Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wideo rejestrator w skoda Octavia III - przyklejany do szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wideo rejestrator w skoda Octavia III - przyklejany do szyby

    Witam serdecznie, potrzebuje porady. Temat był poruszany wiele razy tzn jak zamontowac, jak podłączyć do prądu jednak moje pytanie jest z deka inne a mianowicie:
    Dostałem wideorejestrator 70mai, chciałbym go zamontować zaraz za lusterkiem, dodam ze jest on przyklejany (bez przyssawki) pytanie moje brzmi czy ktos ma doswiadczenie w kwesti przyklejania na "naklejce" fabrycznej" - nie wiem jak to nazwać dlatego zamieszczam zdjecie. Czy pozniej w razie czego bedzie mozliwosc łatwefgo usuniecia foli którą mam przykleic do szyby a kolejno uchwyt montażowy kamery. Bede wdzieczny za wszelkie sugesti i dziekuje bardzo. Opcjonalnie czy mógłbym prosic o zdjęcia gdzie wy montujecie takie gadżety. Dzieki wielkie i Pozdrawiam
    Załączone pliki

  • #2
    No i spoko z tym, że ja bym to zrobił od strony pasażera aby rejestratora nie widzieć.
    Mam u siebie tak zrobione, później postaram się fotkę wkleić.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Ja zamontowałem za lusterkiem po stronie pasażera. Zdjęcia są w moim temacie.

      Octavia Club Polska
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
        No i spoko z tym, że ja bym to zrobił od strony pasażera aby rejestratora nie widzieć.
        Mam u siebie tak zrobione, później postaram się fotkę wkleić.
        Będę wdzięczny , dzieki

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
          Ja zamontowałem za lusterkiem po stronie pasażera. Zdjęcia są w moim temacie.

          Octavia Club Polska
          Wygląda spoko jednak ja wolałbym wyżej - chciałbym ją możlwie zamaskować, dzieki
          Ostatnio edytowany przez pzyro; 46290.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez pzyro Zobacz wpis
            Wygląda spoko jednak ja wolałbym wyżej - chciałbym ją możlwie zamaskować, dzieki
            Patrząc przez przednią szybę do wnętrza auta mało co ją widać na tle lusterka wstecznego.
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              Ja co prawda mam Viofo A 119S, ale przyklejony w tym miejscu co pokazales. Od strony pasazera nie chcialem, poniewaz mialbym utrudnony dostep do przyciskow.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X