Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez hsurim Zobacz wpis
    Chcesz lusterko za 134 zł ?
    Pytam, bo zapomnij o zadowalającej jakości obrazu.
    w sumie tosam nie wiem co chce...może i jednak nie na lusterko...niby wszysko w fullhd a tak naprawde bida... z obrazem więc moze ktoś poleci jakis Swój sprzet który w miare nagrywa itd tz stosunekjakości do ceny...
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

    Komentarz


    • Jak się Wam sprawują w temp. ujemnej, uchwyty przyssawkowe na przedniej szybie np. od rejestratorów?
      U mnie od G1WH odkleja się przyssawka i dopiero po ogrzaniu jej trzyma się dobrze. Zastanawiam się nad podmianką przyssawki na jakąś lepszą.
      Może przezroczystą bardziej silikonową niż ta co jest w org. w g1wh (czarna taka jakaś plastikowa).
      Na pewno ma znaczenie nie płaska powierzchnia przedniej szyby. Na szybie okiennej org. uchwyt trzyma się dobrze.
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • U mnie G1WH ładnie się trzyma, bardziej będę obawiał się lata i słońca - w kamerce w Octavii od słońca napuchła bateria i coś się posypało z optyką. Swoją drogą miał już ktoś taki przypadek w swojej kamerce?
        SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

        Komentarz


        • Zamieszczone przez gomar Zobacz wpis
          U mnie G1WH ładnie się trzyma
          Przyssawka czarna czy przezroczysta?
          Zamieszczone przez gomar Zobacz wpis
          bardziej będę obawiał się lata i słońca
          No trzeba będzie ją chować.
          Zamieszczone przez gomar Zobacz wpis
          w kamerce w Octavii od słońca napuchła bateria i coś się posypało z optyką. Swoją drogą miał już ktoś taki przypadek w swojej kamerce?
          Była o tym już wzmianka w G1WH na forum. Kamera wysłana do "koszalina".
          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
          =================================================

          Komentarz


          • Hej, mam z poprzedniego auta kamerkę G1WH - chcę ją teraz dodać do O3. Jakie są patenty spełniające wymagania:
            -brak kabelków
            -kamerka włacza się/wyłącza na np. włączenie/wyłączenie zapłonu
            No i niestety nawet w 1% elektrykiem nie jestem...
            ŠKODA OCTAVIA MY2017 1.4 TSI 150KM Liftback

            Komentarz


            • Bez kabelków to raczej trudno coś znaleźć Zawsze coś musi kamerę zasilać. Ja w S2 mam pochowane, ale jednak mam. Podpięte "po kluczyku" gniazdo zapalniczki, w nim zasilacz Mio538 i kabel do kamery. Wszystko pod tapicerką. Mio mam na krótkim mocowaniu przyklejanym do szyby. Umiejscowione za lusterkiem tak, że nie widzę kamery z fotela kierowcy. Dodatkowo Mio ma definiowany czas wyświetlania obrazu, więc mam chyba wybraną opcję 10s, więc nic mi w nocy nie świeci.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez opoj76 Zobacz wpis
                Hej, mam z poprzedniego auta kamerkę G1WH - chcę ją teraz dodać do O3. Jakie są patenty spełniające wymagania:
                -brak kabelków
                -kamerka włacza się/wyłącza na np. włączenie/wyłączenie zapłonu
                No i niestety nawet w 1% elektrykiem nie jestem...
                Oczywiście chodziło żeby kabelki były pochowane
                ŠKODA OCTAVIA MY2017 1.4 TSI 150KM Liftback

                Komentarz


                • Zastanawiam się nad zakupem G1WH tylko obawiam się czy komuś nie przyjdzie do głowy, żeby taką kamerkę mi ukraść. Bardzo ta kamerka widoczna jest z zewnątrz? Zabieracie tą kamerkę ze sobą na noc?

                  Komentarz


                  • Uszanowanie Wszystkim.
                    Co polecilibyście/używaliście i się sprawdziło z tej listy rejestratorów do 400 zł.?
                    MALL.PL - Sprzęt AGD, sprzęt RTV, foto, Sport i outdoor, zegarki, zabawki, karma dla zwierzat
                    Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                    Komentarz


                    • Ja mam Viofo A119. Wersja bez GPS jest po 400 zl na Wideorejestratory, kamery samochodowe i akcesoria - Sklep Wideorejestratory24.pl Ja po
                      lecam. Dyskretna i dobrze nagrywa. Sprawdz na yout..... nagrania.
                      Była O1 jest F2.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Dig Dug Zobacz wpis
                        Dziękuję.
                        Pytałem o rejestratory z innego sklepu - podając listę :-(

                        Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                        Komentarz


                        • Kupiłem kamerkę Viofo A119GPS, i zastanawiam się czy może być cały czas w gnieździe zapalniczki? Prąd mam cały czas nawet mimo zamknięcia auta. Czy to nie jest problem? Nie rozładuje mi akumulatora jak będzie stał kilka dni?
                          Czy pozostaje mi wyciąganie zasilania przy wychodzeniu z auta?

                          Komentarz


                          • Cokolwiek nie podepniesz to wyładowuje Ci akumulator, a z racji tego, że Viofo jest na kondensatorach, to musi mieć odpowiedni poziom prądu by wystartować i chodzić.
                            Stąd jak będzie chodzić non stop, to rozładowuje akumulator, pewnie go nie rozładuje przez 2-3 dni w ciepłe dni, ale w zimie stojąc na polu kiedy mróz może być różnie, a poza tym co Ci z nagrania z parkingu, no chyba że chcesz nagrywać co się dzieje przed autem, to wtedy to ma sens. A poza tym, jak spadnie Ci prąd poniżej pewnej wartości, to przestanie nagrywać i nici z rejestracji. Akurat Viofo ma super jakość jak za tę cenę, ale nie ma trybu parkingowego. Za to ma kondensatory więc coś za coś. Jak chce się mieć wszystko, to trzeba w okolice 1000 zł podejść.

                            Ja wyciągałem zasilacz z gniazdka zapalniczki na koniec dnia i spokój. Włączałem rano i tak w kółko. Ale teraz kupiłem konwerter prądu i podłączyłem się pod + po stacyjce i rejestruje jak jadę, a nie cały czas i nie martwię się o włącz/wyłącz. Polecam.
                            Była O1 jest F2.

                            Komentarz


                            • Witajcie. Jak już rozmawiamy o bezpieczeństwie w trakcie jazdy to chciałbym Was zapytać czy znacie system lokalizacji radiowej GanTrack ? Ostatnio znajomy bardzo polecał, podobno jest dużo lepsza niż tradycyjny GPS. Jednak przed zakupem chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Z góry dzięki

                              Komentarz


                              • Witam, a czy ktoś może polecić coś konkurencyjnego pod względem osiągów i cenowo do G1WH ??
                                NajtFukinPatrol North-West

                                UNIDEN 510 XL + ML145

                                BYŁ ASZ
                                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                BYŁA TEŻ CEGA
                                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                Komentarz


                                • Jest nowe G1W od Viofo. W cenie do 300 zl nie znajdziesz lepszego. Stere G1WH bylo najlepsze w tej klasie cenowej. Sprawdz na Wideorejestratory, kamery samochodowe i akcesoria - Sklep Wideorejestratory24.pl. Gdybym nie potrzebowal dyskretnego montazu Viofo A119 to bym czekal na ten G1W od Viofo.
                                  Była O1 jest F2.

                                  Komentarz


                                  • Dobry jest YI Smat Dash Camera - na allegro ok 350-400, u majfrendów ok 250 PLN
                                     
                                    Ostatnio edytowany przez cichy_ocp; 42543.


                                    Moje MPI

                                    ...Dominik...

                                    Komentarz


                                    • Moj G1WH po ok. 2-3 miesiącach użytkowania się spalił. Pewnego dnia jadąc poczułem smród topiącego się plastiku, a potem zobaczyłem dym z rejestratora. Ogólnie jakoś nie przypadł mi ten rejestrator dlatego też terach chciałbym kupić coś w do ok. 500zł, tylko raczej z firmy MIO, a nie jakiegoś chińczyka. Który model MIO polecacie? Nie zależy mi na czujnikach ruchu itp. tylko na dobrej jakości obrazu w dzień i w nocy.
                                      VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                                      Komentarz


                                      • A może ktoś chce się pozbyć swojego G1WH ???


                                        Właśnie stałem sie posiadaczem G1WH,może ktos posiada do niego instrukcję w języku polskim??

                                        Jakies rady co do ustawień??
                                        Ostatnio edytowany przez WIELKIBONGO; 830.
                                        NajtFukinPatrol North-West

                                        UNIDEN 510 XL + ML145

                                        BYŁ ASZ
                                        PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                        BYŁA TEŻ CEGA
                                        A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                        MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                        Komentarz


                                        • Ostatnio bardzo popularne modele to VIOFO A119 oraz następca G1WH ---> G1WS. Korzysta już może ktoś z któregoś?

                                          Nie interesuje mnie żaden GPS, gdyż według mnie jest to zbędna rzecz. Sprzęty, które obecnie są dostępne na rynku nie posiadają świadectwa wzorcowania (lub innego świadectwa legalizacji) – dokumentu wydawanego zwykle przez Główny Urząd Miar oraz inne organy administracji, lub też laboratoria pomiarowe więc tak naprawdę nie mogą posłużyć jako dowód w sprawie.
                                          Ostatnio edytowany przez elpolacco; 12772.
                                          VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                                          Komentarz


                                          • Moje G1WH mnie zawiodło i straciłem do niego zaufanie. Pomimo sygnalizacji nagrywania nie zarejestrowało ani jednego filmiku z podróży na zlot ogólnopolski ani z powrotu. Teraz znowu normalnie nagrywa. Co w zamian.? Zaznaczę że mój chińczyk nagrywa bardzo dobrze, co zresztą potwierdzają filmiki na moim kanale na YT. Noc mu też nie straszna, ale zaufanie moje stracił.
                                            Coś z MIO, czy DODa. LS370W?
                                            Marek

                                            Komentarz


                                            • Jeśli zależy Tobie na jakości (detaliczności) nagrań, to polecam VIOFO A119. Montujesz ją w aucie i zapominasz o wideorejestratorze.

                                              Komentarz


                                              • Potwierdzam. Mam A119 i kupiłem bo zostało toto okrzyknięte rejestratorem roku (w kategorii chyba do 100 usd).
                                                Jakość ekstra!

                                                Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

                                                algi
                                                O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                                Komentarz


                                                • Dla mnie ten rejestrator ma jedną wadę, stałe mocowanie do szyby na dwustronną taśmę. Odpada w moim przypadku. Niebezpieczeństwo pozbycia się kamery i utraty szyby za duże.
                                                  Marek

                                                  Komentarz


                                                  • Ale wiesz, że do szyby mocowana jest tylko stopka? Sam rejestrator wysuwasz z niej i możesz zabrać ze sobą. Szczerze mówiąc wątpię, aby ktoś był tak zdesperowany, aby dla samej stopki włamywał się do auta

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X