Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Funkcjonalność Nexus mfd2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Funkcjonalność Nexus mfd2

    Witajcie!
    Przejrzałem tematy za pomocą szukajki ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie kilka kwestii odnośnie radia Nexus mfd2, przymierzam się do zakupu lecz ciekawi mnie kilka funkcji które w obecnym radiu występują (stream mp3)
    Czy tak jak w streamie mp3 tak i w nexusie możliwe jest wyświetlanie info o temp. zewnętrznej przy słuchaniu radia chociażby,
    Czy przy włączaniu biegu wstecznego automatycznie przełącza na parktronika? Występują w ogóle sygnały akustycznye i pokazuje na radiu wizualnie jaka jest sytuacja?
    ​​​​​​
    multifunkcji nie mam, żadnych DVD i innych zmieniarek nie planuje,
    navi zresztą też pewnie nie jedynie żeby poprawić trochę wygląd deski pozostając przy obecnej funkcjonalności radia

    Czy zamieniając z streama mp3 trzeba też zamieniać gateway'a?

    dzięki za pomoc
    O2 mam od niedawna i trzeba coś pozmieniać


  • #2
    Może być tak, że bez wymiany gateway'a funkcjonalność będzie licha z dodatkowym rozładowywaniem aku w prezencie.
    Pytanie czy warto iść w przestarzałego naxusa ?
    Nie lepiej jakaś stacja z ALI na androidzie?
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Krzysiek-P4 jak pisze oolsztyniak po co ci przestarzały Nexus jak nie chcesz navi, szczególnie że nawigacja w Nexusie jest czytana z płyty i chyba nie ma już aktualizacji. Jeśli chcesz oryginał zmień na Bolero.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Najbardziej zależy mi by działały aktualne rzeczy ze streama + z czasem jakaś kamera cofania, navi jest mi zbędne, kwestia czy inne radio niebędące ori skody obsłuży te funkcje?

        Komentarz


        • #5
          obsłuży.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X