            Mi diler powiedział, że póki co ludzie się zabijają o te przed-liftowe co jeszcze można kupić

                            Ale rozumiem Twój tok rozumowania, potrzebujesz samochodu do kupujesz. Ja mogę pozwolić sobie na czekanie bo i tak mam na razie batalię z ubezpieczycielem - wyjechał mi jeden przed maskę i mam z jego ubezpieczycielem różnice co do wyceny kosztów naprawy.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
                              Mi diler powiedział, że póki co ludzie się zabijają o te przed-liftowe co jeszcze można kupić
                              Nie dziwię się pewnie sporo mogą zaoszczędzić
                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                Nie dziwię się pewnie sporo mogą zaoszczędzić
                                z tego co zrozumialem to nie promocje a wygląd jest głównym argumentem ale może ludzie tylko tak gadają

                                Komentarz


                                • No chyba konczy sie wyprzedaz bo wlasnie pojawil sie nagle nowy cennik O3 po FL gdzie wersja Drive staniala o 3000 zl (upust importera),,,a w cenniku sprzed miesiaca tego nie bylo.
                                  404 - Not Found
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                    No chyba konczy sie wyprzedaz bo wlasnie pojawil sie nagle nowy cennik O3 po FL gdzie wersja Drive staniala o 3000 zl (upust importera),,,a w cenniku sprzed miesiaca tego nie bylo.
                                    404 - Not Found
                                    mi już ponad tydzien temu już diler o tym mówił, że Drive będzie promowany i będzie miał 2-3k upustu z centrali także pewnie po prostu cenniki dogoniły rzeczywistosć

                                    Komentarz


                                    • W takim razie słabo, jeżeli ledy nie mają dynamicznej regulacji. Wtedy jest to zwykły asystent długich świateł...
                                      Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                      https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                      https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                      https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                        No chyba konczy sie wyprzedaz bo wlasnie pojawil sie nagle nowy cennik O3 po FL gdzie wersja Drive staniala o 3000 zl (upust importera),,,a w cenniku sprzed miesiaca tego nie bylo.
                                        404 - Not Found
                                        Jak O3 przed FL wchodziła, to cennik zaczynał się od 60k PLN, teraz zaczyna się od trochę ponad 66k PLN, więc chyba się dobrze sprzedaje i sprzedawać będzie jak cena wzrosła o ponad 10%.
                                        Pozdrawiam,


                                        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
                                          W takim razie słabo, jeżeli ledy nie mają dynamicznej regulacji. Wtedy jest to zwykły asystent długich świateł...
                                          mają doświetlanie zakrętów, dynamiczny snop zależny od prędkości, itd - nie mają wyłączania sektorów.

                                          Komentarz


                                          • Pytanko troche z innej beczki.
                                            Kilka razy niektore osoby pisaly ze widzialy nowy model nawet przed oficjalnymi fotkami.
                                            Czy Skodziak X6 jest potwierdzony i cos wiadomo na jego temat czy to spekulacje prasowe?

                                            Komentarz


                                            • A jak to się ma do skrętnych xenonów?
                                              Nie mam żadnej wiedzy o LED-ach.
                                              Ostatnio edytowany przez majkel123; 11766.
                                              Arctic 1.8 TSI DSG7

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez majkel123 Zobacz wpis
                                                A jak to się ma do skrętnych xenonów?
                                                Nie mam żadnej wiedzy o LED-ach.
                                                LEDy chyba w O3FL zastąpiły Xenony więc nie musisz się martwić prównaniami. Natomiast jak się LEDy mają do starych Xenonów? Temat rzeka.
                                                Ogólnie średnio po wszystkich markach (nie tylko VAG) LEDy są ciut słabsze od Xenonów ale mają ciut bardziej naturalne światło. Natomiast jak to będzie w O3 FL to się dowiem na początku marca (termin finalny jeszcze nie ustalony) bo mam wstępnie ugadaną z dilerem wypożyczenie na całą noc O3FL właśnie z LEDami ale musi najpierw dojechać i dostać blachy.
                                                Niestety mam znikome doświadczenie z Xenonami i nie mam dostępu do samochodu z takowymi więc test porównawczy odpada ale jak ktoś będzie wtedy ze swoją O3 Xenon w okolicy Radomia (tam mam jazdę próbną) to można się ustawić i porównać
                                                Ostatnio edytowany przez przybysz86; 30528.

                                                Komentarz


                                                • Mam pytanie bo może ktoś wie:
                                                  czym się różnią te 2 opcje:
                                                  -Tylne światła LED - standard w każdej wersji wyposażenia
                                                  -Tylne światła LED + podświetlenie tablicy rejestracyjnej - płatne 600pln

                                                  Czy mam rozumieć, że za 600pln kupuję 2, może 3 diodki LED Podświetlające tylną tablicę? A może tam coś więcej się dzieje - np LEDowe kierunkowskazy czy coś?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
                                                    Mam pytanie bo może ktoś wie:
                                                    czym się różnią te 2 opcje:
                                                    -Tylne światła LED - standard w każdej wersji wyposażenia
                                                    -Tylne światła LED + podświetlenie tablicy rejestracyjnej - płatne 600pln

                                                    Czy mam rozumieć, że za 600pln kupuję 2, może 3 diodki LED Podświetlające tylną tablicę? A może tam coś więcej się dzieje - np LEDowe kierunkowskazy czy coś?
                                                    Mnie też ciekawi ta pozycja w cenniku.
                                                    Wersja Activ też ma ledowe lampy z tyłu w standardzie?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X