Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pany kombajn od skośnookiego,po podpięciu VCDS-a u Was też nie da się wejść w zakładkę radio?
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • U mnie tez sie nie dalo, z tego co doczytywalem to raczej nie bedzie takiej opcji.
      ----> ! biała MurzyNka ! <----
      ---->było 101km 260NM jest 136km 312NM<----
      _________________
      Sprzedam : Przyciski multifunkcji Skoda Octavia III ,Panel Sterowania Klimatyzacji, Kabelek pod kierownicę MLF.
      _________________
      Michał.

      Komentarz


      • Macie może jakąś aplikację do nagrywania (przednia kamera), która w chińczyku startowałaby razem z uruchomieniem radia? Domyślnie zainstalowana wymaga włączenia za każdym razem

        Komentarz


        • U mnie w opcjach można ustawić automatyczne załączanie nagrywania. A z tego co widzę wszystkie te radia mają podobne aplikacje.

          Komentarz


          • ja mam oddzielną kamerę z nagrywaniem i nie podpinałem do navi

            Komentarz


            • Ja miałem opcję automatycznego nagrywania w radiu z Androidem w wersji 4.4. W wersji 5.1 niestety aplikacja trochę się zmieniła i tej opcji nie ma

              Komentarz


              • Znalazłem taki kabelek na Ali. Tak myślę, że po przerobieniu wtyczki można go podłączyć do wyjścia usb w naszych radiach. Ja w moim radiu kabel z wyjściem usb przeciągłem pod nogi pasażera i żeby coś wpiąć muszę się trochę nagimnastykować.Page Not Found - Aliexpress.com

                Komentarz


                • mentos2504 dobre
                  a jest takie wejście w radyjkach od chinoli z tyłu bo nie pamiętam?
                  Nie widzę u mnie...
                  Załączone pliki
                  Ostatnio edytowany przez dawcio; 39500.
                  Dawid
                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                  Komentarz


                  • Ja w radiu mam dwa wyjścia usb, dokładnie tak jak na zdjęciu. Także muszę ten kabel przerobić. Przylutuje tylko wtyk usb.

                    Komentarz


                    • mentos2504 zdaj później relacje co i jak robiłeś
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • A jak z czujnikami parkowania? Bo myślę nad takim sprzętem, tyle że mam Octavie II Kombi rocznik 2005, która ma czujniki i z przodu i z tyłu. Tempomat tez niby jest, ale nie wiem czy będzie to współpracować ze sterownikiem Parktronica, który mam. W oryginale jest zwykłe radio STREAM.

                        Czy w zestawie do jest antena do navi? Jak navi się sprawuje?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez MINIAK Zobacz wpis
                          A jak z czujnikami parkowania?
                          U mnie w O2FL działa(tył,bo przodu nie mam)
                          Zamieszczone przez MINIAK Zobacz wpis
                          Czy w zestawie do jest antena do navi? Jak navi się sprawuje?
                          jest i działa super
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                            U mnie w O2FL działa(tył,bo przodu nie mam)

                            jest i działa super
                            Rozumiem, że masz same czujniki bez kamerki? Wyświetla się "pipczący" samochodzik?

                            Nie wiecie może jaki kod ma obudowa, aby pasowała po wymianie?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez MINIAK Zobacz wpis
                              Rozumiem, że masz same czujniki bez kamerki?
                              kamerkę dodatkowo pasi kupić
                              Zamieszczone przez MINIAK Zobacz wpis
                              Wyświetla się "pipczący" samochodzik?
                              raczej u mnie wyświetlają się paski,które się poruszają w momencie skrętu auta
                              Zamieszczone przez MINIAK Zobacz wpis
                              Nie wiecie może jaki kod ma obudowa
                              masz na myśli ramkę?
                              Dawid
                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis

                                raczej u mnie wyświetlają się paski,które się poruszają w momencie skrętu auta

                                masz na myśli ramkę?
                                Tak myślę o ramce

                                Chodzi CI o coś takiego jak w tym linku? Podobnie to wygląda jak w zwykłym Stream?

                                0af762d6dbe9c392997de37688d0d730_3.jpg

                                Mógłbyś wstawić fotke? Bo ciekaw jestem czy dla Octavii przed FL to będzie działać bez zmiany Gateway, sterownika parktronika itp. jak pod Columbusa.
                                Ostatnio edytowany przez MINIAK; 43549.

                                Komentarz


                                • Zdjęcia narazie nie mam jak zrobić tu masz link
                                  Page Not Found - Aliexpress.com
                                  z tego co chłopaki piszą działa też w przed lifcie
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                  Komentarz


                                  • Wychodzi na to, że muszę sprawdzić jaki mam moduł i inne szpeje.

                                    BTW, zamawiałeś z Chin czy Niemiec? Wersja podstawowa czy z czymś dodatkowo? Jakieś cło ew. miałeś?

                                    Komentarz


                                    • Wczoraj przyszedł kabel usb. Trochę się rożni od oryginalnych zaślepek bo jest matowy,ale nie rzuca się to w oczy. Po przylutowaniu wtyku usb wszystko śmiga jak należy. Musiałem tylko zamienić miejscami z kontrolką od Air bag, bo lepiej jak gniazdo usb jest całkiem z boku. Poniżej parę zdjęć.
                                      Załączone pliki

                                      Komentarz


                                      • Doradzi ktoś jakiej firmy brać radio od Chińczyków. Patrzyłem na joying, bonrad i isudar. Któraś z firm jest lepsza, pewniejsza czy wszystko jest to samo i działa tak samo? Jest tyle tego że nie wiem już co wybrać.
                                        Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                        Komentarz


                                        • Mam 3 pytania dla posiadaczy radyjek.
                                          1. Czy ktoś próbował wgrać nowszego androida?
                                          2. Czy komuś działa możliwość oglądania np Netflix, NC plus go lub HBO go?
                                          3. Czy ktoś mógłby polecić jakiś inny mikrofon bo i wbudowany i zewnętrzny są takie sobie?
                                          Ostatnio edytowany przez foltys; 33002.
                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez opermon Zobacz wpis
                                            bonrad
                                            mam i jest ok,ale podobno najlepsze:
                                            Zamieszczone przez opermon Zobacz wpis
                                            joying
                                            ale licz się z tym że radio słabo działa
                                            Dawid
                                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                            Komentarz


                                            • W moim joying radio działa super, choć parę kilometrów szybciej gubi stację niż swing. Mam separator który dostałem z radiem na nim są dwa wejścia na antenę ja u siebie mam jedną wtyczkę i na jednym kablu grało słabo, jak zmieniłem kabel to jest ok.

                                              Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

                                              Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez opermon Zobacz wpis
                                                Mam separator który dostałem z radiem na nim są dwa wejścia na antenę ja u siebie mam jedną wtyczkę i na jednym kablu grało słabo, jak zmieniłem kabel to jest ok.
                                                u mnie na jednym wogóle nie działo...
                                                Myślałem aby podpiąć jaką drugą jakoś Linkę,ale podobno nic to nie daje...
                                                W mieście działa dobrze,ale poza już a w terenach górzystych
                                                Dawid
                                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                Komentarz


                                                • Co sądzicie o navigacji Navitel ? Chcę kupić sobie jakąś dobrą navigację , może mi coś poradzicie? Miałem w planach właśnie navitel , ale poczytałem i coraz wiecej negatywnych opinii ma. Ponoć firma nie jest Czeska tak jak pisze tylko w pełni rosyjska a sprzęt to szajs. Co mi radzicie ?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                                    u mnie na jednym wogóle nie działo...
                                                    Myślałem aby podpiąć jaką drugą jakoś Linkę,ale podobno nic to nie daje...
                                                    W mieście działa dobrze,ale poza już a w terenach górzystych
                                                    U mnie było tak samo jak podłączyłem do jednej wtyczki to znalazłem jedną stację w mieście, ale jak podłączyłem do drugiej to wszystko działa ok. Tak jak pisałem wcześniej podczas pokonywania tej samej trasy za miastem na obecnym joyingu ta sama stacja ucieka mi parę kilometrów wcześniej niż kiedyś na swingu. Może jeszcze kiedyś sprawdzę inny wzmacniacz, który pozostał mi ze starego radia jakie miałem w innym aucie. Może wtedy będzie radio grało trochę lepiej, ogólnie z radia jestem zadowolony, wszystko jak dotąd działa dobrze.
                                                    Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X