Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kostka ISO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kostka ISO

    Witam,
    czy jesteście w stanie określić na podstawie zamieszczonych zdjęć, czy dobrze są osadzone piny w zasilającej kostce ISO. Pytam ponieważ poprzedni właściciel korzystał z radia JVC, a ja chcę zainstalować oryginalne radio Skody najlepiej Symphony CD. Wstępnie patrzyłem na różnych stronach internetowych i mam pewność co do 4 kabli. Masa brązowy, zasilanie z aku biało-czerwony, regulacja podświetlenia radia niebiesko-szary, zasilanie po stacyjce czerwono-żółty. Nie wiem do czego jest ten kabel biało-niebieski. Obstawiam na linię K lub regulację głośności radia w zależności od prędkości. Napięcie na kablu jest ok 11V. Moja skodzianka nie posiada innych wtyczek oczywiście oprócz jeszcze tych głośnikowych
    Może ktoś z Was ma oryginalne radio takie jak wymieniłem powyżej i może podzielić się wiedzą.
    IMG_20210305_185217.jpg

  • #2
    czy kostka Rubika?, bo podobnie brzmi
    to jest gniazdo ISO

    masz bardzo dobrze podłączone, biało niebieski to linia K
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Witam, jak już to nie gniazdo tylko wtyk bo się go wtyka do gniazda, aczkolwiek można byłoby polemizować bo w tym wtyku są piny które są gniazdami dla wtyków w gnieździe od radia .
      Dzięki za odpowiedź. Natomiast mając już odpowiedź muszę iść dalej. Kupiłem sobie oryginalne radio Symphony CD, które podpiąłem do tej kostki. I niby wszystko jest ok ale.... Podświetlenie nie jest regulowane, świeci bardzo słabo i nie reaguje przy regulacji oświetlenia zegarów. Druga rzecz to radio nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka.
      Poczytałem trochę na forum i podobno powinienem mieć połączenie radia z CAN. Podobno pin 6, 9 i 11 z modułu komfortu powinien zostać połączony z radiem. Ale dziś dostałem się do modułu i okazuje się że te piny są zajęte. Czy to oznacza ze gdzieś mam schowane złącze mini ISO, czy kable podłączone pod te piny są wykorzystane gdzieś indziej? Czy ew. mogę zdublować te piny i dociągnąć do radia?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kottkott Zobacz wpis
        Czy to oznacza ze gdzieś mam schowane złącze mini ISO
        Nie.
        Zamieszczone przez kottkott Zobacz wpis
        czy kable podłączone pod te piny są wykorzystane gdzieś indziej?
        Tak.
        Zamieszczone przez kottkott Zobacz wpis
        Czy ew. mogę zdublować te piny i dociągnąć do radia?
        Tak.
        Mam wtyczki, które potrzebujesz i mogę wysłać z przewodami.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X