Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adapter

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Adapter

    Witam. Posiadam w samochodzie radio kenwood ddx4028bt, radio kupiłem razem z samochodem, ale nie dostałem od poprzedniego właściciela adaptera. Napisałem do firmy, która zajmuje się serwisem i sprzedażą tych urządzeń i dostałem odpowiedź, że takowy adapter kosztuje aż 350 zł. Stąd moje pytanie czy ktoś z Was może orientuje się czy zwykły sklepowy adapter będzie współgrał z radiem czy jedynym rozwiązaniem jest kupno oryginału pod zestaw?

  • #2
    Adapter do czego? Do kostki ISO? Taki?

    Link

    Komentarz


    • #3
      Nie nie, nie sprecyzowalem. Chodzi mi o adapter umożliwiający połączenie się z radiem przez bluetooth, radio nie ma wejścia aux więc innej możliwości połączenia telefonu z radiem niż bt nie ma.

      Komentarz


      • #4
        W opowiedzi dostałem takiego maila: Dzień dobry,
        moduł BT (KS-UBT1) do tego radia jest dostępny na zamówienie. Koszt to 335 PLN brutto. Czas realizacji do 14 dni.

        Komentarz


        • #5
          Na stronie producenta jest napisane, że bluetooth jest wbudowany.

          Multimedia Systems • DDX4028BT Specifications • KENWOOD UK

          A gdyby nie był, to byłoby to pierwsze radio z "BT" w nazwie, które bluetootha nie ma. A takie rozwiązanie na USB to nie jest wbudowany. Co to za jaja?
          Ostatnio edytowany przez ; 44763.

          Komentarz


          • #6
            Po próbie podłączenia telefonu wyskakuje komunikat: no bt dongle, próbowałem już wszystkiego, grzebalem w ustawieniach i nic. Chyba że to ja czegoś nie rozumiem, ale wychodzi na to że bez adaptera nie można się połączyć
            ​​​​

            Komentarz


            • #7
              No to lipa, masz niekompletne urządzenie. A cena tego dongla jest absurdalna.

              Komentarz


              • #8
                No niestety jak kupowałem auto to radio już było... No właśnie cena jest absrualna, bo koszt dongla to prawie połowa kosztu radia. A orientujesz się może czy jakiś uniwersalny adapter by pasował? Albo czy jest jakiś inny sposób żeby podłączyć telefon? Bo wydawać prawie 350zl żeby móc podłączyć telefon to trochę za duży wydatek.

                Komentarz


                • #9
                  Nie wiem. Zapytaj sprzedawców takich rzeczy czy zadziała:

                  Link

                  Komentarz


                  • #10
                    Dobra zapytam, dzięki za pomoc.





                    ​​

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X