Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero vs Columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolero vs Columbus

    Czym się różni Bolero od Columbusa?
    Są jakieś extra funkcje w drugim czego nie ma w Bolero?

  • #2
    Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
    Czym się różni Bolero od Columbusa?
    Są jakieś extra funkcje w drugim czego nie ma w Bolero?
    Sorrry ale Ty tak na serio pytasz?

    P.S. Próbowałeś poczytać na naszym forum cokolwiek, czy tak z marszu walisz takim pytaniem?

    Komentarz


    • #3
      Choćby to ze Bolero to tylko radyjko z dotykowym ekranem a Columbus to system nawigacji.
      Taka drobna różnica :-)

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Nie wiedziec dlaczego zakodowane miałem ze bolero to tez nawi

        Komentarz


        • #5
          Zamknąć watek

          Komentarz


          • #6
            Bolero VS Columbus - Octavia Club Polska

            Komentarz


            • #7
              Mam bolero w swojej 03 fl, i jestem mega zadowolony. Mirror link super streamuje google maps do bolero. Do tej pory miałem w swoich autach fabryczne nawigację, one były upośledzone bo offline...
              bolero z mirror link super się sprawdza, nie wspomnę już o spotify itp.
              colmbus tez to ma ale różnica w cenie...

              Komentarz


              • #8
                potrek Co to jest mirror link? Mam u siebie bolero i zaciekawiło mnie.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez dimpas Zobacz wpis
                  potrek Co to jest mirror link? Mam u siebie bolero i zaciekawiło mnie.
                  Mirror link wyświetla niektóre aplikacjie z telefonu ( ios, android ) po podłączeniu ich do radia ( kablem )
                  w moim przypadku jest to google maps, spotify i tune in radio. Innych nie testowałem
                  .
                  te które wymienilem działają idealnie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Wielkie dzięki. Super sprawa zaraz idę przetestować. Właśnie tego mi brakowało.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez dimpas Zobacz wpis
                      potrek Co to jest mirror link? Mam u siebie bolero i zaciekawiło mnie.
                      Test: Czy MirrorLink działa jak należy? ‹ Connected Life Magazine
                      Link
                      Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Langusta Zobacz wpis

                        Test: Czy MirrorLink działa jak należy? ‹ Connected Life Magazine
                        Link
                        Kolego dajesz linka z jakiegoś magazynu, a ja pisze ze swojego doświadczenia. Mirror link w mojej o3 fl działa idealnie z moim lg g6 i iPhone 7.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez potrek Zobacz wpis

                          Kolego dajesz linka z jakiegoś magazynu, a ja pisze ze swojego doświadczenia. Mirror link w mojej o3 fl działa idealnie z moim lg g6 i iPhone 7.
                          Oczywiście też używam Mirror link+ i działa
                          Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                          Komentarz


                          • #14
                            potrek Czy łączysz się przez MirrirLink czy przez AndroidAuto? Nie mogłem podłączć się przez Mirror Linka, ale udało mi się podłączyć po sciągnięciu i zainstalowaniu AndroidaAuto.

                            Komentarz


                            • #15
                              Mi ostatnio udało się odpalić tom tom go przez mirror link. W sumie teraz mam 3 nawigacje tom tom, Google i Waze
                              Od przybytku głowa nie boli
                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                              Komentarz


                              • #16
                                Długo się kopałem właśnie z podobnym tematem z tym, że różnice już znałem.
                                Osobiście zrezygnowałem z poszukiwań, zamówiłem już radio dedykowane do grupy VW na androidzie.
                                Niebawem będę mógł napisać coś więcej jak już radio do mnie wjedzie.
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez dimpas Zobacz wpis
                                  potrek Czy łączysz się przez MirrirLink czy przez AndroidAuto? Nie mogłem podłączć się przez Mirror Linka, ale udało mi się podłączyć po sciągnięciu i zainstalowaniu AndroidaAuto.
                                  Jak odpalam google maps czy spotify to łącze się przez android auto.
                                  dziala rewelacjnie.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Pytanie dotyczące radia BOLERO, po podłączeniu telefonu przez kabel USB wywala błąd na ekranie radia, telefon Sony Xperia Z3 Compakt, czy niekompatybilny telefon czy może inny powód? Pomimo tego muzykę z telefonu odtwarza, muszę tylko odpalić ją na telefonie.
                                    MirrorLink jest w każdej wersji BOLERO czy trzeba jakąś instalkę przeprowadzić, wchodząc na stronę SKODY po wpisaniu nr VIN nie pokazuje żadnych aktualizacji.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jakie polecacie w miarę tanir radio na androidzie do OII FL z działającym mirrorlinkiem lub androidauto.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X