Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż stacji multimedialnej z Androidem Octavia II 2 - poszukiwanie + po stacyjce ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż stacji multimedialnej z Androidem Octavia II 2 - poszukiwanie + po stacyjce ??

    Witajcie zamówiłem sobie taki gadżecik do O2 FL.2012

    Page Not Found - Aliexpress.com

    no i wszystko fajnie tylko ,że radio non stop jest włączone. Pogrzebałem troche w sieci i w samym radiu - okazuje sie ,że musi być + podawany ze stacyjki ,gdyż inaczej radio sie nie wylączy ,a to kosztuje ok 0,8Ah na godz i akumulator mam pusty po nocy.

    W kostce jak wiemy mamy 2 plusy ciągłe więc muszę gdzies dociągnąc + przez aktywowanie stacyjki. Czy macie pomysły gdzie bezpiecznie się podpiąć?

    Zanim zacznę szukać ,może ktoś juz wcześniej przechodził tą drogę ?

    Pozdrawiam Octavianów z Białegostoku i nie tylko...

  • #2
    w kostce jeden raczej powinien być po stacyjce. Drugi musi być stały dla podtrzymania pamięci radia.

    Komentarz


    • #3
      Gdy jest zamontowany zamiennik od Chińczyka to jest dodawany can-bus decoder i wówczas należy rozłączyć przewody z napięciem (są 2- czerwony i żółty) które idą bezpośrednio z oryginalnej kostki do radia bo już równolegle idzie napięcie na ten can-bus decoder. Po takim zabiegu radio będzie działać jak będzie zapłon przekręcone i tak długo jak ustawić się w radiu jego uśpienie.
      Pozdro
      pawelci
      Skoda Octavia 2 FL
      BSE 1.6 (Pb+LPG)
      Warszawa

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X