Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bramki viatoll są po to zrobione żeby usprawnić przejazd bez zatrzymywania dla aut które mają ten system. W innych krajach normalni ludzie o tym wiedzą i nie blokują tych bramek, tylko w Polsce jak zwykle nie można ...... nauczyć. tak trudno to uszanować że ktoś kupił urządzenie żeby szybko przejechać a nie stać w kolejce? Skoro tak trudno Wam stać w kolejce po bilet czy do kasy na bramce, to wystarczy nabyć viaAuto Chyba że to za bardzo skomplikowana operacja dla niektórych :diabelski_usmiech
    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
    ----------------------------------------------------

    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez sebu
      hsurim, same kamerki niczym się nie różnią.Jedyna różnica to bateria i kondensator.
      Na AutoWrzuccie są filmiki porównujące.
      I okazuje się, że te najnowsze mają jednak nieco gorszy obraz.
      Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez hsurim
        Zamieszczone przez sebu
        hsurim, same kamerki niczym się nie różnią.Jedyna różnica to bateria i kondensator.
        Na AutoWrzuccie są filmiki porównujące.
        I okazuje się, że te najnowsze mają jednak nieco gorszy obraz.
        Podobno gorszą jakość obrazu i nagrywania mają G1WHT,ale o G1Wh i G1WC nic nie znalazłem,że któraś z nich ma lepszy lub gorszy obraz.
        Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
        jak pomogłem to daj punkcik
        sprzęgło od G 60

        Komentarz


        • Nie śledzę po symbolach i dlatego napisałem o tych najnowszych.
          Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

          Komentarz


          • Przeniesione z innego tematu...

            Zamieszczone przez macherstudio
            Krótkie pytanie, jaki zakupić rejestrator jazdy aby ładnie się zmieścił za luterskiem fotochromatycznym OIIFL ?
            Zamieszczone przez Kowal 2002
            Osobiście raczej na pierwszym miejscu postawiłbym jakość nagrania a dopiero potem wielkość/wygląd?
            Ja używam G1-WH i jest zajebisty w tej cenie. Co do montażu to z miejsca kierowcy nie widzę go wcale ( schowany za lusterkiem ).

            Zamieszczone przez macherstudio
            LINKI nawet jest u mnie w Cze-wie...

            Mam jednak pytanie, czy podłączając go jako ON po odjęciu mu napięcia ALE bez wyłączania przyciskiem i po PONOWNYM podaniu mu napięcia (tj. przekręceniu kluczyka) rejestrator się odpali sam, czy muszę gmerać w poszukiwaniu ON ?
            Zamieszczone przez cysterniarz
            macherstudio, startuje automatycznie
            masz w opisie:
            W pełni zautomatyzowany proces zapisu audio-wideo (automatyczne rejestrowanie obrazu w chwili włączenia silnika, automatyczne wyłączenie urządzenia po zgaszeniu silnika)
            Zamieszczone przez macherstudio
            cysterniarz, o hilfe opis na dole strony był ja pierniczę ale jestem tabaka ciemna w rogu
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • Czy w G1WH zaklejenie/zamalowanie tej mlecznej diody skutkuję pogorszeniem obrazu w nocy ?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez patryk23
                ...skutkuję pogorszeniem obrazu w nocy ?
                Nie.
                Diodę włącza się z menu ręcznie do oświetlenia.
                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                =================================================

                Komentarz


                • Panowie, coś do 500zł bez gps, o niewielkich gabarytach?

                  Komentarz


                  • 404 Not Found
                    Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                    Komentarz


                    • kabza36,
                      ja zastanawiam sie teraz nad
                      xblitz park view

                      Komentarz


                      • Czy warto kupić G1WHT z tym nowym czipsetem GeneralPlus GPCV2159 :?:
                        Marek

                        Komentarz


                        • Nie. Jest różnica na niekorzyść w porównaniu do G1WH, którego wcześniej miałem. Kupiłem jesienią i nie polecam.
                          Poszperaj na autowrzucie co kupić a najlepiej albo kup konkretnie G1W-H li C (z kondensatorem).
                          Ja w grudniu kupiłem w G90-C i jestem bardzo zadowolony.

                          Komentarz


                          • Zakupiłem G1WHT. Porównanie z moją starą która już szwankuje :evil: Trasa z dzisiaj rano :!:

                            [youtube] [/youtube]

                            Mio 358

                            [youtube] [/youtube]



                            CB Harry II ASC + Triflex

                            Pozdrawiam Mirek!!

                            Komentarz


                            • eaglemirek, Niezły kawałek musiałeś przejechać na Łąkową do osiedlowego toi toi-a :diabelski_usmiech

                              Sprawdź jakość nagrywania mowy. Bardzo musiałem podgłośnić aby usłyszeć mowę. Mam porównanie do g1wh, gdzie nagrywa bardzo wyraźnie na niskim poziomie głośności (w trakcie odtwarzania) :idea:
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez endryu
                                Niezły kawałek musiałeś przejechać na Łąkową do osiedlowego toi toi-a :diabelski_usmiech
                                Akurat mam remont klatki schodowej i postawili mi pod oknami taki wychodek. Dobrze że zima to okna za bardzo nie otwieram
                                Będę jeszcze testował. Mam pytanie czy u ciebie można w opcjach ustawić by na kamerce ekran się nie świecił podczas nagrywania :?: .



                                CB Harry II ASC + Triflex

                                Pozdrawiam Mirek!!

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez eaglemirek
                                  w opcjach ustawić by na kamerce ekran się nie świecił podczas nagrywania
                                  Też żałuję, nie.
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • Ja dziś kupiłem mio 538. Wrażenia z dziś są zadowalające :szeroki_usmiech
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                    przedstawiam smerfetke

                                    Komentarz


                                    • A ja od ponad pół roku użytkuję CVR-A7810-G.
                                      Korzystam z najwyższej rozdzielczości - 2304x1296p (wcześniej 2560x1080p).
                                      Obraz, niewiarygodna 'brzytwa'.
                                      Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                      Komentarz


                                      • Ciekawe jak nagrywa z tak ciemnym obiektywem w nocy, reszta parametrów spoko
                                        Marek

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez pstryczek
                                          Ciekawe jak nagrywa z tak ciemnym obiektywem w nocy, reszta parametrów spoko
                                          Porównanie kilku noc


                                          Dzień



                                          A tu masz z polarkiem i bez
                                          pozdro!
                                          LEMUR

                                          Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez pstryczek
                                            Ciekawe jak nagrywa z tak ciemnym obiektywem w nocy
                                            (...)
                                            Duża rozdzielczość i bitrate, dodają sporo walorów użytkowych - w nocy i w oświetleniu ulicznym jest doprawdy bardzo dobrze.
                                            Tak więc patrząc na wartość samej przesłony, można mieć mylne wyobrażenie.

                                            Nie jest oczywiście tak znakomicie, jak w wypadku DOD460, ale głównie postawiłem na zapis dzienny i nic lepszego nie znalazłem.
                                            Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                            Komentarz


                                            • Porównanie Mio358 z G1WHT w warunkach nocnych:

                                              [youtube] [/youtube]
                                              [youtube] [/youtube]
                                              Marek

                                              Komentarz


                                              • co sądzicie o czymś takim:
                                                Link
                                                szukam małej kamerki w rozsądnej cenie z dobrą jakością nagrania
                                                łatwą obsługą
                                                SewerWa

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Sewerwa
                                                  (...)
                                                  szukam małej kamerki w rozsądnej cenie z dobrą jakością nagrania
                                                  (...)
                                                  Pytasz o dwie rożne kamerki - mała i tania, oraz z dobrą jakością nagrywania.
                                                  Obejrzyj sobie filmiki na YT i sam ocenisz, czy jakość jest wystarczająca.
                                                  Jak dla mnie, to jej FHD, chyba tylko stało obok prawdziwego FHD - wygląda to jak rozciągnięte 720p.
                                                  Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                                  Komentarz


                                                  • może i tak, a w kasie 200-400 zł znajdzie się coś niedużego z dobra jakością nagrania i łatwą obsługą/instalacja.
                                                    SewerWa

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X