Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozgałęziacz zapalniczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozgałęziacz zapalniczki

    Jakich używacie i co polecacie?

    W dniu wczorajszym padł mi kolejny, ot tak przestał działać, bezpiecznik ok, przewody wydają się ok ale nie działa.
    Zresztą nie jest on pierwszym który padł.
    Macie jakieś swoje sprawdzone ?
    Potrzebny mi taki na 3x zapalniczka, (ładowarka do telefonu, rejestrator, CB) z czego wszystko podłączone raczej bez przerwy.

    Miałem te tanie chińskie za 8 - 10 - 15 zł i każdy po jakimś czasie padał, ostatnio nawet zamówiłem dwa żeby był na zapas ale i zapas już się skończył.

    Zastanawiam się teraz nad zakupem tego dziadostwa :
    Link

    Albo takie na oddzielnych włącznikach każde gniazdo
    Link
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

  • #2
    Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
    z czego wszystko podłączone raczej bez przerwy
    A czy w takim wypadku nie lepiej to wszystko podłączyć "prawie na stałe" aby działało po zapłonie? U siebie tak zrobił do rejestratora. W bezpiecznik bodajże od tylnej wycieraczki wpiąłem bypass a następnie dołożyłem gniazdo zapalniczki. To wszystko jest w puszcze z bezpiecznikami. Zasilanie rejestratora za pomocą oryginalnego kabla z końcówką "zapalniczkową" więc wszystko zostało tak jak wyszło z fabryki. Poza tym w każdej chwili można to rozpiąć.
    Przerabiałem temat rozdzielaczy i tak jak piszesz - po jakimś czasie same z siebie padają. Według mnie nie warto w nie inwestować.

    Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

    Komentarz


    • #3
      Nie wiem jaki masz budżet, ale ja od siebie mogę polecić coś takiego z firmy HAMA:
      Link
      U mnie już od 3 lat, ale używany sporadycznie. Polecił mi go kolega, który od 2011 jest kurierem i używa go non stop od prawie 5 lat (CB, wideorejestrator i ładowarka skanera na zmianę z telefonem). Przerobił wiele chińczyków i na tym pozostał. Tylko cena też nie mała....
      O1-->O3--> ?

      Komentarz


      • #4
        Kupiłem ten :
        Link

        Ma dwa wejścia usb i trzy wyjścia na wtyczkę zapalniczki.
        Na razie działa poprawnie

        Dobre jest to, że każde z wejść można włączyć/wyłączyć oddzielnym guzikiem.
        Zobaczymy jak długo pożyje.
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #5
          Też polecam rozgałęziacz z trzema wyjściami i z osobnymi włącznikami.
          Tanie jak barszcz a działa już ponad rok , trzeba tylko pamiętać o włączaniu i wyłączaniu guzika ale po kilku dniach wchodzi to w nawyk jak np włączenie świateł czy uruchomienie radia.

          Komentarz


          • #6
            Aż tak to się tym nie przejmuje , jak nie wyłącza nic się nie stanie
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X