Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2FL Bolero 2012 a polskie menu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2FL Bolero 2012 a polskie menu

    Wiecie co ?

    Boli mnie nie to, że pierdolicie i bijecie pianę jak banda z gimbazy, ale to że sporo z Was mnie zna i tłucze takie dyrdymały.

    Nie miałem gorszego dnia - wolałbym go nie mieć.
    Nie ćpam - poddam się każdemu narkotestowi i za to zapłacę.
    Nie piłem - policja dokonała pomiaru.
    Nie pognałem dalej. Zatrzymałem się zaraz na stacji obok i wyleciałem jak poparzony oglądać samochód - bo kurwa najzwyczajniej wcisnąłem hamulec a go nie było. Rozumiecie to? Nie było - zaciąganie ręcznego to byłby debilizm. Szukałem wyjścia - walić w 3 auta? Nie. Jechałem koło busa i patrzyłem tylko przez lukę jak wygląda chodnik - baba przed busem była niepewna - wjechałem przed nią i później mając tylko na uwadze że chodnik jest pusty, a przede mną znów stoi osoba, której mogę zrobić żelkę z kręgosłupa wjechałem na chodnik. Na chodniku nie dodawałem gazu, tylko skupiłem się mając bufor 5 cm ( między murkiem a słupem ) żeby się zmieścić - dalej widziałem że mogę zjechać na skrzyżowanie - ale czy mając świadomość, że nie zadziałały hamulce - miałem ryzykować ? Chodnik dalej był pusty - więc pojechałem nim 10 może 15 metrów na stację.

    Zresztą macie foto w załączniku.

    Jakbym zakurwił dalej w trasę - to sprawy by nie było. Baby ( którym de facto uratowałem kręgi szyjne ) zaatakowały mnie i wezwały policję. Ci przyjechali sprawnie, sprawnie też dobrali się do monitoringu i zatrzymali prawko, bo rzekomo BYŁI PIESI. Mówili, że jakby ich nie było dostałbym mandat i sprawa by się zakończyła. Niestety jest sezon ogórkowy i trzeba reperować słupki - tak naprawdę złąpały mnie dwie kobiety, a ja nigdzie im nie uciekałem. Nie mogłem też się spieszyć - bo jeśli bym się spieszyl, to sprawnie bym ominął skrzyżowanie i pojechał dalej ... Stanąłem od razu na tej zasranej stacji - a najgorsze jest, że nigdzie o tym nie ma wzmianki. Obejrzałem furę i od razu dzwoniłem do mechanika!

    Zygać się chce, jak pięknie ludzie ferują wyroki po przeczytaniu WYPOCIN jakiegoś dziennikarzyny, który liczy tylko na chryję, aferę i bicie piany.

    Dziękuję.

    [ Dodano: Pon 28 Lip, 14 21:03 ]
    Agamek12, to może rusz makówką - dlaczego normalny facet, który przez 8 lat nie dostał ani jednego mandatu oprócz strzału z masztu za +18km/h nagle odpierdala taki wyczyn?

    Może awaria auta?
    Może go ku@% bąk ukąsił.
    Może zemdlał.
    Może dostał ataku epilepsji.

    Nie.

    Na pewno był naćpany, palił trawę, pił piwo i spieszył się do pracy, a wogóle jest debilem i juch mu w d.. bo ma lepsze auto ode mnie. Ludzie - wyluzujmy.

    Szlag mnie trafia od niedzieli na to co piszą w gazetach, na to co się dzieje. Obiecałem sobie, że to oleję, ale nie umię - idzie sfiksować - liczyłem że społeczeństwo umie analizować i ma włąsne mózgi - poza nielicznymi przypadkami jestescie stadni jak małpy - jak im zagrają tak klaszczecie. Kilka osób do mnie zadzwoniło i od razu wiedziało, że hamulce. Inni zapytali, bez ferowania wyroków. Szkoda, że reszta "specjalistów" jest głownie specjalistami od bólu tyłka.

    Jedyne co mnie boli najbardziej, że tym wszystkim moja schorowana mama jest atakowana z każdej po prostu strony. Ma słabe serce i licze na to że jednak jakoś to przetrzyma.

    A teraz idę sobie wypić melasę. Liczę, że prokurator to będzie normalny facet i na tym cała ta sprawa się skończy.

  • #2
    O2FL Bolero 2012 a polskie menu

    Szanowni koledzy,
    od dawna szukam porady i informacji czy można zmenić język w Bolero na Polski.
    Do tej pory miałem Bolero z połowy 2011roku i tam podobno nie było możliwości update'u oprogramowania do polskiego języka (Radio produkcji Blaupunkt'a). Stare Bolero odmówiło współpracy i od tygodnia mam nowe Bolero (Gwarancja) z 2012r (produkcji Delphi - wąska ramka) i podobno te modele miały polskie menu - ale ponieważ moje oryginalne Bolero było po angielsku to mam downgrade oprogramowania do takiego jak w starym Bolero (Info z salonu). Proszę o pomoc - czy ktoś ma lub wie gdzie dostać soft do bolero AD2012 z polskim językiem?
    Pozdrawiam

    [ Dodano: Nie 27 Paź, 13 23:27 ]
    Koledzy, czy ktoś coś. ......
    Pomóżcie
    Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
    Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
    Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
    08' O2 Elegance Combi BKC
    11' O2 fl Elegance Combi CDAA
    99' O1 SLX Combi AHF

    Komentarz


    • #3
      A czy przy okazji upgrade'u oprogramowania jest szansa że radio będzie "szybciej" czytało SD?

      Komentarz


      • #4
        nie spotkałem się z softami do Bolero, w ogóle jest traktowane marginalnie
        nie to co Columbus
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Kolego prz, z którego roku masz bolero. Moje stare z połowy 2011roku czytalo karty jak błyskawica, nowe jest wolne i się zawiesza. będę je reklamował bo cos ni teges jest.

          Gdzie mogę poszukać soft do Bolero?

          Pozdrawiam
          Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
          Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
          Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
          08' O2 Elegance Combi BKC
          11' O2 fl Elegance Combi CDAA
          99' O1 SLX Combi AHF

          Komentarz


          • #6
            Ja też mam z 2011 (z Superby, te wymagające ramki z Columbusa), nie wiem z której połowy (jak to sprawdzić jak już jest zamontowane?).
            Karte 4GB klasy 4 czyta 18 sekund, a karte 4GB klasy 10 czyta 15sekund, dla mnie tragedia :/

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez prz
              Karte 4GB klasy 4 czyta 18 sekund, a karte 4GB klasy 10 czyta 15sekund, dla mnie tragedia :/
              Ja jestem mega zadowolony z mojego BOLERO, nie mam problemu z czytaniem kart SD. To mój autoscan:

              Address 56: Radio (J503) Labels: None
              Part No SW: 1Z0 035 156 M HW: 1Z0 035 156 M
              Component: BOLERO 001 0008
              Revision: -----08S Serial number: SKZ4Z3L1158800
              Coding: 0D0002000201
              Shop #: WSC 02288 123 12345
              VCID: 3C7330C304AB

              Zamieszczone przez krzynol
              nie to co Columbus
              Krzyś, zależy kto co lubi, mi moje BOLERO pasi, ale kto to wie co będzie w przyszłym roku :diabelski_usmiech

              Komentarz


              • #8
                Ja mam takie radio jak w tej instrukcji:
                Kod:
                [url="https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/en/Superb/06-2009/Radio/B6_Superb_Bolero_CarRadio.pdf"]Link[/url]
                PL:
                Kod:
                [url="https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/pl/Superb/06-2009/Radio/B6_Superb_Bolero_CarRadio.pdf"]Link[/url]
                i znalazłem tam ciekawe info:
                "Other physically suitable memory cards, such as SDHC memory cards, are read by the unit not"
                A z drugiej strony "Memory card case: SD memory cards (“Secure Digital Memory Cards”), SDHC (“Secure Digital High Capacity Card”) and MMC (“Multimedia Cards”) measuring 32 mm x 24 mm x 2.1 mm and with a capacity of up to 32 GB are available"
                To trochę ciekawe, nie? Mi przecież czyta kartę na której ktoś wyraźnie napisał SDHC. Może w tym 'pies pogrzebany' i trzeba włożyć jakąś archaiczną kartę żeby to latało szybciej?

                Co do tematu - może ta wersja Bolero (wg. instrukcji 06/2009 - 10/2009) nie może mieć polskiego menu bo jest przedpotopowa? A te "szersze" już spokojnie hulają?

                Komentarz


                • #9
                  Im jest mniej folderów na karcie tym szybciej powinno odczytywać kartę.
                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                  Komentarz


                  • #10
                    Moje Bolero nie ma j. polskiego a z kart 32 GB zapchanej po brzegi muzyką odczytuje piosenki błyskawicznie. Po włożeniu do czytnika odczyt karty trwa 2-3 sekundy, za to zmiana na kolejny kawałek bez żadnej przerwy.
                    Part No SW: 1Z0 035 156 F HW: 1Z0 035 156 F
                    Component: BOLERO 010 0054
                    Revision: 0A001001 Serial number: SKZ1Z3K8459558
                    Coding: 000000000001
                    Shop #: WSC 01286 386 08256
                    VCID: 356A3D5025C7

                    Komentarz


                    • #11
                      Mi zależy tylko na polskim menu. Bo karty są czytane szybko.
                      Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                      Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                      Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                      08' O2 Elegance Combi BKC
                      11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                      99' O1 SLX Combi AHF

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez tokolosz
                        Mi zależy tylko na polskim menu.
                        raczej zapomnij o takowym.

                        Komentarz


                        • #13
                          że tak się zapytam z ciekawości coś się zmieniło z polskim menu do bolero ? :szeroki_usmiech
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz


                          • #14
                            Biszczu, Columbus i będziesz Pan zadowolony

                            Komentarz


                            • #15
                              mrfazi, qva wiedziałem, że to napiszesz :P
                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Komentarz


                              • #16
                                Nic się nie zmieniło - aktualizacje software dotyczą drobnych błędów współpracy z Bluetoothem i Sound systemem.
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • #17
                                  Biszczu, czyli dalej mamy lipe :lol:
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                  przedstawiam smerfetke

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    2.0-16v Michał, no nic trzeba sie języków douczyć
                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Panowie, ileż tam tego tekstu jest w tym radiu... :roll: :roll: :roll:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        KulfonP, to nie chodzi ile jest. Fajnie jak by ukochany szkodnik przemawiał do nas po naszemu :szeroki_usmiech
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          2.0-16v Michał, Twoj gada do Ciebie? :-)
                                          Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                                          www.nawmar.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Witam kolegów. Chciałem spytać jeśli już mowa była (2015) czy w Bolero da się ustawić poziom głośności pomiędzy FM CD czy AUX. Jak można zmienić logo startowe ze starego na nowe?
                                            Kubala
                                            ------------------------------------
                                            było 139 KM i 310 Nm
                                            jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X