Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy krótki bat anteny octavia 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy krótki bat anteny octavia 2

    Witam. Jestem zmuszony zmienić bat anteny w swojej octavii 2 na jakaś krótsza, najlepiej typu „płetwa” w Bmw lub mega krótka odstająca. Mam niski wjazd garażu, którego nie mogę zmienić, dlatego musze zmienić. Bciclabym, aby produkt był oryginalny skody lub wysokiej jakości zamiennik. Czy macie jakieś propozycji lub sami montowaliscie coś podobnego? Trudno jest wymienić bat anteny?

  • #2
    A dużo ci brakuje aby wjechać do garażu ?
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
    przedstawiam smerfetke

    Komentarz


    • #3
      Połowa standardowej anteny

      Komentarz


      • #4
        To zamów sobie antenę z octavi rocznikowo po 2011. Jest krótsza i wystarczy wykręcić stara i wkręcić nowy bacik. Miałem taka i wszystko działało jak należy.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
        przedstawiam smerfetke

        Komentarz


        • #5
          Ale ona niezbyt krótka jest, tak wygląda:

          Link

          Komentarz


          • #6
            Może być dobra nawet. Macie jeszcze inne propozycje? co myślicie o takich z allegro? Zależy mi na jak najkrótszych. Moja octavia to 4x4, więc dodatkowo jest ciut wyższa.

            Komentarz


            • #7
              Wiecie może, o ile cm jest krótsza nowsza wersja bata anteny do octavii względem starszej wersji? jaki jest koszt w ASO? Czy warto kupować takie uniwersalne baty anteny z allegro za 8 zł? Potrzebuję krótszy bat o 17 cm od "starszej wersji", żeby zmieścić się w garażu.

              Komentarz


              • #8
                Sprawa nowego bata trochę mnie przerosła i postanowiłem zostać przy długim bacie, ale nagiąłem go sztywnym drutem i oprócz brzydkiego wyglądu (jak obwisły siusiak:P) spełnia swoją rolę i wszystko działa. Dlaczego tak? bo krótki bat jest cały okrągły, plastikowy, a długa antena jest dodatkowo powlekana jakimś drutem i jest do obsługi radi-nawi-telefonu. Boje się, że po zakupie zwykłej okrągłej anteny mogłoby coś nie działać.

                Komentarz


                • #9
                  U mnie krótki jest w tandemie z anteną zatopioną w tylnej prawej szybie. Pewnie taki był sposób na skrócenie tej na dachu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Pletwa rekina tez tam pasuje Link

                    Do tego w kombi jest zawsze druga w bocznej szybie.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Maicroft tyle, że Roberto18 potrzebuje pewnie anteny GPS, GSM, FM. W takim przypadku antena w stylu.
                      Wysokość do końca bata 21,5 cm.
                      Kup teraz na allegro.pl za 179.00 zł - ANTENA DACHOWA PŁETWA REKINA GPS FM VW AUDI BMW (7682985079). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

                      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                      Komentarz


                      • #12
                        Sa tez te krotkie z Passata albo Tiguana, gdzie navi, radio, telefon jest na malej antence
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          A takie coś próbowaliście?
                          Numer części 1K0035507L



                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • #14
                            Uwaliło posty.
                            A montował ktoś 1K0035507K w octavii? Ona ma kabelki pod FM i chyba gsm

                            Komentarz


                            • #15
                              Oki, modn na antenie 1K0035507K nie wyszedł. Kijowo odbierała, dużo gorzej niż normalny bat. A wątpię by nie była aktywna. Fakt faktem podłączyłem tylko kabel FM a GSM olałem (ale czy to by różnicę zrobiło?).
                              jakby co mam dwa kable przejściówki z fakry na raku2 (czy na odwrót zależy jak patrzeć) - w aucie kabel był na czarną złączkę Raku a antena na niebieską czy zieloną fakrę

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez 2.0-16v Michał Zobacz wpis
                                To zamów sobie antenę z octavi rocznikowo po 2011. Jest krótsza i wystarczy wykręcić stara i wkręcić nowy bacik. Miałem taka i wszystko działało jak należy.
                                A ma ktoś może nr tego krótszego bata?

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X