Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a ja wstawiłem kamerkę po środku między czujnikami - 18mm średnicy

    Komentarz


    • iii77, Ponawiam pytanie, jak bluetooth się sprawuje w navipremium 5.1

      Komentarz


      • Hej Panowie.
        Może byście doradzili mi nawigację do O2fl w miejsce swinga?
        Szukałem na alledrogo. Ceny 1700 i w górę
        Na Alliexpress tańsze ale taki wybór, że głowa boli.
        Mogę zapłacić i drożej aby tylko spełniało moje oczekiwania.
        Czyli system na androidzie. Dobry procek i dużo ramu. 8" wyświetlacz i chyba teraz najbardziej chodliwe 1024x600 no i zielone przyciski heh. Nie wspomnę o polskim menu i aktualnych mapach.
        A tak poza tym to czy te nawigację mają wejścia na karty sim aby móc mieć w nich internet itp.

        Doradźcie co wybrać, najlepiej interesują mnie opinie tych co użytkują juz.
        I teraz tak. Na niektórych aukcjach dodają gratis kamery cofania. Dobre one czy lepiej szukac i dokupować na własną rękę. I teraz czy montować w klapie czy kupić w ramce rejestracji. Jak to działa z czujnikami PDC.
        Pozdrawiam.
        Ślicznotka: O2 FL :-)

        Komentarz


        • taka jak moja opisywana kilka stron wcześniej spełnia wymagania. Menu - nie wiem czy znajdziesz w pełni PL, niby android wiele spolszcza, ale część ustawień i tak jest w ang. Ja mam moduł zewn. podpięty pod USB dla zapewnienia neta. Czujniki wyświetla. Kamerę mam między czujnikami, można i do klapy, można w ramce. Co komu pasuje. Montaż między czujnikami był prostszy.

          Komentarz


          • Ja mam to radio. U mnie nie działa tylko ściszanie przy wrzuceniu wstecznego. Poza tym sprawuje się nieźle. Kamery nie mam, bo trochę zabawy jest z przeciąganiem kabli. Praktycznie wszystko jest po polsku. Tylko parę opcji w ustawieniach jest po angielsku, ale to nie problem. Internet możesz mieć po Wi-fi ( chodzi bardzo wolno 100k/s, ale do np. Janosika wystarczy) lub jest wyjście USB pod modem 3G i to już chodzi 10 razy szybciej. Ja musiałem ramkę dokupić bo miałem Blues.

            Komentarz


            • Pany a kojarzycie coś takiego jak bezprzewodowy moduł do kamery? Znaczy ze działa bez kabli?
              Druga sprawa jak z tymi liniami na wyświetlaczu podczas cofania. Ruszają się? Działa to w miarę profesjonalnie?
              Po trzecie jak to działa z tym modułem aby mieć neta? Co trzeba dokupić? Jakieś linki.

              Ja obserwuję dwa radia ale nie wiem na które się zdecydować. Pierwsze biedne z zewnątrz. Drugie wygląda bardziej premium...
              Natomiast środki mają podobne i niby pasują p&p pod swinga.
              Pierwsza:
              Captcha
              Druga:
              Captcha

              Jest jeszcze jedna ale ni w ząb nie wiem czym się różni...no chyba tylko rozdzielczością ekranu...
              Captcha

              Co sądzicie? Którą byście polecali?
              Ślicznotka: O2 FL :-)

              Komentarz


              • To drugie radio jest trochę podobne do mojego. Żeby mieć neta musisz dokupić modem 3G, taki żeby obsługiwał androida. Z reguły przy radiu jest zdjęcie jak wygląda. Ja kupiłem taki tani z Aliexprres i strasznie się grzeje. Co do kamery bezprzewodowej to nie słyszałem. Teraz są już radia z androidem 5 i obsługą modemów 4G. Może warto się nad takim zastanowić.

                Komentarz


                • Jak z jakością dźwięku w takich radyjkach w porównaniu do Columbusa,czy wszystkie te radyjka mają wyjście na wzmacniacz?
                  Respect All,Fear No One!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez karoldab82
                    Natomiast środki mają podobne i niby pasują p&p pod swinga
                    Druga navi nie pasuje, potrzebna jest ramka tak jak do columbusa

                    Komentarz


                    • Czyli warto poczekac i szukać z 4g. Moim zdaniem lepiej dopłacić do radia raz niż potem dokupować listę gadżetów. ..nie zawsze spełniających nasze oczekiwania...

                      Ale temat otwarty.
                      Na razie muszę audio ogarnąć. Radio poczeka. Ale jak kolega zwrócił uwagę, potrzeba mi też radia z wyjściem na suba...
                      Pozdro
                      Ślicznotka: O2 FL :-)

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez prezes73
                        iii77, Ponawiam pytanie, jak bluetooth się sprawuje w navipremium 5.1
                        bluetooth nie sprawdzałem zbytnio poza małą testową rozmową - było ok. jeszcze nie kupiłem radyjka, muszę uzbierać trochę kasy jestem jednak z navipremium dogadany, kwestia paru tygodni.

                        Komentarz


                        • można spokojnie nie kupować z 4g tylko połączyć radio z modemem przez Wifi. Ja mam podpięty pod USB radia dla zasilania, ale komunikację puszczoną przez Wifi.

                          Komentarz


                          • Ma może któryś z kolegów jakieś doświadczenia z takim radyjkiem:
                            http://allegro.pl/vw-skoda-seat-nawi...105704060.html
                            przymierzam się do zmiany swojego swinga na coś takiego w mojej O2FL 2010 rok

                            Komentarz


                            • Wychodzi że jest to praktycznie takie jak moje. Jestem bardzo zadowolony!
                              Pozdrawiam
                              Marcin Szarejko
                              Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ejko
                                Wychodzi że jest to praktycznie takie jak moje. Jestem bardzo zadowolony!
                                Jak współpracuje z Canbus? Pasuje dokładnie w ramkę po swingu? Możesz wrzucić fotkę ?

                                Komentarz


                                • Kolego w moim temacie masz fotki i opis: Forum - Octavia Club Polska strona 10.

                                  Po swingu nie pasuje. Musisz kupić nową ramkę np na aliexpres.

                                  Z canbus pracuje idealnie. Wszystko ładnie, pięknie.
                                  Pozdrawiam
                                  Marcin Szarejko
                                  Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                  Komentarz


                                  • A ma ktoś polecaną nawigację pasującą pod ramkę od Bolero?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez ejko
                                      Kolego w moim temacie masz fotki i opis: Forum - Octavia Club Polska strona 10.

                                      Po swingu nie pasuje. Musisz kupić nową ramkę np na aliexpres.

                                      Z canbus pracuje idealnie. Wszystko ładnie, pięknie.
                                      dzięki za pomoc ale wolałbym jednak zamienić na coś co pasuje do oryginalnej ramki po swingu. Może macie jakieś propozycje

                                      Komentarz


                                      • Poproszę o poradę. Ktore radio wybrać 7cali ale 2 RAM czy 8 cali i 1 RAM ? Reszta parametrów taka sama i cena podobna

                                        Page Not Found - Aliexpress.com



                                        Link
                                        Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                        Komentarz


                                        • Ja mam 8cali ale mam 2GB RAM. Sprawuje się zacnie. Jestem zadowolony.
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin Szarejko
                                          Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                          Komentarz


                                          • ejko, powiedz cos więcej na temat tej navi, jak sprawuje się bluetooth, jak sprawuje się radio, zwłaszcza przy trasach przełącza na mocniejszy nadajnik tej samej stacji? w jaki sposób podłączyłeś antenę? jakiś dodatkowy separator?

                                            [ Dodano: Nie 17 Lip, 16 18:05 ]
                                            Zamieszczone przez leegwan
                                            Ma może któryś z kolegów jakieś doświadczenia z takim radyjkiem:
                                            Captcha
                                            przymierzam się do zmiany swojego swinga na coś takiego w mojej O2FL 2010 rok
                                            przedmiot został usuniety przez pracownika allegro, hmmm, jestem ciekaw dlaczego :roll:

                                            Komentarz


                                            • prezes73, radyjko działa rewelacyjnie. Spodziewałem sie że będzie to "szajs". Jednak zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie. Spokojnie przełącza się na mocniejszy sygnał bez problemu. Wgranie Yanosika było trudne ale ogarnąłem temat po prostu go ściągając i wrzucając bez problemu na kartę pamięci. Wówczas się zainstalowało. Wykrywa po prostu sklep play że jest ten android niekompatybilny.

                                              Do tego mam wgranego Sygica i BeOnRoad. Do tego mapy google bo mam na stałe router w aucie wrzucony z internetem. Więc YT i inne bajery działają bez problemu.

                                              Bluetooth działa sprawnie ale musisz dokupić sobie mikrofon zewnętrzny. Żona nieraz marudzi że słabo mnie słychać więc niebawem sobie to sprawię.

                                              Antena została podłączona przez takie urządzenie Captcha
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin Szarejko
                                              Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                              Komentarz


                                              • ejko, Dzięki za opinie na temat tego radia, co do bluetooth na zewnętrznym mikrofonie przynajmniej u mnie też w chińczyku jest gorzej niż na wewnętrznym, jak chcesz to mogę ci wysłać mikrofon (nowy), sam ocenisz ;-)

                                                Komentarz


                                                • jest jeszcze gdzies na alledrogo to radio o którym mowcie?

                                                  Komentarz


                                                  • prezes73, a mikrofon masz jakiś chińczyk czy jakiś oryginalny kupiłeś (czyt. normalny producent?)

                                                    Zamieszczone przez westwi78
                                                    jest jeszcze gdzies na alledrogo to radio o którym mowcie?
                                                    Captcha

                                                    Jednak poszukaj na Aliexpres taniej będzie. Nie bój się wysadu chinol Ci nie zrobi.
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin Szarejko
                                                    Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X