Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Yacca
    odpowiedział(a)
    Cieszę się, że Ci się podoba i że działa.
    Teraz jeden z operatorów komórkowych daje dostęp do Tidal na 2 lata za darmo, więc szkoda by było nie skorzystać.

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Yacca
    ejko, czy testowałeś działanie serwisów Tidal lub Spotify?
    Nie ale mogę przeprowadzić test bez problemu

    [ Dodano: Nie 31 Lip, 16 22:57 ]
    Yacca, powiem tak. Zajebiste. Nie wiedziałem że są takie programy

    Lekko zacofany jestem. Ale muza zwłaszcza z Spotify mi się mega podoba

    Zostaw komentarz:


  • Yacca
    odpowiedział(a)
    ejko, czy testowałeś działanie serwisów Tidal lub Spotify?

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    powiem Ci że na standardowych głośnikach jest znośnie. Przygotowuję się powoli do modernizacji całego audio (głośniki, wygłuszenie, sub). Staram się skompletować cash

    Zostaw komentarz:


  • piesu102
    odpowiedział(a)
    ejko, a właśnie miałem o suba pytać a jak to wygląda z wykonaniem tego "sprzętu" i jak z jakością dźwięku ?

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    piesu102, nie pokazuje mi tylko temperatury z komputera a z internetu. Resztę obsługuje bo podłączyłem do kolego Octavii który ma PDC. Klimatronik również pokazał. Ja tego nie mam więc u mnie lipa ale jestem zadowolony. Jak dobrze pamiętam to ma 50W. Ma również wyjście na suba więc można pokombinować sobie w samochodzie

    Zostaw komentarz:


  • piesu102
    odpowiedział(a)
    ejko, Jaką moc ma to radio ? wyświetla normalnie temperaturę i inne informacje z climatronika i czujników parkowania ? Z podłączeniem nie było kłopotów ? ramkę trzeba inną dać ??
    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • prezes73
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ejko
    a mikrofon masz jakiś chińczyk czy jakiś oryginalny kupiłeś (czyt. normalny producent?)
    oryginał z radia, inaczej chińczyk

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    prezes73, a mikrofon masz jakiś chińczyk czy jakiś oryginalny kupiłeś (czyt. normalny producent?)

    Zamieszczone przez westwi78
    jest jeszcze gdzies na alledrogo to radio o którym mowcie?
    Link

    Jednak poszukaj na Aliexpres taniej będzie. Nie bój się wysadu chinol Ci nie zrobi.

    Zostaw komentarz:


  • westwi78
    odpowiedział(a)
    jest jeszcze gdzies na alledrogo to radio o którym mowcie?

    Zostaw komentarz:


  • prezes73
    odpowiedział(a)
    ejko, Dzięki za opinie na temat tego radia, co do bluetooth na zewnętrznym mikrofonie przynajmniej u mnie też w chińczyku jest gorzej niż na wewnętrznym, jak chcesz to mogę ci wysłać mikrofon (nowy), sam ocenisz ;-)

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    prezes73, radyjko działa rewelacyjnie. Spodziewałem sie że będzie to "szajs". Jednak zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie. Spokojnie przełącza się na mocniejszy sygnał bez problemu. Wgranie Yanosika było trudne ale ogarnąłem temat po prostu go ściągając i wrzucając bez problemu na kartę pamięci. Wówczas się zainstalowało. Wykrywa po prostu sklep play że jest ten android niekompatybilny.

    Do tego mam wgranego Sygica i BeOnRoad. Do tego mapy google bo mam na stałe router w aucie wrzucony z internetem. Więc YT i inne bajery działają bez problemu.

    Bluetooth działa sprawnie ale musisz dokupić sobie mikrofon zewnętrzny. Żona nieraz marudzi że słabo mnie słychać więc niebawem sobie to sprawię.

    Antena została podłączona przez takie urządzenie Link

    Zostaw komentarz:


  • prezes73
    odpowiedział(a)
    ejko, powiedz cos więcej na temat tej navi, jak sprawuje się bluetooth, jak sprawuje się radio, zwłaszcza przy trasach przełącza na mocniejszy nadajnik tej samej stacji? w jaki sposób podłączyłeś antenę? jakiś dodatkowy separator?

    [ Dodano: Nie 17 Lip, 16 18:05 ]
    Zamieszczone przez leegwan
    Ma może któryś z kolegów jakieś doświadczenia z takim radyjkiem:
    Link
    przymierzam się do zmiany swojego swinga na coś takiego w mojej O2FL 2010 rok
    przedmiot został usuniety przez pracownika allegro, hmmm, jestem ciekaw dlaczego :roll:

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    Ja mam 8cali ale mam 2GB RAM. Sprawuje się zacnie. Jestem zadowolony.

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Poproszę o poradę. Ktore radio wybrać 7cali ale 2 RAM czy 8 cali i 1 RAM ? Reszta parametrów taka sama i cena podobna

    Page Not Found - Aliexpress.com



    Link

    Zostaw komentarz:


  • leegwan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ejko
    Kolego w moim temacie masz fotki i opis: Forum - Octavia Club Polska strona 10.

    Po swingu nie pasuje. Musisz kupić nową ramkę np na aliexpres.

    Z canbus pracuje idealnie. Wszystko ładnie, pięknie.
    dzięki za pomoc ale wolałbym jednak zamienić na coś co pasuje do oryginalnej ramki po swingu. Może macie jakieś propozycje

    Zostaw komentarz:


  • chaberr
    odpowiedział(a)
    A ma ktoś polecaną nawigację pasującą pod ramkę od Bolero?

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    Kolego w moim temacie masz fotki i opis: Forum - Octavia Club Polska strona 10.

    Po swingu nie pasuje. Musisz kupić nową ramkę np na aliexpres.

    Z canbus pracuje idealnie. Wszystko ładnie, pięknie.

    Zostaw komentarz:


  • leegwan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ejko
    Wychodzi że jest to praktycznie takie jak moje. Jestem bardzo zadowolony!
    Jak współpracuje z Canbus? Pasuje dokładnie w ramkę po swingu? Możesz wrzucić fotkę ?

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    Wychodzi że jest to praktycznie takie jak moje. Jestem bardzo zadowolony!

    Zostaw komentarz:


  • leegwan
    odpowiedział(a)
    Ma może któryś z kolegów jakieś doświadczenia z takim radyjkiem:
    http://allegro.pl/vw-skoda-seat-nawi...105704060.html
    przymierzam się do zmiany swojego swinga na coś takiego w mojej O2FL 2010 rok

    Zostaw komentarz:


  • rezon
    odpowiedział(a)
    można spokojnie nie kupować z 4g tylko połączyć radio z modemem przez Wifi. Ja mam podpięty pod USB radia dla zasilania, ale komunikację puszczoną przez Wifi.

    Zostaw komentarz:


  • iii77
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez prezes73
    iii77, Ponawiam pytanie, jak bluetooth się sprawuje w navipremium 5.1
    bluetooth nie sprawdzałem zbytnio poza małą testową rozmową - było ok. jeszcze nie kupiłem radyjka, muszę uzbierać trochę kasy jestem jednak z navipremium dogadany, kwestia paru tygodni.

    Zostaw komentarz:


  • karoldab82
    odpowiedział(a)
    Czyli warto poczekac i szukać z 4g. Moim zdaniem lepiej dopłacić do radia raz niż potem dokupować listę gadżetów. ..nie zawsze spełniających nasze oczekiwania...

    Ale temat otwarty.
    Na razie muszę audio ogarnąć. Radio poczeka. Ale jak kolega zwrócił uwagę, potrzeba mi też radia z wyjściem na suba...
    Pozdro

    Zostaw komentarz:


  • prezes73
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez karoldab82
    Natomiast środki mają podobne i niby pasują p&p pod swinga
    Druga navi nie pasuje, potrzebna jest ramka tak jak do columbusa

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X