Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.0TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.0TSI

    siema wszystkim :wink:

    [ Dodano: Sro 22 Cze, 16 10:51 ]
    Zamieszczone przez DJ MŁODY
    złożyłem zamówienie i będą na 100 %

    flaczki cały garnek
    nie będę przypominał kto tu się naobiecywał swojskich flaków :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

  • #2
    1.0TSI

    Wyczytałem ostatnio że zgodnie ze strategią,koncern Vag zamierza wprowadzić do OIII nowy silnik 1.0TSI 100ps i 125ps.
    Znów będzie gadania.
    Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

    Komentarz


    • #3
      Na wypad po zakupy i w niedziele z rodziną do kościoła w sam raz
      "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
      ----------------------------------------------------

      !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

      Komentarz


      • #4
        a ja w cienkocienko miałem silnik o pojemności 900 cm3....

        i narwistych bocianów tyle że hej!!!!

        że by motor ze trzy takie octavki pociągnął...

        a co.

        It's nice to be important but more important is to be nice

        Komentarz


        • #5
          samochod jako produkt jednorazowego uzytku... tak to sie wszystko ostatecznie skonczy... zobaczycie :diabelski_usmiech

          ps. i jeszcze zebysmy zarobki mieli jak Niemcy to w sumie czemu nie... pod warunkiem, ze koszt ekologiczny nie bylby duzy. (bo marnowac dobra rzecz tylko po to zeby ktos kupil kolejna to niestety kretynizm i dzialanie szkodliwe... moj Ojciec ma od prawie 16 lat Daewoo Lanosa kupionego jako nowy w salonie. Auto wyprodukowane w Korei Polud. - NIGDY sie nie zepsulo. Nosi slady uzytkowania ale ciagle jezdzie bezawaryjnie i po prostu troche zal go sie pozbywac - skoro dzielnie dziala i spelnia swoje zadanie.)

          Ciekaw jestem zywotnosci tego 1.0 tsi... jesli bylby zrobiony solidnie - czyli zeby dzialac jak najdluzej - to czemu nie? A jesli to zrobione ma byc w ramach - pojezdzic 150.000 km i ma sie zepsuc, to ja dziekuje za taka nowoczesnosc...
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            Pomijając datę publikacji tej informacji przez Pawła to fajnie się dyskusja rozwija



            :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

            It's nice to be important but more important is to be nice

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez miodowy
              Pomijając datę publikacji tej informacji
              tylko, że to nie jest prima aprilis niestety...

              na niemieckich forach piszą, że Golf7 ma otrzymać właśnie 1.0TSI (będzie 3 cylindrowy niestety). Mocy nie pamiętam, chyba 90KM (pewnie potem zrobią w dwóch wersjach mocy).

              A jak trafi do G7 to do octavii jeden mały krok już.....

              Komentarz


              • #8
                Ostatnio czytałem, że podstawowa wersja Forda Mondeo będzie mała 1.0 125 KM, więc mnie to wcale nie dziwi. Ponoć 4-cylindrowa jednostka 1.2 tsi ma być zastąpiona trzycylindrową 1.0.

                Seat Leon ST FR by mirek_p11

                Fotki
                Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                Fotki

                Komentarz


                • #9
                  Ten temat powinien trafić do działu humor

                  Komentarz


                  • #10
                    Wszystko idzie w kierunku tego,że wymiana silnika będzie wymianą eksploatacyjną.Tak jak teraz wymieniamy rozrząd,tak w przyszłości będziemy wymieniać silnik

                    Komentarz


                    • #11
                      Re: 1.0TSI

                      Zamieszczone przez paweł2
                      Wyczytałem ostatnio że zgodnie ze strategią,koncern Vag zamierza wprowadzić do OIII nowy silnik 1.0TSI 100ps i 125ps.
                      Znów będzie gadania.
                      E tam 8)
                      Dla mnie to mogą sobie wsadzać i silniki od kosiarek/skuterów i tak tego nie kupię.
                      Będą się martwić Ci co kupili.
                      Może w cenniku będzie *) że gwarancja do 50 tys., a przy 100 tys. konieczna wymiana silnika (ewentualnie jeden dopuszczalny remont) :diabelski_usmiech
                      MARCIN
                      Mój szkodnik

                      Komentarz


                      • #12
                        Dla mnie to mogą sobie wsadzać i silniki od kosiarek/skuterów i tak tego nie kupię.
                        Będą się martwić Ci co kupili.
                        Gorzej będzie za 15lat, kiedy obecne silniki już będą zezłomowane i zostaną same silniczki z samochodów RC.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zawsze można daczje kupić :twisted: jak wam się nowoczesne silniki nie podobają :wink:

                          Komentarz


                          • #14
                            hubert78, a ta daczja to jakie ma silniki ? 1.5 dci, 1.2 tce :diabelski_usmiech

                            Seat Leon ST FR by mirek_p11

                            Fotki
                            Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                            Fotki

                            Komentarz


                            • #15
                              Generalnie to niedlugo 1.8T stare bedzie na wage złota. Na tyle ekonomiczne by sie w wysrubowane normy lapac (te roczniki na szerokopasmowce) a na tyle pancerne ze jezdza bez przygód..
                              Co to jest za motor co ma mniejsza pojemnosc niz moj czajnik ....?

                              Biturbo,Triturbo miliony zaworkow a to nadal male g.. jest.
                              I sie sypac beda na potege.
                              VW udowodnil ze ostatnimi czasy potrafi spiepszyc marke jak malo kto...TSI i zabawy z lancuszkiem to juz chyba ewenement na skale swiatowa.
                              Ciekawy jestem co dalej bedzie...chyba 0,5l na 20 turbinach :twisted:
                              pozdrawiam

                              Diagnostyka i tuning
                              hybrydowe wtryski i turbiny
                              programy na ulice jak i do sportu

                              Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                              www.tune-up.pl

                              HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez mirek_p11
                                hubert78, a ta daczja to jakie ma silniki ? 1.5 dci, 1.2 tce :diabelski_usmiech
                                Jakich by nie miała to sokoro po 100 tys będą do wy....nia, to po co przepłacać.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez hubert78
                                  Zamieszczone przez mirek_p11
                                  hubert78, a ta daczja to jakie ma silniki ? 1.5 dci, 1.2 tce :diabelski_usmiech
                                  Jakich by nie miała to sokoro po 100 tys będą do wy....nia, to po co przepłacać.
                                  Zmartwie Cie...
                                  Dostawcy czesci w hurtowniach moto jezdza do mnie Dacia Logan kombi....1.2 silnik benz.
                                  Uwierz mi....lekko te auta nie maja....3 kierowcow i ogien.
                                  Jezdza...non stop pare lat...tylko opony i heble do wymiany.

                                  Chcialbym widziec 1.2 TSI tak traktowane....jak tam u emeryta tłoki potrafia popłynac
                                  pozdrawiam

                                  Diagnostyka i tuning
                                  hybrydowe wtryski i turbiny
                                  programy na ulice jak i do sportu

                                  Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                                  www.tune-up.pl

                                  HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez rob555
                                    Dostawcy czesci w hurtowniach moto jezdza do mnie Dacia Logan kombi....1.2 silnik benz.
                                    Uwierz mi....lekko te auta nie maja....3 kierowcow i ogien.
                                    Jezdza...non stop pare lat...tylko opony i heble do wymiany.
                                    Ale mi o to chodziło że parę ładnych lat temu skoda jako tania marka sprzedawała woły robocze i wyrobiła sobie markę , a dzis robi to min. daczja (Ale uważana jest za markę
                                    "dla biedaków" i wielu użytkowników Skody nie kupi Daczji bo wstyd przed sąsiadem)

                                    Ale do reszty malkontentów

                                    w latach 90-ty kupowaliście telewizor, wiertarkę mikser, robot kuchenny, pralkę , telefon i wiele innych dobrodziejstw cywilizacji na parę ładnych lat (tak do około 10-ciu)

                                    A w tej chwili jest to nie wykonalne

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      hubert78, mój sprzęt AGD ma juz 7 lat bez zająknięcia wiec nie jest jeszcze tak źle :wink:
                                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez rob555
                                        Dostawcy czesci w hurtowniach moto jezdza do mnie Dacia Logan kombi....1.2 silnik benz.
                                        Ale tu mowa o 1.2 75ps wolnossacym,ciekawe jak 1.2TCE?
                                        Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Dacia i Renault mają już silnik 0,9 turbo.
                                          Ford od dawna ma 1.0 turbo...

                                          I jakoś nikt nie krzyczy, że to złomy.

                                          Ale jak tylko pojawi się wzmianka, że ma być taki silnik w Skodzie, to już jest płacz, że beznadziejna marka. I to jest forum "fanów" marki i modelu.

                                          Dla pikanterii dodam, że nowy Caddy też będzie miał silnik 1.0TSI.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Chris11
                                            Dacia i Renault mają już silnik 0,9 turbo.
                                            Ford od dawna ma 1.0 turbo...

                                            I jakoś nikt nie krzyczy, że to złomy.

                                            Ale jak tylko pojawi się wzmianka, że ma być taki silnik w Skodzie, to już jest płacz, że beznadziejna marka. I to jest forum "fanów" marki i modelu.

                                            Dla pikanterii dodam, że nowy Caddy też będzie miał silnik 1.0TSI.
                                            Może dlatego że VAG w TSi pokazał na co go stać i się ludzie zwyczajnie boją?
                                            Ja nic nie mam do pojemności 1 litra w mondeo. Niech będzie w cennik nawet 0,5l na 2 turbinach. Jeśli ktoś to kupi...
                                            Płaczecie że skoda taka, siaka, owaka z tymi silnikami (znaczy VAG). Pieprzyć skodę i Vaga. Pod względem motoryzacyjnym my to jeszcze nie Europa także jak nas do czegoś zmuszają (zabierając silniki jakie nam potrzebne) na co nas nie stac albo czego nie chcemy to kupujemy INNY ZNACZEK. Dla mnie to takie proste.
                                            A co do Daci...już w trwałości i bezawaryjności bije skodę na głowę nawet w t.benzynach. Żeby nie mówić że oni mają wolne ssaki. Zaraz skoda nie będzie miała żadnej przewagi bo jakościowo równa powoli do dacii :szeroki_usmiech a mechanicznie...to ruletka, żeby nie powiedzieć syf i kogoś tu nie urazić.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Ale jak tylko pojawi się wzmianka, że ma być taki silnik w Skodzie, to już jest płacz
                                              nie mam nic przeciwko (rzekomo teraz bezawaryjnym, bo z paskiem zamiast łańcucha) TSI...jednak wolę cztery cylindy niż trzy i nic tego nie zmieni....jak dla mnie może być pojemność 1.0 ale cztery cylindy - przecież kiedyś robli takie silniki choćby FIAT serii FIRE

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Alonzo_
                                                A co do Daci...już w trwałości i bezawaryjności bije skodę na głowę nawet w t.benzynach.
                                                Taaa.... Jasne.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ilosc cyl to jest kultura pracy....ale nie wyznacznik bezawaryjnosci.
                                                  Matiz mial 3 cyl a to calkiem dlugowieczne bylo.
                                                  1.2TSi 1.4TSI czy 1.8TSI na lancuszku to po prostu zal.pl
                                                  Wstyd ze taki koncern takie g... wypuszczal przez tyle lat.

                                                  Co do malych doladowanych silnikow to Fordowskie 1.0 jakos chodza (turbiny padaja) chociaz o wiele lepsze sa 1.6 ecoboosty (te jak narazie sa prawie bezawaryjne).
                                                  Fiata 1.4 Tjety sa nie do wyjebania...mocne i trwale wiec mozna zrobic dobra mala benzynke.
                                                  pozdrawiam

                                                  Diagnostyka i tuning
                                                  hybrydowe wtryski i turbiny
                                                  programy na ulice jak i do sportu

                                                  Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                                                  www.tune-up.pl

                                                  HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X