Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z VCDS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z VCDS

    Witajcie
    Jakiś czas temu zakupiłem kabel VAG 009 ze strony e-service (zakup dokonany po rekomendacjach na forum) i niestety mam problem z którym sprzedający się nie spotkali i są tak jakby bezradni.. Otóż program normalnie działa, widzi kabel lecz gdy próbuję cokolwiek zrobić od razu wyskakuje komunikat "no response from controller". Laptop to Lenovo b51 z win 10. Na innym laptopie z win 8 program normalnie zadziałał. Czy ktoś jest w stanie jakoś mi z tym pomóc?

  • #2
    Zamieszczone przez Mati.dg Zobacz wpis
    no response from controller
    Sprawdź czy masz dobrze wpięta wtyczke w gniazdo OBD
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • #3
      Wtyczka jest na 100% wpieta ok bo program wykrywa samochod podczas testu podlaczenia

      Komentarz


      • #4
        Nie zostaje nic innego jak wirtualna maszyna lub inny laptop :|, spróbuj ewentualnie jeszcze raz zainstalować sterowniki

        Komentarz


        • #5
          Sprawdzic na innym kompie, a jak nie to odeslac, bo nie dziala i tyle.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
            Sprawdzic na innym kompie, a jak nie to odeslac, bo nie dziala i tyle.
            Przecież napisałem że na innym laptopie działa.

            Ja właśnie próbuje dojść do tego dlaczego nie dziala na moim laptopie mimo iż wszystko jest zainstalowane poprawnie

            Komentarz


            • #7
              To jeszcze została opcja, sprawdź na innym aucie.

              Komentarz


              • #8
                No to jak dziala na innym, to gdzies cos blokuje system albo jakis sterownik. Mozna probowac na wirtualce, czasem pomaga
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  No właśnie tylko jaki sterownik

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeszcze pytanie.
                    Program jest kompatybilny z Win 10?
                    Np VCDS 16.8 ma problemy z niektórymi wersjami Win10
                    Mój szatan

                    Paweł

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis
                      Program jest kompatybilny z Win 10?
                      Np VCDS 16.8 ma problemy z niektórymi wersjami Win10
                      Tak jest. U mnie jak klikam ikonę na pulpicie to nie zawsze działa. Za każdym razem działa jeśli klikam prawym na myszce i uruchamiam jako administrator.
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • #12
                        Jako administrator tez zawsze odpalam. Swoja droga od jakiegos czasu program polowicznie dziala, poniewaz laczy sie tylko z niektorymi modulami. Przy innych wciaz wyskakuje no response from controller. Nie mam pojecia od czego to jest zalezne

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X