Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • .. i zrobiło się forum fizyków teoretyków...
    Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
    http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
    Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

    Komentarz


    • Przeciążenia w DATAKAM PLAYER pokazywane są w m/s2 (metry podzielone przez sekundę do kwadratu). Czyli jednostką z układu SI - można się było spodziewać

      Komentarz


      • mam pytanie, jest jakiś temat z gdzie można umieszczać swoje nagrania z rejestratora?
        Wczoraj jechałem A4 z Wrocławia do Krakowa, wstawiam swój filmik z bramek (jak ominąć korek):



        podobnie było poprzedniego dnia na trasie Kraków -Wrocław, na bramkach w Gliwicach korek a 3 pasy Viatool puste a przecież na nich też można pobrać bilet.

        Komentarz


        • [ Dodano: Nie 01 Lis, 15 15:33 ]
          Zamieszczone przez skipper.u
          skipper.u, fajną masz stopkę podpisu kamerki z PolsatNews...
          Raczej to nie było wczoraj tylko 30.12.2014r
          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

          Komentarz


          • Rosomak, miałem w schowku nie ten link co trzeba :wink:
            już poprawione...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez skipper.u
              miałem w schowku nie ten link co trzeba
              spoko, pamiętam to nagranie z TV... Swoja drogą to niezły parapet z tego kierowcy BMW...
              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

              Komentarz


              • czy ktoś z użytkowników testował/posiada Overmax Camroad 6.1? mogę go mieć za 150 zł nowego i się zastanawiam czy znajdę coś lepszego w tym budżecie

                Komentarz


                • Zamieszczone przez skipper.u

                  podobnie było poprzedniego dnia na trasie Kraków -Wrocław, na bramkach w Gliwicach korek a 3 pasy Viatool puste a przecież na nich też można pobrać bilet.
                  Nie na wszystkich bramkach Viatoll na autostradach ktoś siedzi w kanciapie - nie raz widziałem jak "kierowcy"musieli cofać i kierować się na normalne bramki
                  O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                  Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                  Komentarz


                  • Witam
                    Jestem zainteresowany zakupem kamerki.
                    I teraz mam kilka pytań
                    czy wybrać G1WH,G1WHT czy G1WC podobno ta ostatnia różni się,tylko tym,że ma kondensator zamiast baterii.
                    Czy macie kogoś kogo możecie polecić np. z allegrogo czy coś podobnego.
                    I na co zwrócić uwagę kupując taką kamerkę ?
                    Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                    jak pomogłem to daj punkcik
                    sprzęgło od G 60

                    Komentarz


                    • Tu 404 Not Found jest kompendium wiedzy o G1Wxx. Ogólnie G1WH już nie robią, ale tu i ówdzie da się ją jeszcze dostać. Uważana jest za lepszą od G1WHT ze względu na lepszy procesor Novatek (w G1WHT jest Generalplus) i lepszą jakość dźwięku (w G1WHT o wiele gorzej słychać, praktycznie nie da się nic zrozumieć). Za to G1WHT ma tryb parkingowy. G1WC to to samo co G1WH ale na kondensatorach. Bateria oryginalna w G1WH to 200 mAh i starcza na 10 minut pracy, ale nie daje rady w upale i często pada po zostawieniu kamery w rozgrzanym aucie i praktycznie co jakiś czas trzeba ją wymieniać. z G1WC takich problemów nie ma, ale prądu w kondensatorach wystarcza tylko na wyłączenie kamery po odcięciu zasilania. Co do sprzedawców - w podanym linku jest kilku którzy są sprawdzeni.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez militarius
                        czy ktoś z użytkowników testował/posiada Overmax Camroad 6.1? mogę go mieć za 150 zł nowego i się zastanawiam czy znajdę coś lepszego w tym budżecie
                        Za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz MSc04 ma właśnie ten model i chwali sobie, sam chyba zakupię też ten model więc jak masz taką okazję to bierz a jak nie to Ja jestem chętny
                        była: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...127400#1127400
                        jest: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...626122#1626122

                        Komentarz


                        • Nie na wszystkich bramkach Viatoll na autostradach ktoś siedzi w kanciapie - nie raz widziałem jak "kierowcy"musieli cofać i kierować się na normalne bramki
                          no to miałem farta

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez JerzyM73
                            Zamieszczone przez skipper.u

                            podobnie było poprzedniego dnia na trasie Kraków -Wrocław, na bramkach w Gliwicach korek a 3 pasy Viatool puste a przecież na nich też można pobrać bilet.
                            Nie na wszystkich bramkach Viatoll na autostradach ktoś siedzi w kanciapie - nie raz widziałem jak "kierowcy"musieli cofać i kierować się na normalne bramki
                            do pobrania biletu nie jest potrzebny ktoś w kanciapie, bo pobierasz z automatu i z reguły na Gliwicach w stronę Wrocławia często wychodzą i kierują osobówki na pasy Viatoll, a czasami jak duży ruch to nawet wychodzą z budek i rozdają bilety z ręki.

                            Komentarz


                            • Lesiu34, Dzwoniłem do dwóch sprzedawców i jeden polecał mi G1WH zaś drugi G1WC i sam już nie wiem,czy wybrać "H",czy "C" ?
                              Kamerkę chcę kupić dla mojego taty raczej nie będzie jej wyciągał z samochodu więc jak na razie stawiam na G1WC.
                              Może ktoś ma jakieś doświadczenie i poradził by mi co wybrać.
                              Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                              jak pomogłem to daj punkcik
                              sprzęgło od G 60

                              Komentarz


                              • Na AutoWrzucie.pl znajdziesz dokładne informacje dotyczące tych obydwu kamerek - z próbkami filmów włącznie.
                                Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                Komentarz


                                • hsurim, same kamerki niczym się nie różnią.Jedyna różnica to bateria i kondensator.
                                  Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                  jak pomogłem to daj punkcik
                                  sprzęgło od G 60

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez sebu
                                    Lesiu34, Dzwoniłem do dwóch sprzedawców i jeden polecał mi G1WH zaś drugi G1WC i sam już nie wiem,czy wybrać "H",czy "C" ?
                                    Kamerkę chcę kupić dla mojego taty raczej nie będzie jej wyciągał z samochodu więc jak na razie stawiam na G1WC.
                                    Może ktoś ma jakieś doświadczenie i poradził by mi co wybrać.
                                    mam G1W-C, wybór świadomy ze względu na kondensator, który jest niewrażliwy na wysokie temperatury w przeciwieństwie do baterii, która najpewniej nie wytrzyma jednego letniego sezonu :idea:
                                    Antyfotoradar Valentine1
                                    Harry II Classic+Sirio ML145

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez sebu
                                      same kamerki niczym się nie różnią
                                      a przypadkiem g1wc nie ma mniejszego kąta widzenia niż g1wh ?
                                      120* vs. 140*

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez skipper.u
                                        mam pytanie, jest jakiś temat z gdzie można umieszczać swoje nagrania z rejestratora?
                                        Wczoraj jechałem A4 z Wrocławia do Krakowa, wstawiam swój filmik z bramek (jak ominąć korek):



                                        podobnie było poprzedniego dnia na trasie Kraków -Wrocław, na bramkach w Gliwicach korek a 3 pasy Viatool puste a przecież na nich też można pobrać bilet.
                                        Musze Cię zmartwić, bonie zawsze toś siedzi na viatoll. Już nie raz widziałem jak jakiś cwaniak pojechał na viatoll z nim podjechało kilka aut i zrobił się problem i zamieszanie, nie mógł zapłacić i nie miał viatoll, wycofać tez był problem bo auta stały za nim i trąbił na zjeba. Na szczęście za bramkami stała policja i po całym zamieszaniu dostał mandat za blokowanie pasa i utrudnianie ruchu.
                                        Tak więc czasem sie uda, a czasem przejazd wyjdzie sporo drożej.
                                        Co prawda winę za to też ponosi obsługa że tam raz siedzi a raz nie, jak by nigdy tam nie siadała to by było wiadomo że się nie przejedzie.
                                        "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                        ----------------------------------------------------

                                        !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez cysterniarz
                                          sebu napisał/a:
                                          same kamerki niczym się nie różnią

                                          a przypadkiem g1wc nie ma mniejszego kąta widzenia niż g1wh ?
                                          120* vs. 140*
                                          Kąt widzenia obiektywu (st.) 140 mają obydwa.
                                          Zastanawia mnie jeszcze taka informacja
                                          Oryginalna kamera samochodowa G1WH z czarną płytą główną typu S1088.
                                          A pod G1WC takiej informacji niema,to znaczy,że jest gorsza jakość wykonania ?
                                          Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                          jak pomogłem to daj punkcik
                                          sprzęgło od G 60

                                          Komentarz


                                          • Najnowsze egzemplarze G1W-C mają czarną płytę główną taką samą jak G1W-H
                                            Antyfotoradar Valentine1
                                            Harry II Classic+Sirio ML145

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez vaz
                                              Najnowsze egzemplarze G1W-C mają czarną płytę główną taką samą jak G1W-H
                                              Dzięki za odpowiedź.
                                              Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                              jak pomogłem to daj punkcik
                                              sprzęgło od G 60

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez krissos
                                                Zamieszczone przez skipper.u
                                                mam pytanie, jest jakiś temat z gdzie można umieszczać swoje nagrania z rejestratora?
                                                Wczoraj jechałem A4 z Wrocławia do Krakowa, wstawiam swój filmik z bramek (jak ominąć korek):



                                                podobnie było poprzedniego dnia na trasie Kraków -Wrocław, na bramkach w Gliwicach korek a 3 pasy Viatool puste a przecież na nich też można pobrać bilet.
                                                Musze Cię zmartwić, bonie zawsze toś siedzi na viatoll. Już nie raz widziałem jak jakiś cwaniak pojechał na viatoll z nim podjechało kilka aut i zrobił się problem i zamieszanie, nie mógł zapłacić i nie miał viatoll, wycofać tez był problem bo auta stały za nim i trąbił na zjeba. Na szczęście za bramkami stała policja i po całym zamieszaniu dostał mandat za blokowanie pasa i utrudnianie ruchu.
                                                Tak więc czasem sie uda, a czasem przejazd wyjdzie sporo drożej.
                                                Co prawda winę za to też ponosi obsługa że tam raz siedzi a raz nie, jak by nigdy tam nie siadała to by było wiadomo że się nie przejedzie.
                                                Tu chodzi o POBRANIE biletu, a ten ma wydawac kazda bramka po podjechaniu i nacisnieciu guzika lub automat otworzy dla urzadzen via.
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • i tak to działa na A4. Ja praktycznie zawsze pobieram bilet na bramce viatoll. Po co mam stać w kolejce skoro jest taka możliwość.

                                                  Komentarz


                                                  • Ale według filmiku na VIA TOOLowych bramkach nie ma automatu do wydawania biletów :P
                                                    Marek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X