Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

emulator zmieniarki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    pytanie małe
    da się pożenić zwykłego strem'a z wejściem aux który jest w podłokietniku ?

    Komentarz


    • #77
      Ma ktoś może schemat instalacji audio od radia swing 1z9035161 N -> do aux w oc II FL 2012 r.
      wszędzi rozpiska jest na 3 piny a wiem że musi być 4 ale nie mam pojęcia skąd ten 4 ...
      może ktoś ma lepszy schemat ....

      Komentarz


      • #78
        Witam.
        Podziele się swoim doświadczeniem z tym urządzonkiem..., może się komuś potomnemu przyda. Yatour działa poprawnie z radiem stream z 2005 roku. To chyba pierwsza wersja... Yatoru z softem 2.14, działa więcej niż 6 CD i więcej niż 99 utworów. Pierwsze 6 cd jest pod guzikami radia, można natomiast przełączać się dalej guzikami na kierownicy. CD07 pokazuje na radiu jako CDC1, CD8 jako CDC2 itd... W katalogu może być wiecej niż 99 utworów, utwór 100 pokazuje radio jako 01, utwór 101 jako 02 itd... Także fajna sprawa to urządzonko... Pozdrawam...

        Komentarz


        • #79
          Koledzy,
          żeby nie tworzyć nowego tematu, to czy ktoś korzysta z tej wersji emulatora? Co prawda ma tylko USB, ale dla mnie wystarczy i jest od razu wbudowany zestaw głośnomówiący. Ktoś coś?

          S pozdravem
          Kubeks
          Zestaw głośnomówiący Cyfrowa zmieniarka mp3 usb/aux BLUETOOTH VW/AUDI/SKODA/SEAT, Wrocław
          Pozdrawiam
          Kubeks

          Komentarz


          • #80
            Witam,
            żeby nie tworzyć nowego wątku - czy ktoś może ma widzę, czy urządzenia yatour sa uniwersalne? tzn mam emulator yatour yt-m06 ze starego samochodu (toyota/lexus) i czy wystarczy tylko zmienić kabel pod radio O2 i będzie działać? radio swing. Ewentualnie - czy ktoś korzystający z yatoura mieszka we Wrocławiu i czy mógłbym podjechać z własnym urządzeniem zobaczyć czy będzie działać?

            Komentarz


            • #81
              Witajcie Forumowicze!
              Zaglądam do Was z takim zapytaniem? Czy zmieniarka yatour będzie działać z każdym radiem, tzn. mam w octavii II z 2006 r. radio stream (bez mp3, nie ma aux, nie ma nawet takiej opcji w radiu). Nie chciałabym kupować sprzętu jeśli nie zadziała. Może ktoś spotkał się z takim problemem i poradzi? Pozdrawiam

              Komentarz


              • #82
                Witam
                Ja u siebie mam radio stream bez mp3, aux i zmieniarka yatour hula aż miloŚmiało może kupować będzie działać.

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez popek1916 Zobacz wpis
                  Witam
                  Ja u siebie mam radio stream bez mp3, aux i zmieniarka yatour hula aż miloŚmiało może kupować będzie działać.
                  Super! dzięki za pomoc

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X