Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez arekban
    Sprzedający niepewnym głosem odpowiada TAK , TAK....
    czyli nie sprawdzał. Zawsze można kupić znacznie taniej u producenta, ale wówczas gwarancja to mocno umowna sprawa - koszt przesyłki to ponad 100USD. W Outlanderowym chińczyku sterowanie z kiery działa - wg zapewnień producenta w Skodowskim też, ale to jak się nie sprawdzi, to nie wiadomo. WYglądają bardzo podobnie, ale środek mogą mieć zupełnie inny - np. bez bluetootha, albo opcjonalnie navi, itd, więc dobrze jest korzystać ze sprawdzonych źródeł. np. do Outlandera była wersja tańsza o 300USD, ale nie działająca z kierownicą, bluetoothem, TV.

    Komentarz


    • #52
      Widziałem w innym wątku ale nikt nie skomentował może ktoś ćwiczył cena wydaje się atrakcyjna
      Link
      Czy nadaje się do octavi2 fl?
      pozdr ol

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez redrum
        Czy nadaje się do octavi2 fl?
        zadaj pytanie sprzedającemu czy pasuje do FL i czy współpracuje z CAN

        Komentarz


        • #54
          Forum - Octavia Club Polska

          Ja moge państwu polecić ten sprzecik. Osobiście sprowadzam.

          Komentarz


          • #55
            Odswieze troche temat, pojawilo sie nowe urzadzonko, a w zasadzie stare ale z nowymi bebechami, poprawione i udoskonalone Link

            Czy ktos moze juz ma jakies doswiadczenie z nim :?: Ponoc jest obsługa Climatronic oraz Parktronic. Ciekawe czy bedzie to wspolpracowac w pelni z O2 przed FL, bo zapewne wszystko nowe robia pod O2FL
            Marek



            Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
            Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez marbab
              Odswieze troche temat, pojawilo sie nowe urzadzonko, a w zasadzie stare ale z nowymi bebechami, poprawione i udoskonalone Link
              ......
              Dostępne jest i tu:
              error tips - Tradevv.com

              - sprzedają w detalu i licząc pobieżnie z wysyłką, cłem i VATem może być w domy za < $600
              czyli ~1800 zł.
              garfield17 z Wrocławia żąda na aukcji 2745 + porto.
              Ha, ma człek wyobraźnię z prowizją 65% owiesic
              Wesoła - nie mylić z Wołominem lub Pruszkowem.
              Wawa-Wesoła to najmłodsza dzielnica w mieście.

              Mode by MR-MOTORS: Pwr 164,7KM @ 3764 rpm / Tq 384,6 Nm @ 2166 rpm

              Komentarz


              • #57
                Czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał któryś z w/w sprzętów bezpośrednio u producenta?

                Komentarz


                • #58
                  ciągle któryś z użytkowników Outlanderów coś w ROF zamawia - ostatnio pojawiły się tunery TV z MPEG4 (Wcześniej były tylko MPEG2). Czekam na opinię o nich, bo analog to słabo działa.

                  Komentarz


                  • #59
                    error tips - Tradevv.com to jest na windowsie?

                    pasuje do skody toura? da się to samodzielnie podłączyć?
                    www.webplay.pl oraz www.stepby.pl- zapraszamy :-)

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez northwest
                      error tips - Tradevv.com to jest na windowsie?

                      pasuje do skody toura? da się to samodzielnie podłączyć?
                      1. Oczywiście Windows
                      2. Wiem, że do OII pasuje ale OI musisz jeszcze sprawdzić
                      3. Wystarczy niewielka wiedza z zakresu elektrotechniki 12-to voltowej i delikatne palce do zdejmowania plastików z konsoli

                      4. Tu masz kilka innych ofert :shock:
                      Car Dvd Player For Skoda Octavia 1-Car Dvd Player For Skoda Octavia 1 Manufacturers, Suppliers and Exporters on Alibaba.comCar DVD Player

                      Pozdr
                      Wesoła - nie mylić z Wołominem lub Pruszkowem.
                      Wawa-Wesoła to najmłodsza dzielnica w mieście.

                      Mode by MR-MOTORS: Pwr 164,7KM @ 3764 rpm / Tq 384,6 Nm @ 2166 rpm

                      Komentarz


                      • #61
                        Octavianski, ale zajefajny link wrzuciłeś czemu to tylko niby różni producenci, a taki sam wygląd - unifikacja, nawet w Chinach . northwest, Do Outlandera to spasowanie jest idealne - komplet złączek, kabli, itp. czyli tak jak pisze
                        Zamieszczone przez Octavianski
                        Wystarczy niewielka wiedza z zakresu elektrotechniki 12-to voltowej i delikatne palce do zdejmowania plastików z konsoli
                        - może za wyjątkiem wiedzy 12V - nie dałoby się kabli pomylić . Ja do Outka kupowałem w ROF.

                        Komentarz


                        • #62
                          A jak jest z wyświetlaniem grafiki fabrycznych czujników parkowania wie już ktoś :?:
                          Daniel

                          Komentarz


                          • #63
                            rezon, wiesz mi w navi vw ori brakowało MP3 kupiłem cos takiego podłączyłem do złącza zmieniarki i po problemie Link i nie musiałem pakować w jakieś nie oryginalne radio kasy.
                            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez daneczek76
                              rezon, wiesz mi w navi vw ori brakowało MP3 kupiłem cos takiego podłączyłem do złącza zmieniarki i po problemie Link i nie musiałem pakować w jakieś nie oryginalne radio kasy.
                              tobie brakowało SD, a wielu brakuje navi. Przecież nie zmuszam nikogo do zakupów, tylko dzielę się wiedzą. chyba po to istnieje forum. nieoryginalne radio jest kilka razy tańsze, a równie funkcjonalne i zamiast dokładać czytnik kart to można za tę cenę dołożyć cyfrową TV.

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez rezon
                                tobie brakowało SD, a wielu brakuje navi
                                Mi brakuje navi :szeroki_usmiech ale chciałbym żeby mi wyświetlało czujniki parkowania tak
                                jak na fabrycznym radiu . :P
                                Daniel

                                Komentarz


                                • #66
                                  lilo, ja tez tak bym chcial Dlatego dalej jezdze ze Streamem
                                  Marek



                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    A u mnie już działają :-) Nie mam nawigacji, a BOLERO, ale generalnie gra i buczy ... chociaż zastanawiam się czy może jednak w O2 przed FL będzie dobrze działało...
                                    Pozdrawiam,
                                    Michał

                                    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      kropeck, a multi-kiera Ci dziala :?: Climatronic bedziesz aktywowal na Bolero :?:
                                      Marek



                                      Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                      Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez lilo
                                        ale chciałbym żeby mi wyświetlało czujniki parkowania tak
                                        jak na fabrycznym radiu .
                                        A nie lepiej obraz z kamery cofania z liniami prowadzącymi a czujniki tylko pikanie? Kamera kosztuje 20-25USD

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez rezon
                                          A nie lepiej obraz z kamery cofania z liniami prowadzącymi a czujniki tylko pikanie? Kamera kosztuje 20-25USD
                                          A kamera nie będzie mi czujników zakłócać :?:
                                          Daniel

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            a co sadzicie o tym urzadzeniu :?
                                            Link
                                            pytanie czy wogóle warto warto :?
                                            i jeszcze znalazłem wydaje mi sie ze takie same radyjko tylko
                                            tansze
                                            Link
                                            Łukasz

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez lilo
                                              A kamera nie będzie mi czujników zakłócać
                                              a dlaczego miałaby to robić? Umieszczona nad tablicą rejestracyjną, nie wysyła żadnego promieniowania, ew. w lepszych modelach tylko podczerwone. Ja u siebie mam i kamerę, i czujniki, tyle że w Outku i tak nie ma wyświetlania sygnału z czujników, więc nic nie traciłem montując chińczyka. Kamera jest lepsza do dojeżdżania na cm.
                                              Dobrzyl, wyglądają podobnie do mojego. Cenowo to jest radio SKody, a funkcjonalnie znacznie więcej. Obydwa z linków wyglądają identycznie, różnica tylko w cenie. Ściągając jedną sztukę z Chin wyjdzie podobnie do ceny z drugiego linku, a mimo wszystko jest jakaś rękojmia za wady, więc w tej cenie opłaca się kupić. Nie warto kupować anten TV tylko, kupić dodatkowy tuner cyfrowy i anteny do niego. Jakość nieporównywalnie wyższa.

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                rezon, dzięki za info od dłuższego czasu sie przymierzam do zakupu tego cuda a jaka jakos dźwięku masz :?
                                                Łukasz

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez Dobrzyl
                                                  a co sadzicie o tym urzadzeniu :?
                                                  Link
                                                  Dobrzyl, pisałem swoje doświadczenia w tym poście:

                                                  Forum - Octavia Club Polska

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    arci9, czytałem dzięki, i chyba da sobie z spokój z chińskim g*wnem. i zainwestuje ew ori ew
                                                    Link
                                                    Łukasz

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X