Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam chińczyka od września. Przed zakupem też martwiłem się o wyświetlanie klimy i parkowania (mam przód i tył). Po podłączeniu okazało się , że klima coś tam wyświetla parkowania nie można włączyć. Ale teraz uważam, że to wcale niepotrzebne, parkuję na sygnały dźwiękowe a klime też przecież widze. Ważne: automapa działa super (czujnik gps schowany pod deską), TV cyfrowa działa, radio gra, mp3 grają, filmy też. Jedyny i największy minus (dla mnie) to jakość dźwięku, wyraźnie gorsza niż w fabrycznym swingu.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez misiek^wro
      - dziala multifunkcja
      działa o reszcie nic nie wiem....
      Genialna furka => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=876165#876165

      Najnowsza zabawka http://zulpanter.blogspot.com -> serdecznie zapraszamy

      Komentarz


      • Bardzo ciekawa alternatywna propozycja. Z chęcią sam bym się przyjrzał takiemu urzadzeniu z bliska.

        Ten plastki użyty na obudowę i przyciski mocno trąci chińszczyzną czy jest OK ?
        Pozdrawiam
        Piotr

        Komentarz


        • witki, czy piszesz o tym właśnie modeku ES898V-EU :?:
          pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

          Komentarz


          • py9933 widze jest na allegro uzywka za 1400
            7.3LPG/100 ~ 60km/h

            Komentarz


            • Dziś zapodam takie cudo do siebie na testy, zobacze co dziala :twisted:
              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


              Komentarz


              • misiek^wro, Jako sprzedawcy oryginalnych multimediów może Ci być ciężko o obiektywizm ;-)
                SPOT Poznań ->

                Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                Komentarz


                • Walt, uwierz mi, bywam obiektywny - np pochwalilem zamienniki plastikow - odblaskow - do zderzaka tyl rs

                  Jednakze nie lubie chlamu, a ze moge stestowac, mam Columbusa do porownania to chetnie stestuje Sprzedawca z Wroclawia chce mi udowodnic cos, w co ja nie do konca wierze

                  Sprawdze jakosc dzwieku i kompatybilnosc z canem - pewnie jak cos nie bedzie dzialac, to zwali gosc na to, ze mam "pomodzone" auto. :twisted:
                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez misiek^wro
                    Dziś zapodam takie cudo do siebie na testy, zobacze co dziala :twisted:
                    A dokładnie który sprzęt będziesz testował? Kilka różnych się tu przewija.

                    Komentarz


                    • do "pacocases " nie wiem jaki to model ale wygląda tak samo,
                      zapomniałem sterowanie z kierownicy też działa

                      Komentarz


                      • PY9933 i jesli bedzie to ES898EU.

                        Jade z jak najbardziej optymistycznym nastawieniem, jak mi telefon nie padnie, to zrobie kilka filmikow
                        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez misiek^wro
                          PY9933 i jesli bedzie to ES898EU.

                          jak mi telefon nie padnie
                          A gdy nie padnie to czy mógłbyś sprawdzić czy da się "dostarczyć" internet przez bluetooth aby dało się oglądać www i dane traffic do Automapy?

                          Komentarz


                          • Ciekaw jestem opinii miska^wro co do tych urządzeń. Też od dłuższego czasu szukam i szukam i nic mnie nie przekonuje na 100%. Ostatnio moim faworytem jest Dynavin D99 na Androidzie (tu przykładowe na allegro). Ktoś może miał styczność? Do kolesia z aukcji pisałem już dwa razy z jakimiś pytaniami, ale ani razu nie odpowiedział. Cena strasznie wysoka, ale gdyby działało wszystko co bym chciał, grało przyzwoicie i nie odstraszało wyglądem to pewnie bym się skusił.
                            moskwicz

                            Komentarz


                            • moskwicz, sam bym tego D99P stestowal - ale nie ma gdzie Ogolnie Andki uzytkuje juz od kiedy tylko sie pojawily razem z HTC :szeroki_usmiech



                              Niestety nie ma gdzie tego podpiac i ewentualnie kupic :evil:


                              Zamieszczone przez Yacca
                              A gdy nie padnie to czy mógłbyś sprawdzić czy da się "dostarczyć" internet przez bluetooth aby dało się oglądać www i dane traffic do Automapy?
                              Sie okaze, batka ma 20% - lece na oparach

                              [ Dodano: Sro 18 Kwi, 12 20:55 ]
                              Wrocilem.

                              Gosciu bardzo mily, spotkalismy sie autkami na Racławickiej we Wro, pod parkingiem.

                              Dostalem do testu dwie wyzej wymieniony jednostki, na pytanie o radio na systemie android pan zrobil wielkie :shock: .

                              Zaczniemy od Peyinga - jakosc dzwieku - fataloza w porownaniu do mojego Columbusa. Specjalnie nagralem sobie na karte troche "mocnych" kawalkow, Peying zdawalo sie ze nie wyrabial. Sam gosc byl mocno zdziwiony. Ze slawetnej wspolpracy Peyinga z CANem okazało sie, ze wspolpracuje tylko na zasadzie kiery multifunkcyjnej i parktronica na zasadzie wyciszania dzwieku. Nie pokazywal optycznie czujnikow, a takze nie wspolpracowal z klimatronikiem - Pan sie zarzekal, ze w starym typie aut ze starym panelem wspolpracuje - coz nie wiem. Nawigacji nie testowalem, bo nie chcialo mi sie z tym jezdzic, wyglad mapek itd to pewnie kazdy zna, bo mozna wgrac to co sie lubi. Predkosc radia w porownaniu do Columbusa - taka sama. Ekran dotykowy zdawalo sie mi ze jakiejs gorszej jakosci niz w kolumbrynie. Ponadto jakosc wykonania radia jakas powalajaca nie jest, jednakze nie odbiega od pewnych chinskich standardow. Spasowanie jest ok, jednostka jest masywna, nie wydaje mi sie jakims totalnym szrotem, aczkolwiek wizualnie nie powala.

                              Nastepnie przyszedl czas na 898 - to cos jakby Boeing 787 D wszystkich kopii Columbusa. Jakosciowo znacznie bardziej przypadl mi do gustu, wizualnie rowniez duuuuzo lepiej niz Peying. Podpielismy, troche dlugo sie wlaczal, dla testu drugie uruchomienie poszlo znacznie szybciej. Znacznie szybciej wspolpracowal jesli idzie o moja reke, reagowal niemalze blyskawicznie na wciskanie ekraniku. Ekran co prawda tej samej jakosci co poprzednik, aczkolwiek jakby taki gladszy. Mapy itd jw.

                              Co dzialalo ? MF. Tylko MF. Jestem wyraźnie zawiedziony :P Naprawde chciałem zareklamowac to radyjko, bo i jakosc dzwieku byla ok, bo mialo A2DP czy jak to sie tam zwie, moglem puszczac muze przez BT i radio wgrywalo sobie moj dzwonej z komorki. Sporo moglem, ale zostalem ZAWIEDZIONY. Naprawde, stworzenie radia, ktore wspolpracuje z wizualizacja OPS czy chcoiazby z panelem climatronika to chyba nie jest szczytowe wyzwanie dla inzynierow z Indii czy Chin - no ale coz - te elementy nie dzialaly i jesli ktos sie nastawia na to, ze bedzie mial pelna funkcjonalnosc Columbusa - to nie, nie bedzie mial. Jednakze, jesli komus to nie przeszkadza, a chce naprawde fajne radyjko to polecam 898ke. Jakosc gry ok, sporo fajnych funkcji, troche archaiczne menu w porownaniu z Columbusem gdy np lazimy po karcie SD i puszczamy mp3. Ogolnie to kawalek fajnego sprzetu.


                              Cenowo te dwa cacuszka, jak zapytalem to okolice 1500 zl. Biorac pod uwage, ze na allegro jest wysyp uzywek Columbusow za te same lub podobne pieniazki ( ale nie nowych i bez gwar czesto ) to bralbym 898 i spal spokojnie - ponadto potencjonalnego zlodziejaszka az tak reka swedziec nie bedzie.


                              Fotek nie mam i info o necie nie mam, gdyz moj telefon ponizej 15% baterii nie uruchamia aparatu i nie chetnie robi cokolwiek innego, jak laczenie sie poprzez BT i "wyciszanie"


                              A i to co mnie rozwalilo - radyjka maja egzotyczne jezyki w postaci Arabskiego czy Japonskiego, a brak np jezyka Polskiego - imho na minus.
                              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                              Komentarz


                              • nom jest temat, zastanawiam sie nad tym erisinem, lub nad jakas uzywka pioneerem czy kenwoodem. Ciekawe czy chinczyki juz tak sie wypasili ze nie ma roznicy. Kupa z tym ze ma tylko 8GB sd, audiosourcy czy rofy maja wiecej. Kojarzy ktos czy sa jakies roznice w jakosci tych firm.

                                do erisina ramka od blues styknie czy cza cos kupowac.
                                ew ile misiek u ciebie taka ramka (jak potrzeba)


                                Misiek jak to jest z canbus, bo widze u nich ze trzeba 'Special Can-bus Adapter', bez tego nic nie bangla z kierownicy itp.
                                Pytalem w erisinie, pani powiedziala za raz trzeba raz nie i nie wiadomo.
                                Ma ktos mpeg4 w aucie, ciekawy jestem jak to dziala.
                                7.3LPG/100 ~ 60km/h

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez misiek^wro
                                  polecam 898ke
                                  Szkoda, że nie zrobiłeś testu tydzień temu :wink:
                                  Tymczasem moja przesyłka już w drodze, niestety do Columbusa jej nie porównam, nie napiszę czy wyświetla Climatronic, nawet nie będę wiedział czy działa sterowanie z kierownicy.
                                  Ale dam znać czy jest fajne :diabelski_usmiech
                                  :P
                                  SPOT Poznań ->

                                  Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                  Komentarz


                                  • Link
                                    jak poszperałem to znalazłem coś we wrocławiu ;-)
                                    Może "ktoś" może pojechać na Legnicką 52a :szeroki_usmiech
                                    Była O2, Jest SuperB!

                                    Komentarz


                                    • adalbert, pracuje na Legnickiej 56

                                      Zobacze jak bede stal z czasem, moze sie uda z Panem umowic i zrobic kolejne testy :twisted:
                                      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                      Komentarz


                                      • adalbert, za te pieniadze raczej bym szukal czegos oryginalnego, nawet uzywanego.

                                        Komentarz


                                        • misiek^wro, jak będziesz testował to miałbym prośbę,
                                          czy mógłbyś zwrócić uwagę na tą opcję: "sczytywanie danych OBC." ?
                                          Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                          Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez octaviars1
                                            adalbert, za te pieniadze raczej bym szukal czegos oryginalnego, nawet uzywanego.
                                            Ja też, ale temat jest o 'alternatywie' - a te ostatni chinczyki jak kolega pisał są raczej na 'nie'.
                                            Może te ( po testach :szeroki_usmiech ) okażą się też nie warte wiele. Ale jak mają dane z szyny OBD o parametrach silnika, to zaczyna się interesujący nowy wątek w radiach ;-)
                                            Była O2, Jest SuperB!

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez adalbert
                                              Zamieszczone przez octaviars1
                                              adalbert, za te pieniadze raczej bym szukal czegos oryginalnego, nawet uzywanego.
                                              Ja też, ale temat jest o 'alternatywie' - a te ostatni chinczyki jak kolega pisał są raczej na 'nie'.
                                              Może te ( po testach :szeroki_usmiech ) okażą się też nie warte wiele. Ale jak mają dane z szyny OBD o parametrach silnika, to zaczyna się interesujący nowy wątek w radiach ;-)
                                              Ja od dłuższego czasu korzystam z programu hobd, stacje mam chińczyka roadrover z win ce 6.0. Hobd łączę przez bluetooth z adapterm ELM wpiętym w złącze diagnostyczne. Jako bazę z wiedzą i softem do chińskich stacji multimedialnych polecam wykorzystać Loading... jest tam sporonciekawych rzeczy. Co do mojego RR to po canie chodzi tylko sterowanie MF, natomiast samo urządzenie po 8 miesiącach użytkowania działa bez zarzutu. Karty pamięci sprawdzałem do 8Gb, a pod usb mam podpięty dysk 500Gb z filmami i muzyką. W wolnej chwili muszę przysiąść i odpalić internet wtedy będe w 100% zadowolony z tego cudaka.
                                              Sprzedam kpl. alu 17" 5x112, lampy xenon O2, Hak + wiązka O2, stacja multimedialna do O2

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez bart352
                                                Zamieszczone przez adalbert
                                                Zamieszczone przez octaviars1
                                                adalbert, za te pieniadze raczej bym szukal czegos oryginalnego, nawet uzywanego.
                                                Ja też, ale temat jest o 'alternatywie' - a te ostatni chinczyki jak kolega pisał są raczej na 'nie'.
                                                Może te ( po testach :szeroki_usmiech ) okażą się też nie warte wiele. Ale jak mają dane z szyny OBD o parametrach silnika, to zaczyna się interesujący nowy wątek w radiach ;-)
                                                Ja od dłuższego czasu korzystam z programu hobd, stacje mam chińczyka roadrover z win ce 6.0. Hobd łączę przez bluetooth z adapterm ELM wpiętym w złącze diagnostyczne. Jako bazę z wiedzą i softem do chińskich stacji multimedialnych polecam wykorzystać Loading... jest tam sporonciekawych rzeczy. Co do mojego RR to po canie chodzi tylko sterowanie MF, natomiast samo urządzenie po 8 miesiącach użytkowania działa bez zarzutu. Karty pamięci sprawdzałem do 8Gb, a pod usb mam podpięty dysk 500Gb z filmami i muzyką. W wolnej chwili muszę przysiąść i odpalić internet wtedy będe w 100% zadowolony z tego cudaka.
                                                Wygląda dobrze, a przynajmniej po pierwszym rzucie oka ;-)
                                                Popatrzę jeszcze, ale pytanko gdzie można obejrzeć samą stację?
                                                Była O2, Jest SuperB!

                                                Komentarz


                                                • Tak długo ten temat był martwy a teraz nowinka za nowinką
                                                  pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                                  Komentarz


                                                  • Pod koniec przyszłego tygodnia ja również pochwalę się nowym nabytkiem prosto z Shenzen w Chinach:-) Po zamontowaniu zdam relację.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X