Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Androidauto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Androidauto

    Witam posiadam radio ambusen mib2 discovery i tel z jakiego korzystam to Samsung galaxy s 10 plus i mam pytanie czy da się dołożyć inne aplikacje do androidauto np.janosika ... dziękuję

  • #2
    Na dzień dzisiejszy z map tylko Google i waze. Podobno Google udostępni możliwość wejścia na platformę innym graczom w niedalekiej przyszłości. Testy już mają trwać.

    Komentarz


    • #3
      Jest już blisko
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        Janosik będzie na Android Auto? Yupi!!!!

        Ja puszczałem google maps na ekran w aucie a yanosik w tle na telefonie... ale zauwazyłem ze wtedy jakiś kłopot z synchronizacją komunikatów głosowych był bo co innego gadał a co innego pokazywała mapa google maps na ekranie radia... a ze prowadze to nie mam jak dokładnie zidentyfikować skąd ten bład. Jak będzie yanosik na AA to na większości tras mi spokojnie zastapi google maps

        Komentarz


        • #5
          Yanosik poprawił algorytm wytyczania tras. Jest zdecydowanie lepiej już nie prowadzi dziwnymi miejscami
          ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

          Komentarz


          • #6
            Witajcie,
            Może dla niektórych z Was to żadna nowość, ale ja dzisiaj zauważyłem na swoim android auto yanosika i whatsapp'a
            Yanosik "ładnie" nawiguje a Whatsapp odczytuje mi wiadomości i mogę mu dyktować odpowiedzi.
            To mi się podoba
            Sprawdźcie u siebie jeżeli na to czekaliście
            Szerokości

            Komentarz


            • #7
              Nie mogłem "przeedytować" poprzedniego postu więc tworzę nowy.
              Otóż, Yanosik działa (nawiguje), ale w przeciwieństwie do GoogleMaps nie mogę przesuwać palcami mapy na ekranie .
              Może to bolączka "wieku dziecięcego", może już tak zostanie (nie znam odpowiedzi).
              Wolałbym, żeby mapa (Yanosika) dawała się przesuwać, powiększać i zmniejszać.
              Ale, pierwszy krok w działaniu (używaniu) Yanosika w AndroidAuto mam za sobą (mam już alternatywę).
              Szerokości

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X