Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kompatybilnosc modulow Bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez DJ MŁODY
    w Bolero masz BT
    :shock:

    Komentarz


    • #27
      mrfazi, masz w radyjku cos taki zdziwiony - przycisk , wszystko zależy co chcesz z modułu uzyskać , ja tez mam premium ... :szeroki_usmiech
      pozdrawiam Adam
      Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


      Spontany Katowickie

      Komentarz


      • #28
        DJ MŁODY, przycisk to nie blutooth, tylko zwykły guziol przywołujący funkcję (miałem Bolero to wiem teraz mam Columbusa a tam jest to inaczej), jeszcze raz da się to pożenić bez MD tylko to jest wysoce niepraktyczne
        OK wróćmy do tematu i zakończmy ten OT :wink:

        Komentarz


        • #29
          mrfazi, spoko ...
          pozdrawiam Adam
          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


          Spontany Katowickie

          Komentarz


          • #30
            Dawcio, pisalem Ci przecież na priv jak pytales, że bolero obsłuży Ci BT ale nie w trybie premium, bo w nim potrzeba sparowac się na maxidocie z modułem. Można to obejść jak napisać mrfazi, ale jest to nie praktyczne bo co zmiana słuchawki musialbys przerzucać swój moduł do kogoś z maxi.

            Tryb słuchawki będzie działał bez maxi, bo tam parowanie polega na tym, że to Ty szukasz BT Skoda i laczysz się jak z zestawem głośnomówiącym.

            W trybie Gsm2 czyli głośnomówiącym trybie nie da się czytać ani pisać SMS. Do tego potrzebny jest moduł premium i telefon z obsługą rsap.
            Moje 1.6 MPI BSE

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez naver
              Tryb słuchawki będzie działał bez maxi, bo tam parowanie polega na tym, że to Ty szukasz BT Skoda i laczysz się jak z zestawem głośnomówiącym.

              W trybie Gsm2 czyli głośnomówiącym trybie nie da się czytać ani pisać SMS. Do tego potrzebny jest moduł premium i telefon z obsługą rsap.
              i wszystko ok teraz kumam,dzięki chłopaki :wink:
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • #32
                Mam pytanko odnośnie BT. Obecnie jeśli mam podłączony telefon z BT 5N0035730B nie mam dostępu telefonu do internetu, gdyż BT działa po rSAP.
                Czy dobrze kombinuję, żeby mieć dostęp do neta BT ze smartfonem musi się łączyć po A2DP?

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz


                • #33
                  bardziej chodzi o to aby łączył się nie rSAP tylko w trybie zwykłym HFP (hands free profile)
                  inny moduły musisz mieć, który słabo działają w O2 ze starym licznikiem
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • #34
                    krzynol Krzysztof wcześniej nie chciałem zdradzać, ale w mojej O2 FL jest BT 5K0 035 730 E.
                    Wg stronki Ross-Tech jest to następca 7P6 035 730 F lecz nie ma konkretnych danych w jakim trybie on działa.
                    Nie wiem też który z nich jest lepszy 5N0 035 730 B, czy 5K0 035 730 E. Mam oba. Ze starą poszedł 5P0 862 335 B.
                    Na chwilę obecną w aucie siedzi Bolero, ale docelowo będzie Columbus.

                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                    Komentarz


                    • #35
                      5K0 035 730 E ma tryb HFP a nie ma rSAP/rSIM
                      5N0 035 730 B ma tryb rSAP a nie ma HFP

                      tryb rSAP działa poprzez dostęp do karty SIM, czyli zdalne czytanie i pisanie SMSów, korzystanie z anteny zewnętrznej przez moduł itd.
                      w tym trybie karta jest przejęta przez sterownik BT i w telefonie jakby nie było SIM'a

                      a zwykły tryb HFP działa jak zestaw głośnomówiący bez przejmowania SIM, i tego Ci potrzeba
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • #36
                        Właśnie nie wiem czy dobrze zauważyłem, że 5K0 035 730 E nie ma wejścia anteny zewnętrznej.

                        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                        Komentarz


                        • #37
                          Panowie miałem Note 4 i wszystko grało. Teraz mam iphone 6s i nie trybi. Niby znajduje mi telefon na liscie ale jak go wybieram pisze " mobile Phone is not compatible" o co chodzi ?
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                          przedstawiam smerfetke

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez 2.0-16v Michał Zobacz wpis
                            mobile Phone is not compatible
                            nowy soft....
                            Dawid
                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                            Komentarz


                            • #39
                              Czyli co ?
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                              przedstawiam smerfetke

                              Komentarz


                              • #40
                                Witam wszystkich serdecznie
                                Znajomy ma Skode Superb z RNS510 oraz modułem bluetooth 5N0 035 730 D. Według tabelki z Ross Tech moduł bluetooth ma wszystko. Rok skody 2010 z białymi zegarami.
                                Jednak mamy problem aby połączyc telefon z tym modułem. Telefony na jakich próbowaliśmy to Samsung Galaxy A5 2017 oraz Samsung Galaxy S6
                                Jak chcemy wyszukać bluetooth z auta to w telefonie go nie znajnduję. To robimy w drugą stronę. Na zegarach wchodzimy w PHONE>Phone search czy jakoś tak. W telefonie mamy wlaczoną widocznosc BT. Na zegarach znajduje mi nasz telefon. Wybieramy go i generowany jest na zegarach pin do sparowania. Jest to np pin taki 6666 7777 8888 9999. Następnie na telefonie pokazuje sie komunikat o wpisanie tegpo pinu. Wpisujemy. I niby łączy się telefon ze SKODA_BT. Bo tak sie nazywa. Ale on tylko się paruje. Nie działa jako zestaw głośnomówiący...Musmy na telefonie klinąć na sparowane SKODA_BT połaczy sie ale działa tylko strumieniowe przesyłanie dźwięku. Nie działa telefon jako zestaw glosno mowiacy. Na RNS510 jak klikam PHONE to pojawia się tylko gorny pasek gdzie powinna być nazwa sieci GSM i jest napisa dodatkowo SOS.
                                Z telefonu można puścić dzwięk prze BT i na RNS510 odtwarza...
                                Ale nie wiem jak zrobić aby zestaw działał z telefonem jako zestaw głośnomówiący... Aby odczytał książkę itd... Proszę o pomoc.

                                Komentarz


                                • #41
                                  Highlinowe moduły 3C8 035 730 C,D,E od niedawna mogą działać z przedliftowymi zegarami jakby co Mogę pomóc w sprawieniu, aby zadziałały. Niestety nie da się tego zrobić zwykłym kodowaniem. Trzeba wlać nowy soft. Obsługa z manetki.
                                  Aktualne zużycie paliwa

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez majonezz Zobacz wpis
                                    Highlinowe moduły 3C8 035 730 C,D,E od niedawna mogą działać z przedliftowymi zegarami jakby co Mogę pomóc w sprawieniu, aby zadziałały. Niestety nie da się tego zrobić zwykłym kodowaniem. Trzeba wlać nowy soft. Obsługa z manetki.
                                    A co z modułami z końcówką A lub B? Przejdzie ten numer?

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez greg44 Zobacz wpis

                                      A co z modułami z końcówką A lub B? Przejdzie ten numer?
                                      Jest szansa, że tak, ale na takich nie próbowałem. Jeśli podłączywszy do przedliftowych zegarów przez chwilę jest napisane grubym fontem "Initializing phone" to szansa jest większa.
                                      Aktualne zużycie paliwa

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Czesc, od razu przepraszam za odkop ale bez sensu zakładać nowy temat.
                                        mam octavie 2 przed FL ale z maxidotem i kier multi no i Stream bez mp3.
                                        Walcze z modułem bluetooth. Mam tel xiaomi redmi note 4x.
                                        Z kolegą Koleś walczymy w sumie, ostatnio podłączał mi moduł 5N0..A ale mojego tel nie udało się sparować, nie działała kier multi tzn odbieranie i kończenie rozmowy, bo tryb głosowy tak. Jego samsung się sparował (tylko się rozłączał).
                                        Czytałem i czytałem i z tego co wyczytałem to musiałbym spróbować z modułem 5N0..D albo 3C8..D, E tak? Tylko czy ktoś wie może czy moj tel sie sparuje i bedą działały przyciski na kierownicy? Bo podobno na module ...B też nie działają. Albo może jakiś inny moduł? Bo w sumie rSAP nie wiem czy mi potrzebny, bo nawet nie chce zeby mi smsy przychodziły na auto, w sumie nie chciałbym żeby mi auto przejmowało syg gsm z tel (bo w tle jeszcze maile na tel itp). Głównie chodzi mi żeby odbierać i kończyć rozmowy, ewentualnie żeby widzieć kto dzwoni i wybierać nr tel (ale to właśnie chyba rSAP@).
                                        Pomoże ktoś?
                                        Ostatnio edytowany przez demol; 46860.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          demol szukaj ze strony Telephone Retrofitting - Ross-Tech Wiki modułów z parametrami DDP oraz HFP

                                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Okeej, a to nie jest tak że DDP nie działają jak sie ma maxidota? I czy będzie dzisłał z tel to loteria nie?
                                            przy tych modułach będzie tylko odbiór/koniec rozmowy tak?
                                            Aha, jeszcze jedno, a jeśli faktycznie moduł jest premium to da się go jakoś zrobić by tych smsów nie czytał?:-) (cały czas się biję o komoatybilność z xiaomi)
                                            Ostatnio edytowany przez demol; 46860.

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              demol DDP to stare zegary (w Skodzie zielone), BAP to nowe zegary - białe.
                                              Jeśli masz HFP, to SMS-y możesz przeczytać na MD, a przecież i tak jest wszystko w telefonie.
                                              Miałem kiedyś w starej O2 moduł BT 5P0 862 335 B bez obsługi telefonu z panelu radia i wszystko obsłużyłem z kierownicy MF i MD.

                                              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                No dobra, tylk że ja właśnie mam biale zegary tzn na srodku ten maxidot biały, a okrągłe wskaźniki zielone, co chyba pisalem. Chyba że ja źle rozumuje białe i zielone zegary. Czyli szukać jednak BAP.
                                                Jeszcze raz napisze na mi chodzi głównie by działa cała multifuncja na kierownicy

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  demol w zegarach nie chodzi o wyświetlacz centralny MD, ale o cyfry, a te w O2 przed FL masz raczej zielone jak na fotce poniżej.



                                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Gradek o o mam takie cos

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X