Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ejko
    a mikrofon masz jakiś chińczyk czy jakiś oryginalny kupiłeś (czyt. normalny producent?)
    oryginał z radia, inaczej chińczyk

    Komentarz


    • ejko, Jaką moc ma to radio ? wyświetla normalnie temperaturę i inne informacje z climatronika i czujników parkowania ? Z podłączeniem nie było kłopotów ? ramkę trzeba inną dać ??
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • piesu102, nie pokazuje mi tylko temperatury z komputera a z internetu. Resztę obsługuje bo podłączyłem do kolego Octavii który ma PDC. Klimatronik również pokazał. Ja tego nie mam więc u mnie lipa ale jestem zadowolony. Jak dobrze pamiętam to ma 50W. Ma również wyjście na suba więc można pokombinować sobie w samochodzie
        Pozdrawiam
        Marcin Szarejko
        Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

        Komentarz


        • ejko, a właśnie miałem o suba pytać a jak to wygląda z wykonaniem tego "sprzętu" i jak z jakością dźwięku ?

          Komentarz


          • powiem Ci że na standardowych głośnikach jest znośnie. Przygotowuję się powoli do modernizacji całego audio (głośniki, wygłuszenie, sub). Staram się skompletować cash
            Pozdrawiam
            Marcin Szarejko
            Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

            Komentarz


            • ejko, czy testowałeś działanie serwisów Tidal lub Spotify?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Yacca
                ejko, czy testowałeś działanie serwisów Tidal lub Spotify?
                Nie ale mogę przeprowadzić test bez problemu

                [ Dodano: Nie 31 Lip, 16 22:57 ]
                Yacca, powiem tak. Zajebiste. Nie wiedziałem że są takie programy

                Lekko zacofany jestem. Ale muza zwłaszcza z Spotify mi się mega podoba
                Pozdrawiam
                Marcin Szarejko
                Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                Komentarz


                • Cieszę się, że Ci się podoba i że działa.
                  Teraz jeden z operatorów komórkowych daje dostęp do Tidal na 2 lata za darmo, więc szkoda by było nie skorzystać.

                  Komentarz


                  • Ktoś z użytkowników radionawigacji na androidzie używa Torque? Jaki interfejs OBD2 używacie?

                    Komentarz


                    • najprostszy ELM po BT

                      Komentarz


                      • rezon, Na allegro jest sporo wszelkiego rodzaju, że po BT to wiem ceny od 20 zeta do 200. Masz jakiś konkretny, sprawdzony który nie zrobi bałaganu?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez prezes73
                          Ktoś z użytkowników radionawigacji na androidzie używa Torque? Jaki interfejs OBD2 używacie?
                          Zamieszczone przez rezon
                          najprostszy ELM po BT
                          Potwierdzam, dodam że kosztował 19zł.
                          Co dziwnego, na tablecie nie działał a na radiu hula...
                          Pozdrawiam
                          Marcin Szarejko
                          Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                          Komentarz


                          • Witam
                            Szukam takiego radyjka jak tu są opisywane
                            Na aliexpress wybór głowa boli.
                            Ale szukam aby taka stacja mulitedialna oprócz opisywanych bajerów miała:
                            - odbiór stacji cyfrowych - to zaraz będzie standard
                            - oczywiści j. polski
                            - fajnie by było jakby USB miała na przednim paneli - do podłączenia pena
                            - chyba najlepszym oprogramowaniem byłby android ale to mniej istotne.
                            Pozdrawiam.
                            McKrak

                            Komentarz


                            • Póki co to radio cyfrowe jest tak rozwiązane,że trzeba dokupić 403 Forbidden i mamy zajęte jedno z dwóch gniazd usb.Ja chcę kupić takie radio 403 Forbidden ale ma mało RAM-u,nie ma gniazda usb na przodzie a z tych co oglądałem to widziałem jedno z gniazdem mini usb na przodzie.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez SknerusMcKrak
                                chyba najlepszym oprogramowaniem byłby android ale to mniej istotne.
                                też tak myślałem - dopóki nie kupiłem z androidem To jest najważniejsze, a reszta jest mniej istotna Wczoraj nawet moja żona doceniła pracę Yanosika, a to tylko Panie z androidem
                                Zamieszczone przez SknerusMcKrak
                                fajnie by było jakby USB miała na przednim paneli - do podłączenia pena
                                nie musisz mieć na przodzie. Mają z tyłu i z reguły przedłużka w komplecie kabli. W ten sposób pena możesz mieć w schowku, a nie na widoku.
                                Ważne parametry to procesor (GHz i ilość wątków), RAM (GB), przekątna ekranu, wersja Androida. Radio przez jeszcze kilka dobrych lat będzie i tak analogowe, a mając internet bez problemu możesz mieć cyfrowe. Od razu warto myśleć o kamerze, aby nie grzebać dwa razy.

                                Komentarz


                                • ejko, rezon,

                                  Komentarz


                                  • Octava4x4
                                    Oczywiście można dokupić, tylko po co, jak ma być już w radiu, ponadto cena...
                                    rezon
                                    jak powyżej, można kombinować, tylko po co.

                                    Czyli pytanie pozostaje, chyba, że nie ma takiej oferty?
                                    McKrak

                                    Komentarz


                                    • Nie chodzi o kombinowanie - USB z tyłu jest bezpieczniejsze - nie zwraca uwagi. Jak koniecznie chcesz z przodu, to wystarczy przejściówka mini/zwykłe a po za tym zazwyczaj są dwa sloty na kartę miniSD, jak już koniecznie trzeba to zamiast pena, lepiej kupić 8GB kartę za 10zł i masz słuchania na trasę do Afryki.
                                      Co do radia cyfrowego - i tak instaluje się jakieś aplikacje, android bez internetu to ma trochę mały sens, więc bez problemów można mieć cyfrowe, jak ktoś koniecznie potrzebuje.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez rezon
                                        Nie chodzi o kombinowanie - USB z tyłu jest bezpieczniejsze - nie zwraca uwagi. Jak koniecznie chcesz z przodu, to wystarczy przejściówka mini/zwykłe a po za tym zazwyczaj są dwa sloty na kartę miniSD, jak już koniecznie trzeba to zamiast pena, lepiej kupić 8GB kartę za 10zł i masz słuchania na trasę do Afryki.
                                        Co do radia cyfrowego - i tak instaluje się jakieś aplikacje, android bez internetu to ma trochę mały sens, więc bez problemów można mieć cyfrowe, jak ktoś koniecznie potrzebuje.
                                        Dzięki za info
                                        ale dalej szukam jak napisałem poprzednio.
                                        McKrak

                                        Komentarz


                                        • Czy takie cudo warto kupić :?:
                                          ,searchweb201602_3_10057_10056_10065_10068_10055_1 0054_10069_10059_10058_10073_10017_10070_10060_100 61_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_4 &btsid=497e23a9-56b5-4fb7-bbc3-a6f47f760bd2]kombajn"]404 page
                                          Jeśli tak czy muszę dokupić ramkę i jakieś kable :?: :roll:
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • Z tego co widzę to radio nie ma Link win CE - nie wszystkie aplikacje pójdą np. yanosik. Ja mam androida i jestem zadowolony. Kablę pewno pasują, natomiast nie wiem jakie masz obecnie radio. Z reguły ramkę trzeba dokupić, taką jak do columbusa. Szukałbym również opcji wysyłki z jakiegoś kraju EU- brak vat, ewentualnie cła.

                                            Komentarz


                                            • mentos2504, masz rację mam upatrzone i sprawdzone radyjko przez kolegę ejko,
                                              ,searchweb201602_3_10057_10056_10065_10068_10055_1 0054_10069_10059_10058_10073_10017_10070_10060_100 61_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_7 &btsid=fddd0572-0dcd-4e95-a942-e0186fbe61f4]to"]404 page
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • Mam właśnie dokładnie to radio. Wszystko super działa, jedynie co to nie ścisza mi się przy włączaniu wstecznego.

                                                Komentarz


                                                • Ja mam bardzo podobne Page Not Found - Aliexpress.com i ściszanie działa. Ale patrząc z perspektywy ponad pół roku użytkowania odpuściłbym sobie napęd DVD. Każdą muzykę można zgrać na kartę, a można w podobnej cenie mieć 1" większy ekran 1002.36zł 48% OFF|Samochodowy odtwarzacz multimedialny jednostka główna Android 12.0 Radio Carplay dla VW Scirocco Golf Transporter Jetta Touran Bora Sharan Eos|radio rds|dvd car playercar dvd player - AliExpress

                                                  Komentarz


                                                  • Też to samo myślałem ale popatrz co tam piszą w opiniach,komuś ekran nie działał a drugi narzekał że słabo widać na takim 9calowym ekranie.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X