Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki zestaw odseparowany 165mm?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki zestaw odseparowany 165mm?

    Witam.
    Chciałem troszkę poprawić audio w swojej O1.
    Zakupiłem już głośniki na tył HERTZ ECX 690.5
    Teraz myślę na przodem.
    Szukam czegoś w przedziale ok 300-350 pln.
    Wpadły mi w oko takie zestawy:
    Excursion SX-6C
    Crunch GTI 6.2C
    Ground Zero GZIC 650X
    Powerbass S-60 C
    Helix B 62C.2
    Do tego oczywiscie dystanse MDF i wygłuszenie drzwi.
    I pytanie co do wygłuszenia. Ile mat jest potrzebne na wygłuszenie przednich drzwi (strona wewnętrzna i zewnętrzna drzwi)?
    W późniejszym etapie zmiana radia ( na razie jest fabryczne i dołożenie wzmacniacza)

  • #2
    Witaj,
    chcesz dokładać teraz wzmacniacz czy później bo nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi
    Z listy którą wymieniłeś, wiem, że bardzo dobre opinie ma Helix blue, który podobno gra dość dobrze na samym radiu.
    Z takich tańszych zestawów, słyszałem dobre opinie na temat GMS 1968, poczytaj o nich.

    Generalnie zestawy za 350 zł nigdy nie będą jakieś super, jeżeli byłbym na Twoim miejscu, brałbym helixy jeżeli dokupisz tylko radio albo gms jeżeli będziesz miał też wzmacniacz.

    Te heartze, które kupiłeś to są jajka?

    Pozdrawiam
    Skoda Octavia II FL Elegance 2012

    Komentarz


    • #3
      sorki ze dopiero teraz....
      Tak te hertze to jajka.
      Wzmacniacz chyba dołożę teraz. Chciałbym 4 kanałowy na przednie i tylnie głośniki (nie zamierzam wkładać suba)
      Magnat edition four poradzi sobie z tymi głośnikami (hertze z tyłu i ewentualnie helix z przodu)?
      A radio.... do tego czasu użytkowałem radia JVC cos polecicie do kwoty ok 300-350 zl?
      warunki zeby miało zielone podświetlenie i USB.
      Wpadło mi tez w oko ALPINE model UTE-81R lub czy warto dokładać do CDE-190R?

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X