Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CAR RADIO SWING- gniazdo MEDIA-IN - USB

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Nie wiem. Testowałem na 3-ch różnych penach i było tak samo, z tym że za każdym razem opisy tagów w mp3 były uzupełnione w podobny sposób.

    U mnie foldery to po prostu nazwy płyt wedle szablonu "Behemoth - (2009) Evangelion" i tak się wyświetla.
    Morgoth

    Rozsądni ludzie dostosowują się do świata, nierozsądni nieugięcie starają się dostosować świat do siebie.
    G.B.Show

    Komentarz


    • #27
      Ach, Ty mówisz o PENie a ja o MP3 odsłuchiwanych z płyty CD bezpośrednio z napędu CD w SWINGu :shock:

      Może wtedy jest inaczej.
      Pozdrawiam
      Piotr

      Komentarz


      • #28
        Może, do głowy mi nie przyszło żeby używać CD, gdy mam MDI Żart oczywiście, chociaż może i używałbym płyt z mp3 nagranych specjalnie do Toyoty, gdyby :
        - audio Skody posiadało zmieniarkę, bo jeden CD to za mało na muzę do jazdy. Z kolei nie po to mam MDI, żeby płacić za zmieniarkę
        - schowek w podłokietniku mieścił płyty CD
        Morgoth

        Rozsądni ludzie dostosowują się do świata, nierozsądni nieugięcie starają się dostosować świat do siebie.
        G.B.Show

        Komentarz


        • #29
          A mógłbyś nagrać płytkę CD z MP3 i sprawdzić jak to wyświetlanie utworów działa u Ciebie ?

          Ja nie dysponuję złączem MDI
          Pozdrawiam
          Piotr

          Komentarz


          • #30
            Ja słucham SWINGa z płytkami MP3 i wszystko ładnie pokazuje. Możesz sobie ustawić wyświetlanie jako Track 1...... i pokazuje wtedy czas, później po przełączeniu na INFO pokazuje się chyba TITLE/AUTHOR/FOLDER/FILE czy jakoś tak
            albo możesz sobie ustawić, żeby Ci wyświetlało info o piosence w Maxi-Docie i tam masz 3 linijki Autor-Tytuł-Tytuł płyty chyba
            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez golibroda
              A mógłbyś nagrać płytkę CD z MP3 i sprawdzić jak to wyświetlanie utworów działa u Ciebie ?
              Nie muszę nagrywać, leżą w pudle w garażu od czasu sprzedania Toyki, tylko nie mam kiedy pożenić tych CD ze Skodą, bo do weekendu nie będę jeździł autem, a żona słucha radia i nie sprawdzi

              Zamieszczone przez Mihau
              Możesz sobie ustawić wyświetlanie jako Track 1...... i pokazuje wtedy czas, później po przełączeniu na INFO pokazuje się chyba TITLE/AUTHOR/FOLDER/FILE czy jakoś tak
              O, tak to właśnie jest, niestety wybierając opcję INFO tracimy możliwość przeskakiwania między katalogami - taka specyfika tego sprzętu, ze te same klawisze służą innym opcjom w zależności od wybranego trybu pracy. Z kierownicy nie udało mi się, a chyba powinno przeskakiwać o folder po dłuższym przytrzymaniu strzałki.
              Morgoth

              Rozsądni ludzie dostosowują się do świata, nierozsądni nieugięcie starają się dostosować świat do siebie.
              G.B.Show

              Komentarz


              • #32
                Dzięki, sprawdzę więc u siebie.
                Pozdrawiam
                Piotr

                Komentarz


                • #33
                  odświeżam temat...
                  poszukuję kabla MDI pod USB. Gdzie mogę taki dostac tylko w aso bo nigdzie w necie nie widać.
                  pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #34
                    cezaryaksum, może wkrótce będę miał do sprzedania taki zestaw za 510zł. Czekam na dostawę.
                    Pozdrawiam,
                    Michał

                    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                    Komentarz


                    • #35
                      MDI mam zamontowane. Potrzebuję tylko sam kabel od MDI do USB
                      pozdrawiam

                      Komentarz


                      • #36
                        Witam
                        W jaki sposób poprzez odtwarzacz Swing można przejść pomiędzy folderami (płytami) zapisanymi na Ipodzie? Foldery są odrębne tzn. nie ma podfolderów. Funkcja "browse" nie sprawdza się jako sposób na dotarcie do konkretnego folderu i w efekcie pliku (utworu). Jedyne co osiągnąłem dzięki tej funkcji to odtwarzanie utworów w porządku alfabetycznym ze wszystkich folderów. Jeśli ktoś korzysta z MDI i Ipoda to proszę o wskazówki.
                        Aha i jeszcze jedno pytanie, co zrobić żeby tytuły utworów wyświetlały się na maxi-dot ?

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Morgoth
                          To teoria i tego się trzymajmy, jednak z praktyki wiem, że ważna jest ilość katalogów i plików na penie i niektóre sprzęty sobie z tym nie radzą.

                          Dzięki za info, może ktoś coś napisze z praktyki.
                          Mam takie pudełko zainstalowane na USB ; karte i wtyk nie wiem jak się to nazywa, ale działa tak że odczytuje 2 x po 6 folderów a w każdym tylko 99 utworów. Nazw folderów ani utworow nie czyta. Foldery trzeba nazywać CD1; Cd2 itd razem 12. Mam kartę 16 GB.
                          Zakładali mi to na Solcu W-wa Ludna 5 403 Forbidden o ile pamiętam to chyba 500 zł. Pozdrawiam
                          jur

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Morgoth
                            Są pełne nazwy folderów (pewnie do jakiejś długości, ja mam krótkie) w trybie Browse (przeglądanie). Gdy wybrana muza już gra, można sobie wyświetlać dowolne informacje, jak tytuł utworu, artysta, album, nazwa folderu, itd. Wyświetlacz jest długi, to sporo się mieści. Jeśli tego wyświetlania nie wybierzesz, to odgrywa pliki Track 01, Track 02,
                            Hi All !
                            Could U please clarify how Swing with MDI displays mp3 files from USB stick?

                            - Does it show files like track 1, track 2 by default and U need go to menu each time U switch on Swing to change the way files are displayed?
                            - Or it shows from the beginning mp3 song name/file name info in the comfortable way with no need to go to the menu?

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez Milosz2007
                              W jaki sposób poprzez odtwarzacz Swing można przejść pomiędzy folderami (płytami) zapisanymi na Ipodzie?
                              A nie masz na wyświetlaczu opcji Folder Up i Folder Down nad klawiszami wyboru?

                              Zamieszczone przez jur23
                              Mam takie pudełko zainstalowane na USB ; karte i wtyk nie wiem jak się to nazywa, ale działa tak że odczytuje 2 x po 6 folderów a w każdym tylko 99 utworów. Nazw folderów ani utworow nie czyta. Foldery trzeba nazywać CD1; Cd2 itd razem 12.
                              Hmmm dziwne te ograniczenia i wymuszają kłopotliwą obsługę.

                              Zamieszczone przez stacid
                              Hi All !
                              Could U please clarify how Swing with MDI displays mp3 files from USB stick?
                              Odpowiedź poszła na priv.
                              Morgoth

                              Rozsądni ludzie dostosowują się do świata, nierozsądni nieugięcie starają się dostosować świat do siebie.
                              G.B.Show

                              Komentarz


                              • #40
                                chciałby doposażyć octavke turka 2 w swinga z możliwością podłączenia pendrajwa przez usb i blutaczek - komórka

                                co potrzebuje dokupić do radyjka swing - tylko proszę łopatologicznie
                                pozdrawiam Adam
                                Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                Spontany Katowickie

                                Komentarz


                                • #41
                                  A ktoś z takiego symulatora korzysta? Nie ma z tym problemów, głos jest w miarę czysty i nie zniekształcony, odtwarza to wszystkie utwory, czy mp3 musi być jakoś znormalizowana? Sterowanie jest dobre, nie przycina się to?

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez DJ MŁODY
                                    chciałby doposażyć octavke turka 2 w swinga z możliwością podłączenia pendrajwa przez usb i blutaczek - komórka

                                    co potrzebuje dokupić do radyjka swing - tylko proszę łopatologicznie
                                    Radio + kabel do usb z gniazdem (MDI)+moduł gsmIII+ głośniki przód i tył+ kabel i gniazdo auf+maxidot+kierownica ze sterowaniem telefonu i radia. + dużo o wiele za dużo kasy na te gadżety.
                                    Taniej chyba jakieś radio z wyżej wymienionymi funkcjami z navi na pokładzie.
                                    http://emmu.pl
                                    ----------------------------------------------------------
                                    W końcu robi się to, co się lubi.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      mp3 w MFD2

                                      A jeśli mam sprzęt MFD2 ze zmieniarką i chciałbym odtwarzać mp3 to czy taki kabel albo inna opcja mi zadziała?
                                      Czy wystarczy sam kabel i wyprowadzę go sobie w schowku?
                                      Czy trzeba to MDI i dopiero do tego dodatkowy kabel?
                                      Pozdrawiam

                                      "Teoria jest wtedy gdy wiesz wszystko, a nic nie działa.
                                      Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
                                      Tu łączymy teorię z praktyką.
                                      To znaczy nic nie działa i nikt nie wie dlaczego."

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        A ja z ciekawości zapytałem dzisiaj 2 ASO (Zimny I Bednarek w Łodzi) w kwestii możliwości zainstalowania interfejsu MDI w mojej Octavii II FL.... I odpowiedziami jestem ZASZOKOWANY: u Zimnego Pan powiedział że i owszem coś takiego jest podobno (sic) możliwe ale niewykluczone że trzeba będzie wymienić całą konsolę środkową (?) no i najlepiej żebym przyjechał do nich to sami oszacują ile będzie mnie dokładnie kosztował montaż.. Więc podziękowałem i zatelefonowałem do Bednarka a tam poinformowano mnie że sam interfejs kosztuje 1670 zł (!!!) a do tego dochodzi koszt kabelka.. no i montaż.. Na wykonanie usługi trzeba czekać ok. 2 tygodni... Dobre, co ?
                                        Dodam jeszcze że nowe BOLERO można np. na Allegro (sprawdziłem) nabyć za mniej niż 1500 zł.
                                        Pozdrawiam,
                                        Jaroslav92525

                                        -----------------------
                                        VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Dlatego MDI to jedynie opłaca się zamówić przy konfigurowaniu samochodu, bo później takie kwiatki wychodzą, a zamiast dokładać MDI to już bardziej opłaca się dokupić Bolero.
                                          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez cezaryaksum Zobacz wpis
                                            MDI mam zamontowane. Potrzebuję tylko sam kabel od MDI do USB
                                            Uuuu, to jest Kolega rekordzistą w kwestii ceny XD
                                            Jak na razie najdrozszy komplet MDI z kablami za 400 zeta zarejestrowałem.
                                            No cóz - powodzenia w sprzedazy.

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Podgrzałeś dobrego kotleta
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                              przedstawiam smerfetke

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X