Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż urządzenia antykuna - którędy przewody?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż urządzenia antykuna - którędy przewody?

    Chcę zamontować odstraszacz na kuny. Powinien być skierowany między silnik a gródź. Idealny montaż byłby pod zbiorniczkiem płynu hamulcowego, ale ciężko tam cokolwiek złapać, a dostęp też nie jest zbyt lekki. Drugi wariant, to załapanie się rurki od klimatyzacji za zbiornikiem wyrównawczym cieczy chłodzącej. Wówczas mógłbym przepuścić przewód (w peszlu) razem z wiązką idącą po grodzi (jak zaznaczono na zdjęciu, poglądowe ), ale mam pewne wątpliwości:
    1. Czy urządzenie nie będzie zbyt blisko turbosprężarki? Z tego co widzę, to właśnie w okolicach zbiornika wyrównawczego jest "gorąca" strefa turbo.
    2. Przewody - czy ta lokalizacja (sprężarka, niżej kolektor wydechowy) nie będzie generować zbyt wiele ciepła? Peszel jest teoretycznie do 90 stp. C, więc to niezbyt wiele.

    Ew. jaką inna "trasę" lub miejsce montażu proponujecie? Może jakoś od frontu silnika (kabel jest długi)?

  • #2
    kostkę domestosa sobie powieś taka najtańszą smierdziucha takiego....poważnie działa i kabli nie potrzeba u mojej żony w seacie kuna nonstop przegryzała rurkę podciśnienia od egr....po powieszeniu kostki od 3 lat spokój ...ani chlebków ju=ż nie ma ani maty nie gryzie ...tylko trzeba raz na pół roku powiesić nową

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X