Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • DarekF
    odpowiedział(a)
    Link



    Ogarniał to ktoś do chinola?



    Pytanie

    moje radio ma wyjście na DVR - 5 pinów - płaska wtyczka - w tym trzy odpowiedzialne za zasilanie - czarny, żółty i czerwony - czyli tak jak ta kamerka.

    Dwa z wtyczki to zielony i niebieski - czy w wtyczce z chinchem z kamery też są dwa kabelki?

    Nie chciałbym eksperymentować i odcinać niepotrzebnie.

    Wtyczki mogę odpowiednio poprzerabiać - np. na ten zielony i niebeski założyć chincha żeńskiego, tylko który gdzie?



    KTOŚ COŚ ?

    sugestie mile widziane

    Zostaw komentarz:


  • DarekF
    odpowiedział(a)
    Mam radio chińskie 8 cali z windowsem i moduł wifi - oryginalna przeglądarka internetowa - masakra!!!
    Jest na to rada - poszukać Opera 10 dla win CE - zgrać na kartę z mapami GPS, zmienić w ustawieniach radia internet przeglądarka na zewnętrzny (nie wbudowany) i internet można przeglądać bez problemu zarówno z sieci wifi domowej jak i z telefonu.

    Zostaw komentarz:


  • prezes73
    odpowiedział(a)
    Plusik dla 7 że nie musiałem wymieniać ramki, została ori po swingu.

    Zostaw komentarz:


  • rezon
    odpowiedział(a)
    Mam ekran 8" i mogłoby być więcej. Do lepszego szybko się przyzwyczaja. Zwłaszcza, że różnice cenowe nie są duże.

    Zostaw komentarz:


  • prezes73
    odpowiedział(a)
    rezon, mam 7 cali i nie jest źle, lepiej od SWINGa ;-)

    Zostaw komentarz:


  • rezon
    odpowiedział(a)
    7" to trochę mało
    Wczoraj "odkryłem", że mapy Google na navi działają w trybie wybierania głosowego adresu po nazwie albo z podaniem adresu i na kilka prób - 0 błędów. Na pewno kilka miesięcy temu nie było opcji wybierania głosowego.

    Zostaw komentarz:


  • bo86bo
    odpowiedział(a)
    Link

    A takie coś to byłoby dobre?

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bo86bo Zobacz wpis
    Dużo to jest ile?
    drugie tyle co na ali...?

    Zostaw komentarz:


  • bo86bo
    odpowiedział(a)
    Dużo to jest ile?

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bo86bo Zobacz wpis
    A podobnych nie ma na allegro,że kupujecie przez Alli?
    bo na aledrogo dużo drożej

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    Ja zamawialem z De poprzez dpd i 3dni robocze to trwalo , jedyne co placilem to dodatkowe 10$ przy zakupie radia. Brak dodatkowych oplat.

    Zostaw komentarz:


  • bo86bo
    odpowiedział(a)
    A podobnych nie ma na allegro,że kupujecie przez Alli? Dlaczego decydujecie się na pozyskiwanie ich tą drogą. Pytam bo sam zastanawiam się nad zakupem czegoś w ten deseń

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
    to zawsze za radio cło+vat jest 89zł?

    Jak kupowałem radio to płaciłem 89 zł u kuriera. DHL ma umowę ze płaci za każda paczkę okresloną opłatę. Jedynie w paczkach z ilościami hurtowymi i dla firm paczki podlegają opłatom normalnym czyli sa naliczane opłaty przez urząd celny

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    MurzyN91 zdam Ci dokładną relacje

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    Mnie już brakuje sił żeby się męczyć i marznąć a to dziadostwo nie chce współpracować grrrr.. mam nadzieję że Tobie się uda i będziesz zadowolony a nóż ja się też przekonam

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    No to zobaczymy co z tego będzie zamówione
    relacja będzie jak będzie założone.
    Aha MurzyN91
    Zamieszczone przez MurzyN91 Zobacz wpis
    no chyba że masz duży ogrzewany garaż
    no może nie duży ale szkodnik się mieści i ogrzewany i z przedpokoju od razu do garażu wejście

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    Pozostaje tylko brać i się cieszyć :ja niestety nie mialem przyjemności z tym cieszeniem

    Moje spostrzeżenia znasz.

    Weź sobie przesyłkę z de i przyjdzie błyskawicznie ,bez cła i vatu i innych dodatkowych opłat

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    hmmm MurzyN91 akurat ten model co mam upatrzony to dwóch OCP-ków ma z którymi mam kontakt jednego nawet ''dotykałem'' i to jest to
    Page Not Found - Aliexpress.com
    Ostatnio edytowany przez dawcio; 39500.

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    dawcio popatrz jeszcze tutaj : 404
    albo poprostu dorzuć kilka złotówek i poszukaj w PL, coraz więcej sklepów się ogłasza zajmującą się sprzedażą a nawet i montażem (chyba w cenie ) a dwa sklepy w polsce widziałem oferują radia na podzespołach philipsa. Ja mam dość pisania z chinczykiem ,że coś zaczeło działać ,a coś przestało. Generalnie też odradzam Ci wymiane w obecnej porze ,no chyba że masz duży ogrzewany garaż bo jest gimnastyki.
    Ja miałem dość łażenia do garażu i aktualizowania , siedzenia w zimnym po czym nic z tego i chinczyk przesyłał inny plik zapewniając że tym razem to będzie to.
    I to radio które co chwile syczy grrrrr.... wróciłem do bolero i jestem cały w skowronkach , teraz to słychać że to gra, bas i głębie tego dźwięku , bo na androidowym jakiś taki pusty ten dźwięk.
    Całkiem możliwe że to ja mam jakiś wadliwy egzemplarz ,albo po prostu zbyt wysokie wymagania.

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
    89 zł dla DHL
    to zawsze za radio cło+vat jest 89zł?

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Link

    Fajne radyjko , dobre parametry 2GB RAM, * cali, Android 6.0. Cena dobra. 288$ plus 89 zł dla DHL

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    To co wstawiłes , 8cali

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MurzyN91 Zobacz wpis
    Szczerze to jakbym znowu brak to tylko coś takiego
    Tzn co?

    Zostaw komentarz:


  • MurzyN91
    odpowiedział(a)
    Szczerze to jakbym znowu brak to tylko coś takiego , moje obecne radio leży w domu zagościło znowu bolero więc raczej po doświadczeniach mam wybite z głowy dvd android

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    dobra panowie dziś przyszedł czas zamówić radio...
    co powiecie o tym modelu?
    Page Not Found - Aliexpress.com

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X