Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RNS510 brak informacji w wyświetlaczu między zegarami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • RNS510 brak informacji w wyświetlaczu między zegarami

    Posiadam RNS-510, zrobiłem aktualizację oprogramowania. Aktualnie jest SW-Version 5238. Dziś wgrane mapy Navteq 8477.
    Pojawiło się kilka problemów, brak informacji między zegarami, głos nawigacji nakłada się na głos radia/mp3 nie wycisza muzyki w tle.
    Dawniej miałem tutaj informację o kierunku jazdy (strzałka)



    Kiedyś przypadkiem grzebiąc w w nawigacji ustawiłem kompas na wyświetlaczu między zegarami, drugi raz nie potrafię tego zrobić.
    Auto z rocznika 2008, przed FL.

  • #2
    Kompas ustawisz na MaxiDocie
    Co do głosu poszukaj w ustawieniach radia, może po aktualizacji coś się przestawiło.
    Sam ostatnio wgrywałem nowe mapy ale nic takiego jak u Ciebie nie miało miejsca
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • #3
      Nie mam MaxiDota.
      A strzałka z kierunkiem jazdy obok godziny? Historia była taka, były stare mapy oraz soft. Wgrałem sam soft, skasowały się mapy. I po kilku m-c wgrałem mapy.
      Jak sprawdzić co jest nie tak? Sam nie dysponuję żadnym komputerem itp.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez KuASY Zobacz wpis
        A strzałka z kierunkiem jazdy obok godziny?
        Tego nie mam u siebie. Mam MaxiDota i jak włącze prowadzenie do celu to kierunek i odległość pokazuje się na wyświetlaczu
        Ewentualnie obok godziny podczas jazdy bez navi mam kierunek E W N lub S
        Spróbuj tez wejść w radiu w setup i tam w opcjach pogrzebać. Może potrzeba coś zafajkować
        Mój szatan

        Paweł

        Komentarz


        • #5
          Wpadnij na spota to popatrzymy co jest nie tak. Chyba że masz niedaleko do Bielska to zapraszam
          Mój szatan

          Paweł

          Komentarz


          • #6
            Co do komunikacji z zegarami warto odptaszkowac w canie i dodac navi na nowo . glos to trzeba gmerac w ustawieniach tylko nie pamietam czy audio czy navi gdzies bylo

            Komentarz


            • #7
              Dowiedziałem się że trzeba zrobić Kodowanie,zmienić bit odpowiedzialny za protokół BAP i zrestartować radio. Ale nie mam vcds'a.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X