Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gość
    Guest replied
    Witajcie, jest jakieś w miarę sensowne stacje u majfrendow? Znalazlem cos na podobe dedykowanej do Golfa w granicach 400zl i caly czas szperam itd

    Zostaw komentarz:


  • foltys
    odpowiedział(a)
    Tak nic nie dało

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne?

    Zostaw komentarz:


  • foltys
    odpowiedział(a)
    Dzieki ja mam lolipopa i radio powoli staje sie nie do użytku strasznie sie wiesza i dlatego myślałem o zmianie

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez foltys Zobacz wpis
    1. Czy ktoś próbował wgrać nowszego androida?
    Ja nie, mam 8.0
    Zamieszczone przez foltys Zobacz wpis
    2. Czy komuś działa możliwość oglądania np Netflix, NC plus go lub HBO go?
    Działa, do tego ipla też.
    Zamieszczone przez foltys Zobacz wpis
    3. Czy ktoś mógłby polecić jakiś inny mikrofon bo i wbudowany i zewnętrzny są takie sobie?
    Może bardziej kwestia lokalizacji zewnętrznego niż wymiany na inny?

    Zostaw komentarz:


  • foltys
    odpowiedział(a)
    Wiem że już pytałem ale nikt mi nie odpowiedzial ponawiam pytaniaMam 3 pytania dla posiadaczy radyjek.
    1. Czy ktoś próbował wgrać nowszego androida?
    2. Czy komuś działa możliwość oglądania np Netflix, NC plus go lub HBO go?
    3. Czy ktoś mógłby polecić jakiś inny mikrofon bo i wbudowany i zewnętrzny są takie sobie?

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
    Mam android 8.0 px5
    apk instaler załatwi sprawę. wrzucasz instalkę na karcie do slotu map
    Zamieszczone przez Lava1 Zobacz wpis
    Czy kupno matowej foli ochronnej załatwi sprawę ?
    tak

    Zostaw komentarz:


  • Lava1
    odpowiedział(a)
    Tak się złożyło, że od kilku dni posiadam radio ISUDAR z 8" błyszczącym wyświetlaczem. Strasznie mnie to wq... bo wszystko się w nim odbija i ciężko z niego korzystać zwłaszcza w słoneczny dzień. Czy kupno matowej foli ochronnej załatwi sprawę ? Ma ktoś z Was podobny problem ?

    A i jeszcze inna sprawa - co może być przyczyną, że podczas wyznaczania trasy za granicę , np. do Niemiec, pod koniec przeliczania trasy radio się resetuje (System do WinCE, nawigacja zarówno iGO jak i Automapa) ?

    Zostaw komentarz:


  • roberta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
    Mam android 8.0 px5
    wejdź i poczytaj na stronie Przepraszamy, ale nie możemy tego znaleźć!

    oczywiście zarejestruj się na tej stronie

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Mam android 8.0 px5

    Zostaw komentarz:


  • roberta
    odpowiedział(a)
    Radio masz na Win CE czy Android.
    Jeżeli na Win CE to wrzucasz zawartość folderu program iGO 9 na kartę mini SD dodajesz zgodnie z opisem w pliku pdf aktualizacje do mapy.
    W radiu w ustawieniach wskazujesz ścieżkę do pliku Primo.exe.
    I gotowe

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
    tu są mapy z 2018-02 oraz sam program iGO
    Nawigacja - Samochod - Roberta9 - Chomikuj.pl
    Potrzebuję tylko polskie mapy, jak to instalować?

    Zostaw komentarz:


  • roberta
    odpowiedział(a)
    tu są mapy z 2018-02 oraz sam program iGO
    Nawigacja - Samochod - Roberta9 - Chomikuj.pl

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    i google maps

    Zostaw komentarz:


  • roberta
    odpowiedział(a)
    iGO HERE EUROPE 2017.Q4 ( 05.02.2018 ) lub AutoMapa 6.24 1802 POLSKA FINAL

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
    nic nie zrobisz zawsze będzie walić błędem
    OK czyli tak ma być
    A jakich nawigacji (map) używacie w tych radiach?
    Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
    Po wymianie radia na chinola w can gateway w liście połączeń odinstalowałem radio (56) kodowanie przyjęte, mimo to przy autoscanie wyskakuje radio błąd, czy jeszcze gdzieś trzeba je odinstalować?
    nic nie zrobisz zawsze będzie walić błędem

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Po wymianie radia na chinola w can gateway w liście połączeń odinstalowałem radio (56) kodowanie przyjęte, mimo to przy autoscanie wyskakuje radio błąd, czy jeszcze gdzieś trzeba je odinstalować?

    Zostaw komentarz:


  • rezon
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
    taka mała uwaga dla osób kupujących radia i kamery z chin nie podłączajcie zasilania kamery z światła cofania tylko bezpośrednio z radia, kamera jest uruchamiana z magistrali CAN i z tego co piszą po różnych forach to po połączeniu do światła cofania i zarazem do magistrali CAN są zakłócenia, (to jest bez sensowne powielanie tego co radio i tak pobiera z magistrali CAN)
    Nic nie stoi na przeszkodzie aby podłączać do światła cofania. Trzeba tylko puścić przez przekaźnik zasilony np. z gniazda zapalniczki. Światło cofania jest sprawdzane przez CAN i to powoduje zakłócenia. Jak radio ma wyjście do zasilania kamery to równie dobrze można puścić z radia. Efekt jest ten sam.

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    Nie jeszcze. Leży w pudełku.
    chce za jednym zamachem dołożyć kamerę na przód i położyć przewody pod wzmacniacz skoro plastiki i tak będę demontował . Na razie czasu nie ma
    jak już ogarnę na pewno się pochwalę.
    muszę jeszcze pomyśleć jak przebić się do komory silnika chyba że zrobię to po Wi-Fi

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    oolsztyniak jest już kamerka zamontowana?

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
    tak z ciekawości dla znających temat bo w chinolach jest inaczej niż w europie:
    co oznaczają te skróty AF,TA
    bo to TA rzadko kiedy się zaświeci
    TA to funkcja, która odpala komunikaty drogowe podczas np słuchania MP3.
    Działa na pewno na RMF - to tzw "NEWS" - wyłącza słuchanie muzy i przełącza na ostatnią stację radiową, która była ustawiona.
    AF to automatyczne strojenie radia, np jadąc przez kraj cały czas słuchasz tej samej stacji a ona automatycznie się dostraja do pasma w danym regionie.


    ​​​​​​​
    Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
    taka mała uwaga dla osób kupujących radia i kamery z chin nie podłączajcie zasilania kamery z światła cofania tylko bezpośrednio z radia, kamera jest uruchamiana z magistrali CAN i z tego co piszą po różnych forach to po połączeniu do światła cofania i zarazem do magistrali CAN są zakłócenia, (to jest bez sensowne powielanie tego co radio i tak pobiera z magistrali CAN)
    U mnie jest wyjście w radiu pod kamerę i nie widzę sensu podłączania jej pod światło cofania

    Zostaw komentarz:


  • roberta
    odpowiedział(a)
    Tu macie mapy Polski i Europy październik 2017 r. hasło OCP do strony i archiwum rar.
    W katalogach na karcie trzeba podmienić odpowiednie katalogi i usunąć stare.
    Jak ktoś chce korzystać z AutoMapy to trzeba wybrać plik wcmAm_exe (za_ ma być . tylko jak zwykle forum głupie zmienia nazwę na LINK) a nie AutoMapa EU.exe (problem z przełączaniem kamera,radio,telefon)

    Nawigacja - Samochod - Roberta9 - Chomikuj.pl
    Ostatnio edytowany przez roberta; 1013.

    Zostaw komentarz:


  • roberta
    odpowiedział(a)
    taka mała uwaga dla osób kupujących radia i kamery z chin nie podłączajcie zasilania kamery z światła cofania tylko bezpośrednio z radia, kamera jest uruchamiana z magistrali CAN i z tego co piszą po różnych forach to po połączeniu do światła cofania i zarazem do magistrali CAN są zakłócenia, (to jest bez sensowne powielanie tego co radio i tak pobiera z magistrali CAN)

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    tak z ciekawości dla znających temat bo w chinolach jest inaczej niż w europie:
    co oznaczają te skróty AF,TA
    bo to TA rzadko kiedy się zaświeci
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X