Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw odseparowny OIIFL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zestaw odseparowny OIIFL

    Witam, zaczynam rozglądać się za nowym zestawem odseparowanym do mojej OIIFL, obecnie siedzi Audio System M 165, gra to pod swingiem i obecnie nie będę tego zmieniał, docelowo kiedyś wpadnie bolero. Wzmacniacza pod przód nie chcę zakładać. Drzwi przód wygłuszone, plus dodatkowo podłoga bagażnika. Poszukuje czegoś o innym brzemieniu bo obecny zestaw nie bardzo mi podchodzi, wymagania jedynie ma być kwotowo do 300-350 zł , będzie to grać pod radiem dlatego cudów nie oczekuję. W przyszłości planuje montaż subwoofera aktywnego.
    Wyszukałem kilka zestawów:
    - Audison APK 165 (ponad budżet )
    - Hertz DSK 165 (zdaje sobie sprawę że pod radiem są słabe podobno)
    - Lanzar MX6C
    - DLS MK 6.2 (używkę znalazłem)
    - Excursion SX-6C
    - Helix B62c.2
    - czy lepiej zamontować jakieś woofery 165 mm i do tego ori tw ??


  • #2
    Poszukaj Audiosystem set do VW tam są 200 ,a te co masz przerzucisz na tył, ale to piniondz x2 . Co do radia to różnica miedzy swingiem a bolero pod wgledem odibioru jest podobna jak bolero columbus to warto dolozyć do columba i masz navi .

    Komentarz


    • #3
      wiem że jest ten audio system inny ale już przerobiłem przód dystansami na 165 i tak zostaje bo płacić tyle za głośniki nie będę bo już ich szukałem wcześniej, tyłu nie robię bo scena jest z przodu, a bolero wolę właśnie że nie ma navi, mi tylko potrzeba dodatkowo odczytu z kart etc.

      Komentarz


      • #4
        Podłączam się pod pytanie, ale ja mogę powiedzieć że założyłem hertz EV165 woofer do radia Stream mp3 i bardzo sie na nich zawiodłem-bez wzmaka - lipa- wiec je sprzedaję. Ori skodowskie grały lepiej. Dodam, ze wygłuszyłem drzwi i osadziłem je na mdf.


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


        • #5



          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X