Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SS
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pacocases
    w zapasowej Nokii 5800 8)

    Zostaw komentarz:


  • pacocases
    odpowiedział(a)
    SS, Też uważam że powinno tak być ale w samsungu galaxy s3 niestety nie.
    Praktycznie chodzi mi o nawigację Google Map bo ta od strony rowerowej jest dość precyzyjna i pokazuje nawet ścieżki leśne. Niestety lepiej słuchać niż patrzeć bo włączony ekran szybko zżera baterię. Muszę sprawdzić jeszcze w zapasowej Nokii 5800 8)

    Zostaw komentarz:


  • SS
    odpowiedział(a)
    pacocases, ja mam w Lumii 630 nawigacje Nokii i jak jadę z BT to mi komendy w słuchawce podaje. W E52 też miałem Nokii nawi i też tak działało. Wydaje mi się, że tak powinno być zawsze

    Zostaw komentarz:


  • canecorso
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jacek1708
    Ja zamówiłem to: Pagina errore | eBay
    Jak przyjdzie to zdam relacje.
    Sprzęt ciekawie wygląda, zatem czekam/y na relację, napisz czy wszystkie niezbędne akcesoria/kable były w zestawie czy musiałeś dokupić.

    Zostaw komentarz:


  • Wally
    odpowiedział(a)
    pacocases, nie wiem jak jest z BT ale może Yanosik da radę ?
    ale może ktoś bardziej ogarnięty w Yanosiku pomoże

    Zostaw komentarz:


  • pacocases
    odpowiedział(a)
    Navi

    W temacie nawigacji ale trochę inaczej. Poszukuję nawigacji na komórkę ale taką w której będzie słychać komendy w słuchawce bluetooth (obraz może być wyłączony). Chcę ją wykorzystywać na rowerze

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    czy może ktoś z użytkowników testował coś takiego Telefunken :?:

    Zostaw komentarz:


  • jacek1708
    odpowiedział(a)
    Ja zamówiłem to: Pagina errore | eBay
    Jak przyjdzie to zdam relacje.

    Zostaw komentarz:


  • krissos
    odpowiedział(a)
    Wally, NVOX to chyba firma lodówek samochodowych. Kolejna chińszczyzna która będzie działać, albo nie

    Zostaw komentarz:


  • Wally
    odpowiedział(a)
    no dobra Pany
    potrzebuję opini o poniższym sprzęcie
    NVOX JDZ7005 SKODA Multimedialna stacja nawigacja dedykowana SKODA OCTAVIA ROOMSTER FABIA : Avde.pl
    wszystkie za i przeciw mile widziane :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • Daro2hola
    odpowiedział(a)
    Dzięki Panowie za pomoc w kwestii tabletu jako navi.
    Trochę się dowiedziałem.
    Będę kombinować.

    Zostaw komentarz:


  • Zorr
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krissos
    Zamieszczone przez Zorr
    Jeżeli chodzi o sygnał to ogólnie jest ok (8-12 satelit), ale zdarzało się gubienie najczęściej przy wysokich budynkach, skałach dodatkowo mam wygłuszony dach, który być może osłabiać sygnał. Gdzieś też czytałem, iż Nexusy te pierwsze mają jakiś problem z GPS (warto pogooglować)
    Używam go już dość długo, ale nie zauważyłem problemu z gps. Może to kwestia romu, lub map
    być może, aczkolwiek może to też być przez wygłuszony dach i mocowanie tabletu wewnątrz przy CD a nie przy szybie

    Zostaw komentarz:


  • krissos
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Zorr
    Jeżeli chodzi o sygnał to ogólnie jest ok (8-12 satelit), ale zdarzało się gubienie najczęściej przy wysokich budynkach, skałach dodatkowo mam wygłuszony dach, który być może osłabiać sygnał. Gdzieś też czytałem, iż Nexusy te pierwsze mają jakiś problem z GPS (warto pogooglować)
    Używam go już dość długo, ale nie zauważyłem problemu z gps. Może to kwestia romu, lub map

    Zostaw komentarz:


  • mirek010
    odpowiedział(a)
    Panowie mam u siebie Rns 510 jednakże w ostatnim czasie wgłębiam się w CA i pierwszym etapem byłaby wymiana radia na takie z wyjściem RCA pierwszy pomysł padł na Kenwood DNX521DAB szukam tez iinych opcji która by się łądnie komponowała w desce te kwadratowe radia na adaptery montażowe troche słabo wyglądają wiec jest to ostateczna opcja jakies propozycje prócz wspomnianego Kenwooda?

    Zostaw komentarz:


  • Zorr
    odpowiedział(a)
    przejechałem 5300km do Włoch z Nexusem 7 (tym starszym) i ...
    Zamocowany miałem w uchwycie CD --> z jednej strony nie zasłania szyby dość łatwo poprowadzić kabel i nie przeszkadza.
    Z drugiej zasłania trochę nawiewy (to nie problem) oraz przycisk świateł awaryjnych (może być problemem) no i nie jest przy szybie.

    Jeżeli chodzi o sygnał to ogólnie jest ok (8-12 satelit), ale zdarzało się gubienie najczęściej przy wysokich budynkach, skałach dodatkowo mam wygłuszony dach, który być może osłabiać sygnał. Gdzieś też czytałem, iż Nexusy te pierwsze mają jakiś problem z GPS (warto pogooglować)

    Korzystałem z darmowej nawigacji OSMAnd+ z offlinowymi mapami (bardzo wolno liczy długie (>200km) trasy i czasami puszcza drogami niższej kategorii.


    Ogólnie taki zestaw dla amatora mogę polecić.

    Zostaw komentarz:


  • krissos
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Daro2hola
    krissos,
    A Masz w nim TV ??
    Dobrze łapie gpsa ??
    Nigdy nie zgubił ?
    Jeździsz po Europie ?
    - Nie, ale możesz dokupić dvbt
    - Tak. Porównując do S4 to wolniej, a do S2 szybciej, jest ok
    - Nie zauważyłem takiego problemu
    - Tak

    Zostaw komentarz:


  • SS
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mirus1967
    SS ...a w schowku na desce nie miesci sie tobie tablet?ja tak jezdze i zero problemu. :P
    tam są inne graty, nie do ruszenia ops:

    Zostaw komentarz:


  • Daro2hola
    odpowiedział(a)
    krissos,
    A Masz w nim TV ??
    Dobrze łapie gpsa ??
    Nigdy nie zgubił ?
    Jeździsz po Europie ?

    Zostaw komentarz:


  • krissos
    odpowiedział(a)
    Używam Nexus 7 3G już ponad rok w nim iGo TomTom AM i działa bardzo dobrze Obecnie nie powinien być drogi bo to już nie nowość

    Zostaw komentarz:


  • Daro2hola
    odpowiedział(a)
    Dzięki za pomoc. Suma sumarum nadal nie wiem co zrobić.
    Zdania są podzielone.
    Najbardziej obawiam się tego, że będzie słabo łapać gpsa [ fixa czy jak to się zwie] :-/

    Zostaw komentarz:


  • mirus1967
    odpowiedział(a)
    SS ...a w schowku na desce nie miesci sie tobie tablet?ja tak jezdze i zero problemu. :P

    Zostaw komentarz:


  • SS
    odpowiedział(a)
    Daro2hola, ja jeżdżę z Dell 7" i AM. Byłem w Cro i po Polsce też trochę zjeździłem. Fajna jest wielkość 7" do czytania, co Krzysiu mówi ale też wada bo sporo szyby zasłania. Najbardziej mi przeszkadza uchwyt (Yarvik YAC350 który już mi się rozpadł) ze względu na sposób montażu tabletu - od góry wystaje i problem z zamontowanie mam tak, aby dostęp do schowka na desce był. Druga sprawa to jednak prąd ustrojstwo żre i ładowarka potrzebna jest do tego (jak masz tel i tablet naładować to zaczyna się robić ciasno). I tablet wychodzi z Tobą zawsze z auta Jak masz dobry uchwyt wypinany to ok a jak nie to za każdym razem przyssawkę mocujesz i odklejasz i szyba upalcowana

    Zostaw komentarz:


  • mirus1967
    odpowiedział(a)
    Ja natomiast moge polecic tobie tablet lenovo a 3000,ktorego uzywam juz ponad rok. Sprawuje sie znakomicie,szybko lapie sygnal i go nie traci i do tego modem 3g.Aero2 dziala bez problemu,mapy nawigacyjne ktore uzywam to mapy google,oraz bezplatna panorama firm od tomtoma.Cena za nawigacje jak dobrze poszukasz to 500zl. :wink:

    Zostaw komentarz:


  • Daro2hola
    odpowiedział(a)
    pacocases,
    Dzięki
    Czyli lepiej kupić samą navi i odpuścić sobie tableta?
    Jeżeli ktoś z was jeździ po Europie bądź chociaż PL, na jakimś tablecie to bym prosił o wasze spostrzeżenia.

    Zostaw komentarz:


  • pacocases
    odpowiedział(a)
    Daro2hola, Cena koliduje z wymogami.
    Żaden tani tablet nie będzie miał dobrego procesora do obsługi GPS. Mam radio samochodowe z tabletem w którym jest nawigacja i gość który instalował mi w nim TomToma powiedział że nawigacja w nim jest gorsza niż w Samsungu Galaxy S3.
    Żeby nawigacja i tablet pracował prawidłowo musisz wydać trochę więcej. Do takich celów poleciłbym np. Link
    Jeżeli tablet ma głównie służyć nawigacji to zwróć uwagę głównie na procesor który ją obsługuje. Powodzenia w poszukiwaniach

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X