Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

emulator zmieniarki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • emulator zmieniarki

    Zamieszczone przez parasite
    A to PTU?
    Nie mają nigdzie w pobliżu placówki ani nawet agenta

    [ Dodano: Czw 05 Lip, 12 09:18 ]
    Tak więc kupiłem dzisiaj assistance w SOS PZMOT w najtańszej, podstawowej wersji. Mam nadzieję, że nie będę musiał sprawdzać jak działa w praktyce :diabelski_usmiech

  • #2
    emulator zmieniarki

    Witam
    Chciałbym kupić taki wynalazek link i teraz pytanie mam radio Melody CD czy to będzie działać i czy ktoś ma zdjęcie tego radia z tyłu + jakiś schemat podłączenia? Może ktoś ma taki wynalazek podłączony albo jakiś inny bo niewiem czy jest warte wydać prawie 400zł a efekt będzie mizerny znaczy się będzie to grało jak wcale?pozdro

    Komentarz


    • #3
      Ja kupiłem nówkę sztukę co prawda po licytacji ale z przesyłką ok 210 złotych. Szukaj 12pin to jest najistotniejsze, nówki można znaleźć za ok 300 złotych.

      Link

      Mi działa ok. 6 katalogów po 99 utworów . Fakt, że podłączyłem 8Gb pendrive, ale nie działa... karta 4Gb działa, czyli nie jest to wina FAT16 vs FAT32, bo FAT16 jest max do 2Gb obojętnie jakiego nośnika, coś czuje, że poprostu producenci zmieniarki i pendrive się gryzą... ale zakup na plus, bo zachowałem, sterowanie z kierownicy, bluetooth i duży ekran MFD2 :diabelski_usmiech

      Z minusów nie wyświetla TAGów utworów i MP3 są nagrywane w różnych głośnościach, także nieraz trzeba pokręcić lekko gałką głośności :wink:

      Komentarz


      • #4
        a jakość?? wiadomo nagrane utwory czasem mają kiepską ale nie traci się nic na jakości przy słuchaniu muzyki z emulatora??
        PerfectService by DGW
        Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
        Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
        Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

        Komentarz


        • #5
          Zworc uwage czy melody ma sterownie zmieniarka.
          Zostały mi czesci, po szkodniku:
          VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
          Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

          Komentarz


          • #6
            Mi jakosc odpowiada, wiadomo rozne mp3 sa nagrane z rozna glosnoscia, ale nie sa to duzs roznice.

            Komentarz


            • #7
              Jeśli masz coś takiego:

              Link

              to może zagra - ale funkcjonalności MP3 nie będzie miało.

              Komentarz


              • #8
                Witam,
                właśnie przed chwilą skończyłem się męczyć z podłączeniem takowego emulatora zmieniarki... niestety nie działa. Yatour YT-M04 Digital Music Changer, a moje radio to Melody CD. Próbowałem nawet przełożyć wtyczkę od zmieniarki odwrotnie bo zauważyłem, że dwa skrajne piny, które mają odpowiadać za złącze AUX są "puste", ale bez skutku. Nie działa nic... w emulatorze jest dioda ale nie wiem czy powinna ona sygnalizować obecność zasilania czy może coś innego...
                W radiu przyciskanie CD przełącza tylko między odtwarzaczem radia a łączem AUX, czyżby to znaczyło, że mój konkretny model Melody nie obsługuje zmieniarki czy sam emulator jest padnięty?

                Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to poproszę i kilka słów...

                Pozdrawiam, Jarek.

                Komentarz


                • #9
                  Aktywowałeś VCDS'em zmieniarkę w kompie?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez natash
                    Aktywowałeś VCDS'em zmieniarkę w kompie?
                    Emmm... nie. Nie wiedziałem, że coś takiego trzeba zrobić, auć...
                    Czyli jakieś ASO trzeba, tak?

                    Jarek.

                    Komentarz


                    • #11
                      To 3 kliknięcia, ale trzeba zrobić, jak nie masz kabla to pewnie by Ci ktoś z forum pomógł z okolicy, ale nie wiem czy ktoś z kablem jest z Francji

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez natash
                        To 3 kliknięcia, ale trzeba zrobić, jak nie masz kabla to pewnie by Ci ktoś z forum pomógł z okolicy, ale nie wiem czy ktoś z kablem jest z Francji
                        Heh, pewnie nie, a zwłaszcza w okolicach mojej wioski
                        Czy to jest coś takiego:
                        Link~~_21.JPG ???

                        Czy w ogóle jest sens zaczynać zabawę samemu jeśli nie mam o tym zielonego pojęcia?

                        Pozdrawiam, Jarek.

                        Komentarz


                        • #13
                          Link nie działa, kabel mógłbyś kupić na forum od kolegi innova, jakbyś go miał to prosta sprawa, wyklinasz jak w Windowsie

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez natash
                            Link nie działa
                            działa tylko trzeba to wszystko wkleić do pola adresu przeglądarki:
                            Link~~_21.JPG

                            Zamieszczone przez natash
                            kabel mógłbyś kupić na forum od kolegi innova
                            Ile trzeba zapłacić za taki specjalistyczny sprzęt?

                            J.

                            Komentarz


                            • #15
                              Tak taki kabel, nie chcę się za sprzedającego wypowiadać, ale mnie kosztował mnie niż zmieniarka, mniej więcej połowę jej ceny . Zapytaj go na PW, poda Ci dokładną cenę.

                              [ Dodano: Czw 08 Gru, 11 00:05 ]
                              Musisz uważać z tymi kablami, bo nie oryginalne lubią się psuć, bardzo szybko...

                              Komentarz


                              • #16
                                re

                                witam.
                                Jestem na etapie kupna zmieniarki mp3 ( z aukcji: Link ) do octavii i miałbym pytanie gdzie zamontować ją.
                                Myslałem o schowku ale nie wiem jak przeciągnąć tam kabel. Miałby ktoś z Was jakieś sugestie lub ew. manual jak taką zmieniarkę zamontować w schowku.

                                Dzięki z góry za pomoc
                                pozdrawiam Maciek
                                pozdrawiam Macek

                                Komentarz


                                • #17
                                  macek, Ja miałem założoną zmieniarkę w schowku, kable bez problemu można przeciągnąć tyłem.

                                  Mam do sprzedania emulator xcarlink na wtyczkę 12pin. Kupiłem go na wyjazd do Francji, bo żabojady non stop paplają w radiu. Finalnie jechaliśmy innym samochodem i emulator był używany może 3 razy, bo potem kupiłem własny samochód, a do niego radio z USB. Jak coś to proszę o kontakt na PW. Cena 280, nówka w granicach 340-380.
                                  mkII 20VT (600h worked)
                                  Roooooomster

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja kupiłem nówkę z allegro za 200 zł... Działa to dobrze, jedyny minus nie można wybrać piosenki tzn. jak w danej chwili chce się numer 29, a leci 2 to trzeba byłoby nacisnąć "do przodu" 27 razy i nie widać w danej chwili jaki utwór jest grany, tak bajerka. Niby obsługuje do 16GB, ale mi poszła max karta 4GB, pendrive 8 i 16GB nie działa, nie miałem 8GB karty żeby sprawdzić...

                                    [ Dodano: Pon 12 Gru, 11 22:40 ]
                                    Zamieszczone przez macek
                                    witam.
                                    Jestem na etapie kupna zmieniarki mp3 ( z aukcji: Link ) do octavii i miałbym pytanie gdzie zamontować ją.
                                    Myslałem o schowku ale nie wiem jak przeciągnąć tam kabel. Miałby ktoś z Was jakieś sugestie lub ew. manual jak taką zmieniarkę zamontować w schowku.

                                    Dzięki z góry za pomoc
                                    pozdrawiam Maciek
                                    Ja przeciągnąłem kabel do schowka górą i tam gdzie zamyka się schowek wchodzi on do schowka, nic nie wycinałem, chociaż miałem taki zamiar wstępnie, a schowek otwiera się przynajmniej w moim przypadku raz na miesiąc , także to nie przeszkadza, bo nieraz trzeba minimalnie poprawić kabel aby go domknąć.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      A nie lepiej wsadzic radio Audience i po sprawie. Wbudowana zmieniarka na 6plyt z MP3
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Maicroft
                                        A nie lepiej wsadzic radio Audience i po sprawie. Wbudowana zmieniarka na 6plyt z MP3
                                        Kupisz odemnie mfd2?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          re

                                          Dzięki za odpowiedzi.
                                          Mam możliwośc zakupu zmieniarki mp3 za 280zł nówki z gwarancją więc dzięki blind_walker.
                                          natash najchętniej bym wsadził Peiying PY9933 ale brak funduszy- wolę kupić felgi z RS
                                          pozdrawiam Macek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            natash, Nie kazdy mial navi, no to zawsze pozostaje Columbus. Karta SD z MP3 i zmieniarki nie trzeba
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              zmieniarka

                                              Pytanko do użytkowników którzy mają zmieniarki co wybrać xcarlinka czy yatour? Bo nie wiem co lepsze a to drugie tańsze. Drugie pytanko czy komuś obsługuje to ustrojstwo 8 gb pena bo takiego akurat mam wolnego?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Mi yatour nie obsługuje 8 i 16 GB pena... a powinno.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  emulator zmieniarki

                                                  Ale po za tym że nie obsługuje to wszystko inne ok, jak z jakością muzyki i czy nie zacina się i zawiesza ten sprzęcik? Wczoraj rozmawiałem z kolesiem który to sprzedaje na alleg...., i twierdzi że obecnie przyszły z nowym softem i ten już daje radę do 16 gb.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X