Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez bo86bo Zobacz wpis
    Dużo to jest ile?
    drugie tyle co na ali...?
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • Link

      A takie coś to byłoby dobre?
      Champ20ns!

      Komentarz


      • 7" to trochę mało
        Wczoraj "odkryłem", że mapy Google na navi działają w trybie wybierania głosowego adresu po nazwie albo z podaniem adresu i na kilka prób - 0 błędów. Na pewno kilka miesięcy temu nie było opcji wybierania głosowego.

        Komentarz


        • rezon, mam 7 cali i nie jest źle, lepiej od SWINGa ;-)

          Komentarz


          • Mam ekran 8" i mogłoby być więcej. Do lepszego szybko się przyzwyczaja. Zwłaszcza, że różnice cenowe nie są duże.

            Komentarz


            • Plusik dla 7 że nie musiałem wymieniać ramki, została ori po swingu.

              Komentarz


              • Mam radio chińskie 8 cali z windowsem i moduł wifi - oryginalna przeglądarka internetowa - masakra!!!
                Jest na to rada - poszukać Opera 10 dla win CE - zgrać na kartę z mapami GPS, zmienić w ustawieniach radia internet przeglądarka na zewnętrzny (nie wbudowany) i internet można przeglądać bez problemu zarówno z sieci wifi domowej jak i z telefonu.

                Komentarz


                • Link



                  Ogarniał to ktoś do chinola?



                  Pytanie

                  moje radio ma wyjście na DVR - 5 pinów - płaska wtyczka - w tym trzy odpowiedzialne za zasilanie - czarny, żółty i czerwony - czyli tak jak ta kamerka.

                  Dwa z wtyczki to zielony i niebieski - czy w wtyczce z chinchem z kamery też są dwa kabelki?

                  Nie chciałbym eksperymentować i odcinać niepotrzebnie.

                  Wtyczki mogę odpowiednio poprzerabiać - np. na ten zielony i niebeski założyć chincha żeńskiego, tylko który gdzie?



                  KTOŚ COŚ ?

                  sugestie mile widziane

                  Komentarz


                  • więc mam i ja!
                    Na pierwszy dzień super sprawa
                    Page Not Found - Aliexpress.com
                    zmienione już logo oraz kolor podświetlania.
                    Dużo problemu z upchaniem kabli,seperator działa,ale muszę przyznać że radio słabiej łapie fale ale działa,
                    Jakoś dzwięku...ja jestem zadowolony
                    Załączone pliki
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • Czy nie brałeś pod uwagę innego miejsca montażu mikrofonu, np: w rogu szybu przy słupku?

                      Mam takie samo radio od tego sprzedawcy. Jestem zadowolony
                      Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
                        Czy nie brałeś pod uwagę innego miejsca montażu mikrofonu
                        brałem ale najpierw się muszę pobawić a potem się pomyśli.A czy w innym miejscu
                        Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
                        w rogu szybu przy słupku?
                        wyłapuje lepiej?
                        Jedynie szkoda żeby coś zrobić musi być przekręcony kluczyk
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • Nie wiem czy mikrofon łapie lepiej (niby jest bliżej głowy, ust ), uwazam ze to miejsce w roku szuby jest wygodniejsze. nie uderzy sie przypadkowo nisko zamontowanego mikrofonu.
                          Planuję jeszcze montaż kamerki w klamce klapy
                          Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                          Komentarz


                          • kurcze wyłączyłem sobie gdzieś w ustawieniach o otwartych drzwiach i teraz nie wiem gdzie to włączyć....?
                            Dawid
                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                            Komentarz


                            • [QUOTE
                              zmienione już logo oraz kolor podświetlania.

                              [/QUOTE]

                              Jak zmieniłeś logo? Czy chodzi o logo przy startującym radio?
                              W Adnroid 5,1 wiem trzeba zmienić ale w 6.0 nie mogę odszukać ustawień stawień fabrycznych


                              Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                więc mam i ja!
                                Na pierwszy dzień super sprawa
                                Page Not Found - Aliexpress.com
                                zmienione już logo oraz kolor podświetlania.
                                Dużo problemu z upchaniem kabli,seperator działa,ale muszę przyznać że radio słabiej łapie fale ale działa,
                                Jakoś dzwięku...ja jestem zadowolony

                                Jak zmieniłeś logo? Czy chodzi o logo przy startującym radio?
                                W Adnroid 5,1 wiem trzeba zmienić ale w 6.0 nie mogę odszukać ustawień stawień fabrycznych

                                Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
                                  Jak zmieniłeś logo? Czy chodzi o logo przy startującym radio?
                                  tak to przy starcie antka na skodowskie+kolor podświetlenia zielony
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                  Komentarz


                                  • Jak logo zmieniłeś?
                                    Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Nurek Zobacz wpis
                                      Jak logo zmieniłeś?
                                      w ukrytym meny jest.W ustawieniach na samym dole wchodzisz przez hasło 123456
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • Logo i kolor można zmienić w factory reset, hasło może być 123456. U mnie jest jeszcze możliwość zmiany częstotliwość stacji radiowych USA/EU/Chiny.

                                        Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

                                        Pozdro
                                        pawelci
                                        Skoda Octavia 2 FL
                                        BSE 1.6 (Pb+LPG)
                                        Warszawa

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez DarekF Zobacz wpis
                                          Link



                                          Ogarniał to ktoś do chinola?



                                          Pytanie

                                          moje radio ma wyjście na DVR - 5 pinów - płaska wtyczka - w tym trzy odpowiedzialne za zasilanie - czarny, żółty i czerwony - czyli tak jak ta kamerka.

                                          Dwa z wtyczki to zielony i niebieski - czy w wtyczce z chinchem z kamery też są dwa kabelki?

                                          Nie chciałbym eksperymentować i odcinać niepotrzebnie.

                                          Wtyczki mogę odpowiednio poprzerabiać - np. na ten zielony i niebeski założyć chincha żeńskiego, tylko który gdzie?



                                          KTOŚ COŚ ?

                                          sugestie mile widziane
                                          Kamerka ogarnięta zasilanie bez problemów, a obraz na dwa razy, ale działa - tak z doświadczenia dodam, że nagrywa dużo lepiej niż dwa poprzednie rejestratory.
                                          Minusem jest brak polskiego menu (do ogarnięcia), tyle, że nie wiem jak odtworzyć nagrany obraz bezpośrednio z kamery - wyjęcie karty i zainstalowanie i odtworzenie w radyjku to na razie metoda!

                                          Komentarz


                                          • dla znawców temamtów radia od braci czang...wyświetlanie na ekranie otwartych drzwi działa na odwrót tzn mam otwarte prawe drzwi a wyświetla lewe-czy to tak ma być czy coś skopane w ustawieniach jeśli tak poproszę o rady jak to zmienić?
                                            Załączone pliki
                                            Dawid
                                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                            Komentarz


                                            • teoretycznie możesz wybrać w ustawieniach profil samochodu - czyli różne modele z grupy VW i wtedy te drzwi się zmieniają. Ale mnie nie udało się trafić na ten właściwy model i odpuściłem sobie. Obecnie działają po przekątnej. Udało się np. ustawić aby sygnalizował otwarcie przednich - tyle, że prawych zamiast lewych i... dałem sobie spokój. ustawienia klimy wyświetla prawidłowo, a co najważniejsze obraz z kamery i wskazania czujników też są OK

                                              Komentarz


                                              • rezon dzięki,ale jakoś to ogarnąłem...nadmienię że po podpięciu nowego radia działało ok,ale zacząłem mieszać w ustawieniach i udało się to ogarnąć(tylko proszę nie pytajcie jak.... )
                                                Da się nawet podmienić działanie głośności z strojeniem fal.
                                                A więc mam ustawione i jest ok
                                                Dawid
                                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                Komentarz


                                                • dawcio ja u siebie nie miałem żadnego problemu ze stronami otwartych drzwi, zmieniłem tylko logo i kolor wyświetlacza. W factory reset jest opcja na wybranie 'adaptera' komputera samochodu. U mnie PDC i tylna kamerka działają bez problemu. Nic nie musiałem zmieniać w radiu prócz logo i koloru.

                                                  Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

                                                  Pozdro
                                                  pawelci
                                                  Skoda Octavia 2 FL
                                                  BSE 1.6 (Pb+LPG)
                                                  Warszawa

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez pawelci Zobacz wpis
                                                    ja u siebie nie miałem żadnego problemu ze stronami otwartych drzwi
                                                    ja też nie musiałem,ale zachciało mi się zmienić
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X