Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mnie G1WH już prawie półtora roku i nadal ma się dobrze, uruchamiany automatycznie przy odpalaniu auta.
    Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

    Komentarz


    • Mój G1W-C we wrześniu skończy 2 lata, podpięty na stałe
      Antyfotoradar Valentine1
      Harry II Classic+Sirio ML145

      Komentarz


      • U mnie wideorejestrator działa 5 dni w tygodniu 24h :P Odpoczynek ma tylko weekendami jak wróce do domu
        VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

        Komentarz


        • Do kolegów z G1Wx - sprawdźcie czy Wam nagrywa ja w swoim zauwazylem ze końcowe nagrania z serii nie daja sie odtworzyć, jest błąd pliku. A ze w razie stłuczki to wlasnie na ostatnim nagraniu zarejestrowane byłyby szczegóły zdarzenia to wideorejestrator okazałby sie zbędny. To raz. Druga kwestia sprawdźcie czy trzyma Wam odpowiednią datę. Mój notorycznie co pare-parenascie dni zeruje datę i startuje od 2016. Niby niewielki problem, ot data. Ale skutkuje to tez w tym ze wideorejestrator nie zapisuje nagrań. Nadpisuje on przeciez starsze nagrania i jesli ma nagrania z 2018 i nagle przestawi sie na 2016 to nie nadpisze nowszych (jego zdaniem) plików. Ogólnie wideorejestrator fajny choc w moim przypadku wątpliwie skuteczny :/

          Komentarz


          • Koledzy, czy ktoś z Was używa Mio MiVue 733 WiFi

            i może napisać w kilku słowach opinię o takim rejestratorze. Nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem i w sumie nie wiem czym się kierować przy wyborze urządzenia.
            Z góry dziękuję za odpowiedzi

            Komentarz


            • Ja miałem G1WH i znam doskonale problem zerowania daty. Na początku była to kwestia zużytego akumulatora, ale wymiana na nowy niewiele pomogła. Kamera resetowała datę i godzinę nawet w trakcie jazdy, jak była non stop do prądu podłączona. Zaniosłem ją do elektronika, czy warto coś z tym zrobić, ten spojrzał, ryknął śmiechem że płyty głównej za 30 zł nie ma sensu ekonomicznego nawet dotykać. Dorżnąłem i kupiłem Viofo WR1 z kondensatorem. Problemy się skończyły. Nigdy więcej żadnej chińszczyzny.

              Komentarz


              • XBLITZ Black Bird 2.0 GPS, ktoś używa?
                Warto?
                Ewentualnie XblitzX5 WiFi?
                Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • Korzysta ktoś z Viofo A119S i może coś o nim powiedzieć?

                  Komentarz


                  • Witam
                    Zostałem ostatnio (nie)szczęśliwym posiadaczem kamerki Xblitz x5 wi-fi,a mianowicie problem jest z tym że gdy wkładam kartę pamięci Samsung Evo plus 64 GB. Kamera wyświetla mi błąd i każe ja sformatować. Gdy załączam funkcje formatowania w kamerze, wyskakuje komunikat proszę czekać i trwa to najdłużej ile wytrzymałem to około 3 godzin. Kartę formatowalem na dwóch komputerach i jeszcze na telefonie i nic. Na kompach i w telefonie działa bez zarzutu, a w kamerce tylko format i proszę czekać. Może mi ktoś doradzić jak to ugryźć żeby działało?Z góry dzięki za pomoc. A żeby było śmiesznie był to prezent od mikolaja i żona tak schował paragon że chyba go wyrzuciła

                    Komentarz


                    • popek1916 a próbowałeś z inną kartą(nawet mniejszą)?
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • Cze jesteś pewien że kamerka obsługuje 64 GB ?? Formatowałeś do NTFS czy do FAT



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • Może masz za wolną kartę. Na inne j karcie prubowałeś??? To że karta jest w klasie 10 to nie wszystko.

                          Swoją drogą ja od niedawna mam na pokładzie Mio C325 i powiem wam że nagrywa przednio.
                          404 Page not found - Mio

                          Komentarz


                          • Obsługuje do 128GB więc powinna śmignąć. Coś jest w takim razie z kamerą.
                            Marek

                            Komentarz


                            • Problem rozwiązanyPomógł ten link:
                              ​​​​​​Formatowanie kart microSDXC 64GB do FAT32 | Blog o kamerach samochodowych i sportowych | Wideorejestratory24.info
                              I działa bez problemów. Wkladalem kartę 2 GB ale starej generacji i wogole nie chciał jej obsłużyć. Na szczęście się udało bo paragonu nie znaleźliśmy
                              Mam jeszcze jedno pytanie do kolegów. A mianowicie chce podłączyć kamerkę tak by miała zasilanie cały czas. Chcę wpiac się w bezpieczniki. Mam baypas, bezpieczniki 5 i 10. Tylko niewiem w który się wpiac by napięcie było cały czas.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez gacek1 Zobacz wpis

                                Swoją drogą ja od niedawna mam na pokładzie Mio C325 i powiem wam że nagrywa przednio.
                                404 Page not found - Mio
                                ja myślałem o C320 - to chyba takie samo urządzenie. Ma ktoś z Was? Zadowoleni?
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez piotrek_os Zobacz wpis
                                  ja myślałem o C320 - to chyba takie samo urządzenie. Ma ktoś z Was? Zadowoleni?
                                  Menu jest identyczne, obydwa mają tą samą szklaną soczewkę i tą samą przesłonę. Jest możliwe że 325 ma lepszą matrycę albo jakiś przetwornik bo nagrywa żywsze kolory. Szwagier ma właśnie 320 ale że w sklepie zastałem 325 w tej samej kasie to wziołem 325.

                                  Komentarz


                                  • Dzięki za odpowiedź
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz


                                    • Macie jakieś doświadczenia z kamerą na kask (motocyklowy) bez ekranu, polecicie coś?

                                      Komentarz


                                      • Ja używam GoPro Hero5 session montowana na kask.

                                        Zamieszczone przez eaglemirek Zobacz wpis
                                        Cze jesteś pewien że kamerka obsługuje 64 GB ??
                                        Xblitz X5 obsługuje do 128 gb
                                        Zamieszczone przez popek1916 Zobacz wpis
                                        Wkladalem kartę 2 GB ale starej generacji i wogole nie chciał jej obsłużyć.
                                        Zazwyczaj jest tak, że problemem jest karta pamięci. Można kupic class 10 64 gb za 20 zł , a można i prawie za stówkę.

                                        Mnie irytuje w Xblitz X5 czujnik ruchu, jak go wyłączę to nie rejestruje "parkingu" jak złapie ruch ale jak jest włączony jadąc np. po drodze ekspresowej kamera się wyłącza i przestaje rejestrować.
                                        Mam ustawione nagrywanie w pętli 10 minut a on raz nagrywa 5 min, raz dwie a raz kilka sekund. Jak wyłączę czujnik ruchu to nagrywa normalnie.
                                        O co w tym chodzi? Miał ktoś taki problem?
                                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                                          Ja używam GoPro Hero5 session montowana na kask.
                                          Myślałem o jakiejś "rurkowej" montowanej z boku kasku. Mam szczeke podnoszoną, więc te montowane na górze kasku chyba się nie nadadzą.

                                          Komentarz


                                          • Ja mam od boku go pro ale fakt, u mnie szczęka się nie podnosi.
                                            Jedyne co mi do głowy przychodzi to albo Garmin Virb albo Action Cam od Sony
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis

                                              Mnie irytuje w Xblitz X5 czujnik ruchu, jak go wyłączę to nie rejestruje "parkingu" jak złapie ruch ale jak jest włączony jadąc np. po drodze ekspresowej kamera się wyłącza i przestaje rejestrować.
                                              Mam ustawione nagrywanie w pętli 10 minut a on raz nagrywa 5 min, raz dwie a raz kilka sekund. Jak wyłączę czujnik ruchu to nagrywa normalnie.
                                              O co w tym chodzi? Miał ktoś taki problem?
                                              Jeśli masz włączone wykrywanie ruchu to kamera będzie nagrywać dotąd aż będzie wykrywać ruch np. 5 s, 30 albo 5 min. Niestety jest tak że za każdym razem gdy się rusza samochodem to trzeba wyłączyć wykrywanie ruchu. Słabo to jest rozwiązaneJa osobiście zasilanie kamery mam podpięte na stałe więc nagrywa mi cały czas

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez popek1916 Zobacz wpis
                                                Niestety jest tak że za każdym razem gdy się rusza samochodem to trzeba wyłączyć wykrywanie ruchu. Słabo to jest rozwiązane
                                                nawet bardzo. bo jak jadę ekspresem i powiedzmy widok średnio się zmienia to kamera nie rejestruje. tak samo jak zatrzymam się na światłach, również po kilku sekundach przestaje rejestrować.
                                                Zamieszczone przez popek1916 Zobacz wpis
                                                Ja osobiście zasilanie kamery mam podpięte na stałe więc nagrywa mi cały czas



                                                ja też, ale karta 32 gb w FHD pomieści 5,5h nagrania.
                                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez elpolacco Zobacz wpis
                                                  Podsumowują:
                                                  G1WH - wytrzymał 3 miesiące
                                                  A119 - wytrzymał 1 rok i 2 miesiące.
                                                  Co się stało z a119 ?
                                                  ​​Podpięta na stałe lato zima ?
                                                  Jeżeli chodzi o kamery to polecam autowrzuta.pl Lektury na miesiąc

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie. Miał ktoś taki przypadek z Mio358. Karta pamięci sama wyskoczyła z kamerki w nocy. Znalazłem karte na ziemi ale próba jej wsadzenia kończy się jej "wypluciem" . Tzn. Klika klika ale coś nie chce zaskoczyć i wyrzuca mi kartę z urządzenia. Jakby jakaś zapadka nie łapała. Spotkał się ktoś z czymś takim ?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X