Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zna ktoś sposób na "pierdzącą" maskownice głośnika?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zna ktoś sposób na "pierdzącą" maskownice głośnika?

    Cześć ,

    Może ktoś znalazł sposób na pierdzące maskownice głośników?

    Wykleiłem boczek gąbką akustyczną, dałem dystans pod głośnik z MDF, poskładałem do kupy a maskownica głośnika nadal "pierdzi" przy wyższym basie.
    Co z tym dziadostwem zrobić? Zastanawiam się czy nie podjechać gdzieś do fachowców od car audio, może oni znajdą rozwiązanie bo mi pomysły się już kończą.

    Głównie pierdzi tylny prawy boczek, przedni też zaczyna, jak pociągnę w swoją stronę kieszeń schowka w drzwiach to przestaje.
    Czyli wpada w jakiś rezonans a po naciągnięciu jest ok.

    Ktoś ma jakiś pomysł?
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

  • #2
    Dla usztywnienia przydaloby sie dac mate w miejscach gdzie moze pierdziec a na to pianke , lub spróbować zrobic komin z pianki miedzy glosnikem a boczkiem

    Komentarz


    • #3
      oolsztyniak przed założeniem maskownicy wyklej połączenie masą uszczelniającą
      KUP TERAZ => 12.95zł. Mamy jeszcze 29 sztuk Masa klejąco uszczelniająca AutoKit do samochodów 500g ### Zapraszamy do MOTOCHEMIA

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        gradek tylko, że ta maskownica to cały boczek drzwi - przecież to jeden element? No nic spróbuję jeszcze zerwać kawałek gąbki akustycznej i wykleję matą, zobaczymy czy to coś zmieni. Co z tego, że gra jak słuchać nie idzie bo tylko brzęczenie idzie z głośnika
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X