Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kompatybilnosc modulow Bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Uh nie moge moge edytować.
    czyli bedę szukał jak pisałeś DDP z HFP ew z rSAP.
    Tylko jeszcze trafic zeby obsługiwał xiaomi, przetestował ktoś?

    Komentarz


    • #52
      demol z tym Xiaomi to już może być różnie

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #53
        Swoją drogą to ciekawe ze moduł pod BAP 5N0..A zadzialal tzn nie wykryl tel, a Koleś'owi zrywalo syg pid rSap no ale niby działał. Myślałem że Bap nie powinien działać jak mam mieć DPP

        Aaaa 5N0...A jest dwumodułowy BAP/DPP...
        Ostatnio edytowany przez demol; 46860.

        Komentarz


        • #54
          Sam sobie odpowiedziałeś.
          Jest taka różnica, że rSAP ma wejście na antenę zewnętrzną, a HFP nie posiada tego wejścia. W przypadku modułów z rSAP to moduł przejmuje funkcję telefonu, co nie wpływa na większe zużycie baterii w przeciwieństwie do HFP.

          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • #55
            Dla potomnych moduł 5P0 862 335 B i śmiga z xiaomi redmi note 4x ale po updacie softu. On jest bez obsługi z radia.

            Komentarz


            • #56
              demol

              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

              Komentarz


              • #57
                hej, porada potrzebna dla passata b7 2012
                mam fabrycznie MFA zwykłe (mono), kierownicę MF, działający BT (na MFA mogę wszystko ustawić+używać MF do dzwonienia i odbierania) i do tego RCD310, na którym wyświetla się wyłącznie inf. o połączeniu przychodzącym. Moduł BT jaki wykrywa mi VCDS to 5K0 035 730 F
                i teraz pytanie: gdybym chciał robić upgrade do RCD510, to czy:
                ) mam wszystko PnP?
                2) mając taki moduł BT będę miał wyświetlanie/zarządzanie tel przez RCD510 w sensie wybieranie nr telefonu na ekranie radia itp?
                3) co trzeba, żeby wyświetlać treść SMS?

                Komentarz


                • #58
                  Może ktoś potwierdzić czy moduł 1Z0 035 729 albo 1Z0 035 729 B działa poprawnie w octavii 2 przed liftem (2006) z maxidot, multifunkcją i bolero (sterowanie z radia)? Tzn czy cała multifunkcja działa.
                  Bo wsadziłem moduł 5P0 862 335 D i Nie działa guzik zakończenia połączenia, co za tym idzie jak wejdzie się w maxidocie w menu phone to nie da się z niego wyjść

                  Komentarz


                  • #59
                    demol nic tylko wypróbować. Na FB felix1984 ogłaszał do sprzedaży BT, który Cię interesuje. Szukaj Bartosz Jankowski.

                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                    Komentarz


                    • #60
                      Jestem nowy na forum więc: Witam serdecznie i proszę o wyrozumiałość
                      Kupiłem auto Skoda Superb 2009 rok.
                      VIN: TMBAF73T099030545
                      mam:
                      * radio swing w wersji z nutką w lewym górnym rogu I opcją bluetooth music on / of
                      * przycisk słuchawkę na kierownicy
                      * jakiś wystający mikrofon nad wstecznym lusterkiem.
                      jednak ani w menu sterowanym kierownica (niestety bez PL) ani w radio nie ma opcji połącz telefon, wyszukaj bluetooth itd. telefon S7 też nie widzi urządzenia bluetooth w pobliżu.
                      Podejrzewam, że nie mam tego modułu bluetooth o którym jest ten wątek.
                      Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak mogę sprawdzić czy jest on zamontowany?
                      Jeżeli nie to której wersji mam szukać i jak to zamontować abym mógł rozmawiać przez zestaw w aucie?
                      Byłbym w pełni zadowolony gdybym mógł jeszcze puszczać muzykę przez bluetooth zamiast AUX w schowku.

                      Czy wystarczy, że (jeżeli go nie mam) kupię ten moduł, podłącze go we wskazane miejsce, pojawi mi się opcją połącz tel. i wszystko będzie działać?
                      Bardzo proszę o pomoc.
                      Pozdrawiam,
                      Rafał

                      Komentarz


                      • #61
                        Zobacz pod fotel pasażera.

                        p.s. wrzuć do opisu lokalizację.
                        Witamy się tutaj:

                        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez RafDom Zobacz wpis
                          * radio swing w wersji z nutką w lewym górnym rogu I opcją bluetooth music on / of
                          Gdyby się okazało, że modułu nie ma, to polecam wymianę radia na amundsen+. Właśnie z superba kupiłem i za 950 zł mam bluetooth (jest w radiu), BT audio (nie używam), slot na kartę SD, no i nawigację. Poza tym, świetnie się to radio obsługuje, bo nie trzeba jeździć palcem po ekranie. To lubię. Polecam!

                          Komentarz


                          • #63
                            Zrobiłem zdjęcia...
                            Gdzie powinien być ten moduł?
                            Czy ewentualnie wystarczy, że go kupię i zamontuję i będzie to działało?

                            Dziękuję za polecenie radia ale mi w zupełności wystarczy to co mam bo z nawigacji korzystam ten z telefonu
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
                              Zobacz pod fotel pasażera.

                              p.s. wrzuć do opisu lokalizację.
                              Witamy się tutaj:
                              Nie wiem czy o to chodzi ale mieszam w okolicy Sieradza, woj Łódzkie

                              Komentarz


                              • #65
                                Powinien być pod fotelem pasażera. Mikrofon też masz jakiś dziwny. Powinien być zamontowany w lampce oświetlenia wnętrza. Tak jest przynajmniej w Octaviach.

                                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                Komentarz


                                • #66
                                  Na moje oko nie mam modułu... ale resztę chyba mam
                                  Poczytałem wątki na fotum ale nie znalazłem instrukcji jak zamontować ten moduł...
                                  Może mi ktoś krok po kroku opisać co kupić i jak to zrobić?
                                  Patrząc na allegro moduły to koszt ok 100-200zł więc nie ma sensu szukać innego radia i wolałbym obecne uzbroić w "niebieskiego ząbka"
                                  A może jest ktoś niedaleko Sieradza kto potrafiłby zamontować mi taki moduł bluetooth aby działały rozmowy sterowane z kierownicy i abym mógł odtwarzać muzykę w radio przez bluetooth?
                                  I ile by to kosztowało?
                                  Bardzo proszę o pomoc
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Jesli nie masz bluetootha, to po co jest (dodany) mikrofon?

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Jedyne dla mnie wytłumaczenie to takie, że kiedyś w aucie był dokładany nieoryginalny zestaw głośnomówiący.

                                      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Najlepiej sprawdzić po kablu od mikrofonu gdzie on idzie , może jest jakaś pozostałość centralki . Mikrofon wygląda jak od Parrota . Dokładnie sprawdzić okolice BCM lub pod radiem albo za panelem od klimy .

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Przepraszam za odświeżanie tematu.

                                          Witam, od krótkiego czasu jestem posiadaczem Golfa 5 2008r.

                                          Kiedy go kupiłem próbowałem sparować swój telefon (Samsung Note9 dual sim) z moim RNS 510 lecz na czerwonych zegarach wyskoczyło powiadomienie "Mobile Telephone is not compatible!".

                                          Najśmieszniejsze jest to, że poprzedni właściciel miał sparowany Galaxy S8 i wszystko działało.

                                          Próbowałem sparować Honor Play lecz problem ten sam, próbowałem również sparować Nokia 3310 tą nową, z 2018 roku lecz niestety problem nie ustępuje.

                                          Moduł bluetooth pod siedzeniem pasażera to 3C8 035 730, który wg strony Tech Ross działa na białych a nie czerwonych zegarach.

                                          Dane z RNS to:

                                          HW: H70

                                          SW: 4120

                                          Part: 1T0035680D

                                          Czerwone zegary

                                          Multifunkcyjna kierownica




                                          Wyczytałem na necie, że trzeba wymienić moduł bluetooth lecz niestety nie wiem na jaki, sprawdzałem retrofitting tech Ross ale nie rozumiem który mam wybrać.

                                          Chodzi mi głównie o odbieranie i wykonywanie połączeń przez Kierownicę/RNS oraz słuchanie muzyki przez bluetooth.
                                          Najlepiej plug & play.


                                          Pozdrawiam,

                                          Kamil

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Ja się podłącze, z podobnym problemem...
                                            Mam aktualnie moduł BT o numerze 5P0862335D, który to według: Les Téléphones Bluetooth nie obsługuje A2DP, a ja chciałbym to mieć w swoim aucie.
                                            Chcę wymienić moduł na jakiś z gamy 7P6035730 lub 5K0035730, które według tej strony mają dodatkowo A2DP.
                                            Moje pytanie, czy zrobię to P&P czy będę musiał wymienić także wiązkę?
                                            Mam kiere multi ze słuchawką z prawej strony (obecnie nie działa, bo nie mam MAXI DOTA, kompa obsługuję z manetki), białe zegary, ale ze zwykłym kompem, radio RCD510 Bolero, telefon obsługuję z poziomu radia. W przyszłości może załałożę MAXI DOTA.

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X