Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy soft do Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    shado, to jest zrozumiałe że jeden folder i nie ma problemu .....ale jak jestem maniakiem muzycznym i mam 16 płyt róznych wykonawców , to musi być 16 folderów .

    [ Dodano: Wto 16 Sie, 11 11:22 ]
    a może szybkość transmisji bitów zrobić na jednym poziomie we wszystkich utworach
    , może jest jakaś dedykowana .... :roll:

    Komentarz


    • #27
      Ja mam chyba z 8 folderów i jest spoko ale raz jak wrzuciłem ponad 20 to nie było kolorowo, bo na początku radio "zakwalifikowało" wszystko do jednego folderu i dopiero po wyjęciu i włożeniu karty było ok ale nadal całkiem szybko wczytywał kartę.
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez gruto
        a może szybkość transmisji bitów zrobić na jednym poziomie we wszystkich utworach
        , może jest jakaś dedykowana .... :roll:
        Gruto,

        Ci Staropolanie co to ich rozprawy czytałem w necie wskazywali, iż oprócz skanowania zawartości katalogów odbiornik skanuje nagłówek każdego z plików mp3 pod kątem zawartości (i tu nie wiem czy w trakcie wczytywania karty czy dopiero w trakcie odtwarzania). Są tam z reguły dane o artyście, nazwa utworu, i różne dodatkowe śmieciowe informacje często bardzo obszerne (linki www itp), wyświetlają się w trakcie odtwarzania. To oprogramowanie które Ci wskazałem miało właśnie (w myśl opisów) podpowiadać jak przerobić drzewo katalogów żeby było optymalnie oraz usuwać zawartości nagłówków z plików mp3, żeby odbiornik nie zajmował się analizowaniem tego. Jak wspomniałem, nie mam na czym testować ale może ktoś wykona analizę porównawczą na bazie obecnej zawartości plików oraz karty zawierającej te same pliki ale po wyczyszczeniu wszelkiej zawartości informacyjnej z nagłówków mp3.
        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
        _______________________________________

        Komentarz


        • #29
          ID3 tagi są skanowane dopiero jak plik jest już odgrywany. Skanowanie karty jest tylko w poszukiwaniu plików MP3.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #30
            Tak trochę OT.

            Czy wiecie, że Bolero bezproblemowo odtwarza pliki *.WAV ? Jest to fajna alternatywa dla mp3 jak ktoś chce mieć muzę bez kompresji. Wystarczy zripować płytę AudioCD a otrzymane pliki *.wav wrzucić na SD i gotowe. Bolero chwilę się zastanawia ( chodzi chyba o wielkość plików ), ale jak już przetrawi to gra bezproblemowo. Zawsze to lepiej niż męczyć laser napędu zmieniarki...
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #31
              Tylko kto normalny słyszy w aucie różnicę między wav a mp3?
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #32
                shado, pewnie kilku by się na forum znalazło :diabelski_usmiech .

                A tak na serio to wrzuciłem to info jako ciekawostkę. "Odkryłem" to całkiem przypadkowo. Koleś "wygadał się", że kupił sobie właśnie w EMPIKu poszukiwaną przeze mnie płytę a jedyny nośnik jaki miałem ( gadaliśmy na parkingu pod firmą ) to była karta SD z Bolero w aucie. Wrzucił mi na nią "na szybko" z napędu w laptopie wav-y ( miałem sobie nagrać płytę w domu ) a tu niespodzianka, radyjko bez problemu znalazło nowy folder i odegrało pliki
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz


                • #33
                  @gruto:

                  Czesc, pisales do mnie w sprawie nowego softu do Bolero - nie moglem odpisac bo bylem na urlopie i wrocilem 2 dni temu Odpisuje tutaj "dla potomnosci" i innych ktorzy maja problem z dlugim ladowaniem sie zawartosci kart SD w Bolero i ogolnie wolnym przechodzeniem miedzy folderami. Otoz zglosilem ten problem w serwisie w okolicach marca br. , przyjeli sprawe i kazali zostawic auto. Okazalo sie, ze rzeczywiscie jest nowsza wersja softu niz ta, ktora ja mialem i poprawia ona dzialanie Bolero (wyczytalem wczesniej na briskoda.net - serwis nic o tym nie wiedzial). Panowie podlaczyli kompa do auta i zaczeli upgrade, ktory zakonczyl sie fiaskiem i totalnym "uwaleniem" radia (soft nie zaladowal sie caly a stary juz byl wyczyszczony). Koniec koncow dostalem zupelnie nowe radio, ktore ma nowy soft i dziala o wiele szybciej niz poprzednie + pojawilo sie automatycznie sciemnianie i rozjasnianie podswietlenia radia w zaleznosci od naswietlenia w kabinie. Wersja softu, ktora mialem to - o ile dobrze pamietam - 051 a nowa, ktora probowano wczytac to 053. Reasumujac, jak ktos ma problem z wolna karta SD i ma auto na gwarancji - zglaszac do serwisu jako usterke
                  Pozdrawiam,

                  Krzysiek

                  ---

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=27857

                  Komentarz


                  • #34
                    Xysiu, podobno zmieniła sie szata graficzna menu radia , oraz "parktronica " - Xysiu, zrób małe video na komórce i pokaż nam jak to wygląda :P

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez gruto
                      Xysiu, podobno zmieniła sie szata graficzna menu radia , oraz "parktronica " - Xysiu, zrób małe video na komórce i pokaż nam jak to wygląda :P
                      Ciekawe czy dodali może godzine i temperature w tym nowym sofcie.
                      Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                      Komentarz


                      • #36
                        Postaram sie dzis lub jutro zrobic film i wrzuce na YT.

                        Co do godziny - nie ma, a temperatura to tylko ta ustawiana z klimatyzacji - w momencie regulacji (ale to juz bylo wczesniej).
                        Pozdrawiam,

                        Krzysiek

                        ---

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=27857

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Xysiu
                          Postaram sie dzis lub jutro zrobic film i wrzuce na YT.

                          Co do godziny - nie ma, a temperatura to tylko ta ustawiana z klimatyzacji - w momencie regulacji (ale to juz bylo wczesniej).
                          A czy możesz załatwić sobie auto-scan samochodu, a konkretnie wycinek z informacjami o radio? Tam jest napisana wersja oprogramowania - można by porównać numerki, czy coś... :-)
                          Pozdrawiam,
                          Michał

                          Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                          Komentarz


                          • #38
                            Address 56: Radio (J503) Labels: 5M0-035-1xx-56.clb
                            Part No SW: 1Z0 035 156 F HW: 1Z0 035 156 F
                            Component: BOLERO 010 0054
                            Revision: 0A001001 Serial number: SKZ1Z3K8459558
                            Coding: 000200000000
                            Shop #: WSC 01286 386 08256
                            VCID: 356A3D5025C7

                            Ja mam takie a radio błyskawicznie czyta mi kartę SD, obojętnie czy 2 czy 8 GB.

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez obrus
                              Address 56: Radio (J503) Labels: 5M0-035-1xx-56.clb
                              Part No SW: 1Z0 035 156 F HW: 1Z0 035 156 F
                              Component: BOLERO 010 0054
                              Revision: 0A001001 Serial number: SKZ1Z3K8459558
                              Coding: 000200000000
                              Shop #: WSC 01286 386 08256
                              VCID: 356A3D5025C7

                              Ja mam takie a radio błyskawicznie czyta mi kartę SD, obojętnie czy 2 czy 8 GB.
                              Ja mam coś takiego, czyli identycznie jak Ty:

                              Adres 56: Radio (J503) Plik etykiet: 5M0-035-1xx-56.clb
                              Oznaczenie elementu SW: 1Z0 035 156 F HW: 1Z0 035 156 F
                              Komponent: BOLERO 010 0054
                              Weryfikacja: 0A001001 Numer seryjny: SKZ1Z3K8454582
                              Kodowanie: 090002000001
                              Kod serwisu: WSC 27162 260 96008
                              VCID: 356ADA192533


                              A chodzi mi o auto-scan PO update software'u, żeby zobaczyć wersję.
                              Pozdrawiam,
                              Michał

                              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                              Komentarz


                              • #40
                                A u mnie jest inaczej ( auto z grudnia 2010 ):

                                Address 56: Radio (J503) Labels: 5M0-035-1xx-56.clb
                                Part No SW: 1Z0 035 156 G HW: 1Z0 035 156 G
                                Component: BOLERO 015 0029
                                Revision: -----29S Serial number: SKZ4Z3K1132816
                                Coding: 0D0004000001
                                Shop #: WSC 73430 790 00163
                                VCID: 36683A5C38C1


                                czyli różni się nawet literką ( F -> G ) no i wersją softu.

                                Używam 8GB Kingstona 4 klasy i czyta wszystko momentalnie a mam zapełnioną prawie całą i kilkanaście podfolderów...
                                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                Komentarz


                                • #41
                                  Witam
                                  Potrzebuję nowego softu do radia Bolero OII. Bardzo długo wczytuje mi kartę pamięci ok.2 minut zanim wystartuje. W serwisie pytałem o taka usługę ale niestety nie mam faktury na radio i mi odmówili ze względów bezpieczeństwa bo nie można ustalić pochodzenia radia. Radio zakupiłem od Grygiego niestety nie mam na to żadnego papieru. czy jest ktoś kto może pomóc mi w tym temacie z góry dzięki za pomoc i informacje

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    W paczce z kwietnia 2015 mam takie pliki dla Bolero:

                                    1Z0035156M_DE2_0012.sgo
                                    1Z0035156M_DE2_0011.sgo
                                    1Z0035156F__0061.sgo
                                    1Z0035156G_DE2_0030.sgo
                                    1Z0035156F__0054.sgo
                                    ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                    JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                    JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                    OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Ducker mógłbym prosić o jakiegoś linka do tych plików i czy jak wgram to do swojego radia to nic się z nim nie stanie. Radio kupiłem w 2011 i nigdy go nie aktualizowałem

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Ale aktualizacja pewnie tylko VASem lub VCP ... To niestety nie Columbus :roll:
                                        ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                        JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                        JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                        OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          To jak to zrobić bo do Ciebie jest kawałek a jakbym miał ta aktualizację to podjade sobie na najbliższego spota i może tam mi to wgrają

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Ilość plików na karcie

                                            A ja odświeżę trochę temat.

                                            Zamontowałem wczoraj bolero z 2011 roku o symbolu z końcówką 156G HW 015 firmy Delphi, nie wiem jaki firmware....

                                            Karta MicroSD z adapterem Kingstone 32GB class 10 - wgrane około 4500 plików w sumie trochę ponad 25 GB

                                            Karta wczytuje się około 25 sekund, po ponownym przełączeniu z CD lub włączeniu radia wczytuje się 2-3 sekundy. Wyjęcie raz wczytanej karty i włożenie bez zmiany zawartości - ponowne wczytywanie ok 25 sekund.

                                            Moje pytanie: ile plików na karcie czyta Wam radio??

                                            ja robiłem kilka testów (pliki o nazwach 0001 do 4500):

                                            - wszystkie pliki - w kilku katalogach po 1000 w każdym - w każdym katalogu widzi nie więcej niż 512 plików, maksymalnie widzi mi 2048 plików w folderach, przy czym jeśli w jakimś katalogu było więcej niż 512 plików, to sumuje pliki z kolejnych katalogów, tak że łącznie pokazuje 2048, pozostałych katalogów w ogóle nie pokazuje...
                                            - katalogi po 512 plików widzi w sumie 4 katalogi (2048 plików)
                                            - wszystkie pliki w katalogu głównym - radio widzi 512 plików (co ciekawe od numeru 0622 do 1133??)
                                            - 1500 plików w folderze głównym reszta w katalogach - widzi te same co poprzednio i żadnego katalogu....
                                            - i najciekawsze, podobna sytuacja jak powyżej, ale po kilku operacjach na karcie: jakieś 1500 plików w katalogu głównym, reszta w katalogach po 512, widzi w katalogu głównym 1012 plików i 3 foldery po 512 czyli w sumie trochę ponad 2500
                                            - z moich obserwacji: w katalogu głównym działa do 1000 elementów (np 10 katalogów i 990 plików), a w folderach do 512 (np 3 katalogi ale już tylko 509 plików)
                                            - wg instrukcji (nie wiem z której wersji...) maks. ilość plików 1000 w katalogu i maksymalna "głębokość" struktury katalogów 8 poziomów - mi widział chyba ze 12

                                            generalnie nie ogarniam tej kuwety.....
                                            jak jest u Was? komuś się udało to przeskoczyć?? no bo po co radio które czyta kartę do 32 GB jeśli można wgrać muzyki 10-15 GB ??

                                            *******
                                            mała poprawka - po wyłączeniu i włączeniu zapłonu karta za każdym razem się wczytuje ok 25 sekund (2 sekundu wczytuje sie tylko jak włączę i wyłączę radio, ale bez wyłączania zapłonu.....)
                                            Jest: Czeszka-warta-grzeszka
                                            ************************
                                            Jest: Fiat Grande Punto 5d 2009 1.4 8v LPG
                                            Była: Astra F Kombi 1997 1.6 8v
                                            Była: Agila 2001 1.2 16v
                                            Była: Astra F 3d 1992 1.4 8v LPG

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Witam

                                              Czy ktoś aktualizował soft w BOLERO o2fl?
                                              >>>Moja Octavka<<<

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Podpinam sie pod pytanie.
                                                mam wersję 1Z0035156F a chętnie zrobiłbym update do wersji M.

                                                ...Moje Cappuccino MPi...

                                                jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                                sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                                wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  ducker czy posiadasz jeszcze pliki aktualizacyjne do radia Bolero?
                                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                  ​​​
                                                  Grzegorz

                                                  Moja Ambitna Czarnula

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X