Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

alarm meta system

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • alarm meta system

    Zamieszczone przez arturozory
    a ten nieuczciwy OCP -PEK na pewno zrezygnuje
    Nie wydaje mi się, że zrezygnuje.
    Łatwo niestety jest pomówić kogoś, ale każdy medal ma dwie strony.
    I ja też nie sądzę, że OCP to odpowiednie miejsce na takie zagrywki - szczególnie, że takie oskarżenia powinno się poprzeć dowodami niestety. I sprawę przedstawić dokładnie tak jak ona wygląda. Łatwo jest komuś zszargać opinię
    Myślę, że przez weekend sprawa się wyjaśni i to do grona OCP będzie należeć decyzja. Bo mówić można wiele i szybko znaleźć poparcie, ale aby wydać na czyjś temat taką opinię i pomówić go o wyłudzenie trzeba przedstawić dowody...

  • #2
    alarm meta system

    Mam takowy alarm meta system w swojej Czeszce sterowany kluczykiem fabrycznym scyzorykiem. Jak uruchomić funkcje panic czy jak inni mówią odstraszanie. Nie mam instrukcji do tego alarmu. może ktoś ma.
    http://emmu.pl
    ----------------------------------------------------------
    W końcu robi się to, co się lubi.

    Komentarz


    • #3
      Miałem taki alarm i nie miał takiej funkcji. Mam gdzieś serwisówkę do niego.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Szkoda, alarm za 1200 zł według cennika ASO, a takiej funkcji nie ma.
        http://emmu.pl
        ----------------------------------------------------------
        W końcu robi się to, co się lubi.

        Komentarz


        • #5
          Jeśli rzeczywiście tyle za niego dałeś to się wkopałeś. Za 1200 to jest fabryczny. Ja tego dostałem gratis. Musiałem go wywalić, bo się zepsuł. Możesz w nim co najwyżej zaprogramować głośne potwierdzanie syrenką włączenia/wyłączenia i to raczej na tyle. Do tego samo programowanie jest upiorne. Wyśle ci na email instrukcje to sobie zerkniesz.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Re: alarm meta system

            Zamieszczone przez mobil
            Mam takowy alarm meta system w swojej Czeszce sterowany kluczykiem fabrycznym scyzorykiem. Jak uruchomić funkcje panic czy jak inni mówią odstraszanie. Nie mam instrukcji do tego alarmu. może ktoś ma.
            Jak wlaczyc funkcje pikania sygnal dzwiekowy przy zamykaniu i otwieraniu samochodu, alarm meta system w kluczyku scyzoryk. :roll:
            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

            Komentarz


            • #7
              Jak masz pin to można zaprogramować na podstawie serwisówki
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #8
                Mam pytanie z innej beczki. W instrukcji napisano, że alarm meta posiada potwierdzenie dźwiękowe niedomkniętych drzwi, jednak w ASO powiedziano mi że ta funkcja działa jedynie gdy w tylnych drzwiach są elektryczne szyby (niby jest moduł komfortu). Czy to prawda czy próbują mnie zbyć?

                Komentarz


                • #9
                  Raczej Ciebie zbywaja. Trzeba go odpowiednio zaprogramować. Holowalem wiele tych alarmów i często był problem z klapą tył ale drzwi to nie spotkałem...

                  Pozdrawiam MArcin
                  Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam, wracam do tematu. Ma ktoś z was serwisowe do tego alarmu? Ciekawa sprawa bo niby mam mete, mam kod pis, dodatkowy guzik obok kiery, ale jak rozbieralem dzisiaj auto, to na alarmie jest logo skody i ich numer katalogowy 5J0 i tak dalej...

                    Komentarz


                    • #11
                      Zobacz na końcu w katalogu.
                      Oryginalne akcesorium wyprodukowane przez MetaSystem więc znaczek Skody musi mieć :szeroki_usmiech
                      Antyfotoradar Valentine1
                      Harry II Classic+Sirio ML145

                      Komentarz


                      • #12
                        Ciekawe bo na module mam całkiem inny kod

                        Komentarz


                        • #13
                          odkopię stary temat
                          mam jak adamsky
                          centralka z logo skody, nr 5J0 016 001 B - zestaw taki jak na foto
                          podziel się ktoś instrukcją serwisową / montażową / programowania? Domyślam się, że wszystko jest w jednym dokumencie...
                          z góry dzięki
                          alarm meta.jpg
                          była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
                          a teraz... znowu octa ;-)

                          Komentarz


                          • #14
                            W starszych modelach byla Ori instrukcja co i jak podłączyć ale kodowanie to we własnym zakresie.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X