Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SWING dokladany w ASO - tragiczny odbiór stacji radiowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzięki za info. Tak chodzi mi o SWINGa. Czyli podważam ramkę od dołu, potem czarny panel radia i śruby montażowe. Rozumiem że samo podłączenie adaptera odbywa się poprzez wyjęcie anteny z rada włożenie w adapter i potem wtyk podwójny w oba wejścia anteny, które są obok siebie.
    PS. Jakie tam są śruby montażowe ?


    Moja furka:
    -------------------------
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

    Komentarz


    • kris17009, T15 bodajże
      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


      Komentarz


      • OK. Czyli ogólnie mały TORX. Mam zestaw więc bez problemu.


        Moja furka:
        -------------------------
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

        Komentarz


        • Zamieszczone przez termit886
          Zamieszczone przez kris17009
          Tez mnie zaczęło wkurzać szczególnie problemy z AF. Zakupiłem adapter o którym mowa wyżej tylko proszę o krótki manual jak dostać sie do tyłu radia i to zamontować żeby niczego nie wyłamać i nie popsuć. Szczególnie jak zdjąć ramkę i wyciągnąć radio.
          Weś sobie skalpel bądź jakąś kartę ala magnetyczną i podwarz od w górnej części ramkę która jest do okoła radia. Jak ją zdejmiesz to bedziesz miał cztery śruby które trzeba odkręcić i radyjko wyciągniesz bez problemu.W załącznikach masz szczegółową instrukcję co masz robić.

          Powodzenia.
          Miało być w dolnej części....nie wiem czemu napiosałem w górnej...;-) Coś się zakręciłem. Sorry

          Komentarz


          • Dobra Panowie zamontowałem ten adapter i teraz w ustawieniach mam obie anteny na ON. Poprawy jakości odbioru stacji na podstawie obserwacji paska w ustawieniach nie zauważyłem. na każdej stacji te same wartości - ale tego akurat się nie spodziewałem. Mam nadzieje że będzie działał AF już prawidłowo. A co do poprawy jakości to może zmienię bat na dłuższy jeśli to pomoże chociaż trochę.
            PS. Przy rozbieraniu bez problemów jak pociągnąłem za ramkę od dołu to sama wyskoczyła cała. Ale jakie zdziwienie jak zauważyłem że te patałachy z ASO nie przykręciły mi radia ani jedną śrubką. No chamstwo nie zna granic. Jak wie ktoś może jaki rozmiar mają te śruby mocujące to poproszę o info, może przy okazji sobie sam przykręcę.


            Moja furka:
            -------------------------
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

            Komentarz


            • kris17009,
              Śruba z łbem soczewkowym TORX 4,2x16 nr etka N10414902
              i ta blaszka co się wkręca śrubę - nakrętka zaciskowa 4,2x16x12 nr etka N90698801 .

              Komentarz


              • Czas odgrzebać wątek.
                OII Tour kupiony w InterAuto na Kocmyrzowskiej w Krakowie w 2011r. Swing dokładany w salonie bez informacji przy zamawianiu, że będzie jakaś różnica w stosunku do montażu fabrycznego (brak 2-giej anteny).
                Radio od początku gubi sygnał poza miastem. Po pierwszym zgłoszeniu rok temu dostałem informację, że była niedopięta wtyczka od radia co oczywiście było bulszitem i problem z odbiorem dalej występował. Teraz byłem na ostatnim przeglądzie gwarancyjnym i znowu zgłosiłem problem z odbiorem. W salonie jeden z pracowników powiedział, że nie będzie poprawnie działać bez anteny w szybie. Kierownik salonu na pytanie jak rozwiąże problem powiedział, że nie ma rozwiązania. W końcu zaproponował montaż dodatkowej anteny. Takie rozwiązanie podobno sprawdziło się u jednego z dwóch klientów którzy z tym problemem byli w salonie,

                Pytanie do Was:
                - czy ktoś ma doświadczenia z dokładaniem anteny przez dealera? Co to za antena? Wiem, że nie będzie to wymiana szyb bocznych.
                - czy ktoś z Was zgłaszał problem w IA na Kocmyrzowskiej? Chciałbym zweryfikować informację od kierownika, że tylko dwie osoby miały problem

                Komentarz


                • Ja również mam dokładane radio SWING w salonie. Radio zakupiłem w innym salonie i w dniu odbioru dostarczyłem celem montażu. Do radia dołożyłem kabelek łączący dwa wejścia antenowe w radiu z jednym kablem antenowym z anteny - odbiór bez zastrzeżeń.

                  Komentarz


                  • Witam wszystkich!
                    Czy możecie mi podać numer anteny, która działa w waszych Swingach razem z rozgałęzieniem sygnału. Moja chyba padła (odbiera źle, ale Swing pokazuje ją jako ON), założyłem inną gra trochę lepiej, ale szału nie ma natomiast radio pokazuje ją jako OFF.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X