Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Dobrzyl, jakość dźwięku jest lepsza od ori radia Mitsubishi ze zmieniarką na 6 płyt - chińczyk jest podpięty pod oryginalnie zamontowany wzmacniacz Rockford Fosgate z subwooferem. Znacznie lepiej przenosi wysokie tony.U mnie bez problemów działa sterowanie z kierownicy - nawet lepiej, bo przerzuca kanały radia, a nie tak jak w ori Mitsu - częstotliwości góra/dół (antynobel dla gościa, który to wymyślił ). Nie bardzo rozumiem zarzuty odnośnie grafiki - kwestia gustu, a i tak najczęściej oglądam Automapę. Sprzęt Kenwooda też nie grzeszy super grafiką - pomieszano zresztą zdjęcia z programu navi ze zdjęciami grafiki sprzętu, a jest dwa razy droższy i ma mniejszy ekran.
    Ważne jest aby mikrofon był oddzielnie - ostatnia wersja do Outków ma wbudowany i ma gorszą jakość dźwięku BT niż tak jak u mnie.
    Minusy w moim - to słaba czułość radia (mam antenę bez wzmacniacza)- w mieście nie ma problemu, ale w trasach są miejsca, gdzie radio szumi i obsługa kart w drugim slocie wyłącznie SD (są do 2GB - trochę mało płyt wchodzi), a nie tak jak w slocie 1 również kart SDHC (mam 8GB), ale ten przeznaczyłem wyłącznie na navi. Jeszcze dziwne działanie RDS/AF, aby dobrze trzymało stację na panelu trzeba wyłączyć AF i włączyć ponownie, ale może to być związane ze słabym sygnałem z anteny. KOmunikaty RDS u mnie są niestety malutkie w rogu ekranu - to też minus.
    Za cenę Kenwooda to mam 8" sprzęt prawie dwa razy droższy niż do Octavii (do Outka jest z całym panelem), dwa 9" zagłówki z z odtwarzaczami DVD i prymitywnymi grami ala Atari i Commodore, trzema parami słuchawek IR i jeszcze mi zostało . Chińskie g*wno jak to określiłeś, gra nieporównywalnie lepiej niż ori Skoda Stream (takie miałem w O2) - też zapewne z Chin. ale różnica jakości dźwięku może wynikać z faktu, że w Outku mam system audio Rockforda z ok. 40cm subwooferem, a w O2 miałem tylko ori głośniki.
    Współpraca z czujnikami parkowania jest trochę bez sensu, bo za kilkadziesiąt złotych (25USD) lepiej mieć podłączoną kamerę cofania, a ta działa bez zarzutu. Wg mnie albo inwestować już w Columbusa wiedząc o podstawowym problemie aktualizacji map i jednocześnie ogromnej funkcjonalności, albo oparty na Windows chińczyk bo współpracuje m.in. Automapą, co dla mnie było bardzo ważne.

    [ Dodano: Sob 13 Lis, 10 10:52 ]
    na stronie Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki :: Zobacz temat - Nowa stacja Multimedialna DVD/TV/GPS jest 95 stron dyskusji użytkowników "chińczyków" w Outlanderach z problemami, rozwiązaniami itp. Przypomniałem sobie o jeszcze jednym minusie - nie wiem jak z climatronikiem - w Outlanderach nie ma możliwości wyświetlania czegokolwiek ani nastawień klimy, ani czujników oryginalnie, więc trudno oczekiwać od chińczyka, aby to robił

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez Dobrzyl
      arci9, czytałem dzięki, i chyba da sobie z spokój z chińskim g*wnem. i zainwestuje ew ori ew
      Link
      Jeżeli zakładasz taką kase w budżecie to możesz pogrymasić

      Link

      On spełnia wszystkie wymogi (no nie ma HDD), ale brzmieniowo i funkcjonalnie jest lepszy od RNS 510 - obsługuje parktronik, klimę, maxi dota itp.Ma wyjście na piec, i sporo ustawień.
      Sprawdzałem w Superbie i wiem , że działa.

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez rezon
        współpracuje m.in. Automapą, co dla mnie było bardzo ważne.
        Dla mnie też bo żadna inna mapa się nie równa , więc ja raczej skłaniam się ku chińczykowi
        Daniel

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez arci9
          Sprawdzałem w Superbie i wiem , że działa.
          w S2 działa na pewno i w modelach FL-owych ale w przed FL-owych :?: na pewno nie
          Jacek

          Komentarz


          • #80
            Ja sie chyba jednak zdecyduje na chinczyka. Tu Audiosources AS-7608 Gold Edition - Nawigacja, car audio i akcesoria - Passat Forum chlopaki znalezli go za 1350 PLN. Moze zrobimy jak oni zbiorówke :?:
            Marek



            Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
            Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

            Komentarz


            • #81
              marbab, tylko jak później z gwarancja ?
              luknij na poniższe forum dotyczy właśnie modelu Audiosources AS-7608 Gold Edition
              Audiosources AS-7608 | GOLFMKV.com - VW GTI Forum / VW Rabbit Forum / VW R32 Forum / VW Golf Forum
              Łukasz

              Komentarz


              • #82
                Dobrzyl, a jak kupujesz z allego to tez zawsze masz gwarancje?
                skoro kupujesz za takie pieniadze to ... cos za coś
                zawsze możesz kupic z gwarancją za 2500-3000pln
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #83
                  Dobrzyl, jesli kupisz na alledrogo to tak samo gwarancja jest realizowana w Chinach, wiec nie widze sensu doplacac 500 PLN za obsluge

                  piotrek_gdy, ubiegles mnie
                  Marek



                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                  Komentarz


                  • #84
                    marbab,
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz


                    • #85
                      marbab, piotrek_gdy, nie no macie racje w 100% ale nadal według mnie jest to kupowanie "kota w worku", ja chyba któregoś dnia zrobię sobię wycieczkę do lodzi w celu sprawdzenia tego radyjka AS-7608 Gold Edition
                      Link
                      Łukasz

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez Dobrzyl
                        ja chyba któregoś dnia zrobię sobię wycieczkę do lodzi
                        A ja czytając już myślałem że do Chin :diabelski_usmiech
                        Daniel

                        Komentarz


                        • #87
                          Dobrzyl, niekoniecznie bedzie mial te radio. Dzwonilem wczoraj do jednego takiego alllegrowicza to powiedzial ze najpierw przelewam kase a on wtedy sciaga tak to ja moge sam sobie sciagnac za jeszcze mniejsza kase :szeroki_usmiech

                          Wiec moze warto pomyslec o zbiorowce
                          Marek



                          Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                          Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                          Komentarz


                          • #88
                            marbab, a to spryciarze ten sprzedający na szczęście mam dostępne radia od ręki ponoć z najnowszej serii z działając parktronic i climatronic bez bugów "blank LCD" jak we wcześniejszych modelach"
                            Łukasz

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez Dobrzyl
                              działając parktronic i climatronic bez bugów


                              :2kc to znaczy że co :?: ma u mnie działać parktronic bez modzenia w sterownikach .

                              jago7270, powstrzymaj się i mnie nie bij :diabelski_usmiech
                              Daniel

                              Komentarz


                              • #90
                                lilo, nie będzie działać

                                tylko nowy moduł parktronika pokazuje sie na ekranie
                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                  tylko nowy moduł parktronika pokazuje sie na ekranie
                                  Czujniki pewnie też inne będą potrzebne co :?:
                                  Daniel

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Zamieszczone przez lilo
                                    Czujniki pewnie też inne będą potrzebne
                                    czujniki te same
                                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      piotrek_gdy,

                                      A może faktycznie lepiej będzie kamerę dołożyć
                                      Daniel

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        lilo, może
                                        zawsze to alternatywny system ostrzegania
                                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                          lilo, może
                                          zawsze to alternatywny system ostrzegania
                                          Czujniki bym zostawił a kamerkę dodatkowo
                                          Daniel

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            lilo, czujniki zostawiasz i nic z nimi nie robisz, dalej powinny "pikać" natomiast podgląd tego co za samochodem masz nie przez grafikę "czujnikową" ale przez kamerę.

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              no dobra panowie pochwale sie w końcu zakupiłem chińczyka model:Gold Edition AS-7608 HD wraz z kamera cofania, jutro dołączę szczegółowe fotki.
                                              Łukasz

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Dobrzyl, napisz szczegolowo co dziala a co nie w O2 przed FL. Czy wymieniales jakies sterowniki no i ogolne zadowolenie.
                                                Marek



                                                Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  marbab, no pewnie ze podzielę się swoimi wrażeniami
                                                  Łukasz

                                                  Komentarz


                                                  • Problem z przegrzewaniem sie....

                                                    Zamieszczone przez Dobrzyl
                                                    marbab, no pewnie ze podzielę się swoimi wrażeniami
                                                    Jestem szalenie ciekaw jak sie sprawuje Twoje AS-7608 poniewaz moje szwankuje w dluzszej trasie. Nie jestem w tym problemie odosobniony, poniewaz mam sygnaly od roznych uzytkownikow i kazdemu dzieje sie cos podobnego. Moj Gold Edition (ver. 3) przy wlaczonym ogrzewaniu/Climatronic ustawiony na 22C po przejechaniu ok. 10-15 km wylacza sie i trzeba sie wowczas zatrzymac odczekac chwile lub wlaczyc klime na chwile i wowczas wraca do normy.
                                                    Po rozebraniu urzadzenia, zlokalizowalem dwa stabilizatory napiecia, ktore grzeja sie niesamowicie i sadze, ze tu lezy pies pogrzebany.
                                                    PBase.com
                                                    Od innych forumowiczow i od przedstawiciela Audisources w Rumunii i Rosji wiem, ze nie ma takiego problemu w Pasatach ale za kazdym razem jak urzadzenie trafia do Octavii to problem predzej czy pozniej wystapi.


                                                    Pozdro
                                                    Jack

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X