Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobra, poczytałem ostatnie 5 stron i teraz ja proszę o podpowiedź.. Kamerka, która dobrze nagrywa w dzień i w nocy, coś niedużego, do kupienia w Polsce, nie musi być wyświetlacza i trybu parking, ma się odpalać po uruchomieniu silnika i gasić po wyłączeniu silnika budżet do 800 zł.
    Ostatnio edytowany przez michumal; 45250.

    Komentarz


    • Według mnie wyswietlacz musi byc ale można ustawić wygaszanie ekranu. Czasem jak kamera dużo nadpisuje, to łapie bład i przestaje nagrywać. Trzeba wyciagnąć na chwilę kartę. Bez wyświetlacza to chyba będzie cieżko wychwycić.

      Komentarz


      • A jest coś takiego, że są dwie nieduże kamerki, jedna na przednią szybę do rejestrowania, a druga na tylną jako kamera cofania, a wyświetlacz i rejestrator osobno? Ukryłbym go w schowku na środku deski i by sobie wyjeżdżał jak bym odpalał auto albo włączał wsteczny...

        Komentarz


        • Ktoś może polecić wideorejestrator, który:
          - nagrywa przód i tył
          - dobry obraz w nocy i dzień (pod słońce)
          - wyraźnie rejestruje nr tablic bez względu na warunki atmosferyczne
          - posiada tryb parkingowy

          Zastanawiam się nad Viofo A129.
          Ostatnio edytowany przez michul3k; 40686.

          Komentarz


          • Ja się skusiłem na Mio LM 50 + tył Mio A20. W sobotę będziemy zakładać.

            Komentarz


            • Używa ktoś Xblitz Z9?
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • Ja kupiłem ostatnio na Ali w promo 70mai A800 za niecałe 350zł.
                Bez kamery tylnej.
                Nagrywa w 4K, ma gps i wifi.
                Nie mam porównania, bo to moja pierwsza kamerka ale jest spoko jakość
                I malutka, chowa się za lusterkiem i nie przeszkadza.
                Aha filmiki max 3 min w pętli, nagrywanie awaryjne itp.
                jak coś na googlach jest dużo testów.

                Komentarz


                • Podpinał może ktoś z Was już rejestrator do bezpieczników ?

                  Kamerka zamontowana, przewody ogarnięte, pozostała wisienka na torcie, mianowicie podłączenie do bezpieczników.

                  Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć na który bezpiecznik się wpiąć ?
                  W instrukcji od przejściówki mini usb/bezpiecznik podają że powinno się wpiąć na bezpiecznik 15A i tu pojawia się problem, ponieważ nie ma takowego u mnie w skrzynce.
                  IMG_0335_obrobiony.jpg

                  Komentarz


                  • A jakbyś wpiął się w puste miejsce? I dał bezpiecznik 15A jak instrukcja? I będziesz miał wybór czy pod stały plus czy po zapłonie. Ja tak nie raz się wpinałem do skrzynki (tej bocznej) i śmiga.
                    W które miejsce to do sprawdzenia miernikiem. Pamiętaj o fioletowej blokadzie wkładając nowy pin

                    Komentarz


                    • Tutaj masz info gdzie się wpiąć. Masę brałem z górnej lewej śruby.
                      Załączone pliki
                      Ostatnio edytowany przez dagetto; 50792.

                      Komentarz


                      • Na wstępie, dziękuje za odpowiedzi.


                        demol Co masz na myśli fioletowa blokada nowego pinu ?

                        dagetto Takiej instrukcji potrzebowałem! W miejscu "Prąd tylko gdy zapłon włączony pod wideorejestrator", miałeś wcześniej bezpiecznik ? Pytam bo w książce to miejsce opisane jest na "asystent kontroli martwego punktu". Masz tam 2 x 15A dane czy używasz mniejszych bezpieczników ?

                        Komentarz


                        • Ja tam bezpiecznika nie miałem, nie miałem tego asystenta. Wsadziłem w bajpas 5A, innego nie miałem pod ręką, ale pod zapalniczkę jest zgodnie z instrukcja 20A, więc zmienię na właśnie taki. Zrobiłem też obok gniazdo zapalniczki i tam jest podłączony rejestrator.
                          Załączone pliki
                          Ostatnio edytowany przez dagetto; 50792.

                          Komentarz


                          • Polatałem multimetrem po gniazdach i na 49 gnieździe (tym na które zainstalowałeś) wyglądało to najlepiej.
                            Zrobiłem prawie identycznie, tyle że dałem bezpiecznik 15A. Sprawdziłem opór po podłączeniu, jest jeszcze spory zapas.
                            dagetto podziękował!

                            Komentarz


                            • W skrzynce bezpieczników, by włożyć nowy pin, trzeba przesunąć blokadę (fioletowy plastik) bo inaczej pin nie wejdzie. Mam na myśli bezpieczniki które są dostępne po otwarciu drzwi i zdjęciu osłony z lewej strony kokpitu

                              Komentarz


                              • image_51178.jpg Witam serdecznie, zakupilem taki zestaw do zamontowania videorejestratora w trybie parkingowym, jakbyscie zalecali zeby to podlaczyc?
                                Załączone pliki

                                Komentarz


                                • Czerwony to stały + , czarny to masa , a żółty to sygnał po zapłonie (po przekręceniu kluczyka) czyli ACC .ok
                                  Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                  ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                  https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ROBAL_26 Zobacz wpis
                                    Czerwony to stały + , czarny to masa , a żółty to sygnał po zapłonie (po przekręceniu kluczyka) czyli ACC .ok
                                    A czy moglbys dokladnie powiedziec w ktore bezpieczniki mam sie wpiac?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Matyss3 Zobacz wpis

                                      A czy moglbys dokladnie powiedziec w ktore bezpieczniki mam sie wpiac?
                                      byłoby prościej gdybyś napisał w jakim to aucie.
                                      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                      Komentarz


                                      • Chodzi o Skoda Octavia 3 FL rok 2017modelowo 2018 1.4 tsi

                                        Komentarz


                                        • Musisz wziąć próbnik 12V i po patrzeć w skrzynce bezpiecznikowej które bezpieczniki mają cały czas prąd a które po zapłonie i po problemie , zaoszczędzi Ci to sporo pracy i rozbierania .ok
                                          Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                          ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                          https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Matyss3 Zobacz wpis

                                            A czy moglbys dokladnie powiedziec w ktore bezpieczniki mam sie wpiac?
                                            Na początku tematu masz opisy, zdjęcia co gdzie wpiąć.

                                            Komentarz


                                            • a w temacie podłączenia pod stałe zasilanie viofo ktoś przerabia? tak aby mieć tryb parkingowy
                                              (trzeba jakieś special graty?)
                                              Ostatnio edytowany przez tomaszwrc; 9994.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
                                                a w temacie podłączenia pod stałe zasilanie viofo ktoś przerabia? tak aby mieć tryb parkingowy
                                                (trzeba jakieś special graty?)
                                                ja mam VIOFO z dedykowanym zasilaczem/adapterem - działa super


                                                Moje MPI

                                                ...Dominik...

                                                Komentarz


                                                • Ja też mam Viofo z zasilaczem. Nie obyło się bez problemów, po zamontowaniu wszystkiego okazało się, że nie działa tryb parkingowy, musiałem zdemontować zasilacz i wysłać do reklamacji. Na szczęście uznanej.
                                                  Polecam przed montażem sprawdzić, czy wszystko działa.
                                                  Marek

                                                  Komentarz


                                                  • Pany a polecacie coś z Ali ? Jest coś takiego w miarę ? Fajerwerków nie wymagam ale żeby myśle te tablice rozpoznało nie za miliony

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X