Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RNS510 - mapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • To dzisiaj wleciała v13 East Europ oraz POI , problem jedynie taki że jedna z nagrywarek źle nagrała płytę, problem z odczytem :? ale na drugiej wypalona została bez problemu :szeroki_usmiech i do tego mój RNS czyta DL więc obeszło się bez przeróbek :lol:
    Moja OII Tour

    Komentarz


    • Zamieszczone przez JankoMuzykant
      ...po wypaleniu płytki z mapą v13 i włożeniu do cloumbus-a nic się nie dzieje.

      Sprawdziłem w trybie testowym w zakładce DVD, że płyta jest odczytywana bo pokazuje że włożona płyta jest data i i odczyt jej jest ok, ale nadal nie rusza.

      Miał ktoś taki przypadek?
      rozgryzłeś temat ?

      mam to samo - brak reakcji :roll:

      Ktoś coś ?

      Jest jakaś specjalna procedura aktualizacji dla V13 nagranych na DVD DL ? :roll:
      www.SPAmobile.pl

      Komentarz


      • no_fear żadnej procedury raczej nie ma.
        Włożyć płytę, potwierdzić komendy, które się wyświetlą i powinna się mapa instalować.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • Niestety nie. ....zrobiłem kolejny test. Nagrałem na zewnętrznej nagrywarce i nic. Po włożeniu nic się nie dzieje. Makabryczne...
          Octavia 2 FL RS 2.0 TDI 125kW 2011r.
          Fabia Ambiente 1.4 74kW Benz 2004r.
          Felicia SportLine 1.3 50kW Benz 1999r.

          Komentarz


          • Czyściłeś może laser?
            Moje 1.6 MPI BSE

            Komentarz


            • u mnie wykrył płytę z nową mapą i rozpoczął aktualizowanie :wink:
              wypaliłem IMGburn prędkość 1x 8)
              www.SPAmobile.pl

              Komentarz


              • Ja wypalam płytki w Nero z możliwie małymi prędkościami i wszystko jest OK.

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz


                • JankoMuzykant, tylko u mnie też tak było , że nic nie widziałem żeby się działo dopiero jak wciskałem wysuń płytę to waliło tekstem że są instalowane dane. Wersie znalazłem tutaj w temacie .
                  Nagrywałem na napędzie asusa z prędkością normalną , na płycie Verbatim DVD+R DL RW .
                  Jak zostawiłem wyłączonego columbusa nie wgrał, dopiero po trasie jak się przemieszczałem wgrał całą wersie mapy .
                  Moja OII Tour

                  Komentarz


                  • Dopiero zaczynam swoją przygodę z Columbusem RNS510 i mam dwa pytania.

                    1. Czy samemu można wgrać polskie menu do radia, czy jest to trudne, skąd pobrać dobrą wersję i jak się to wgrywa ?

                    2. W jaki sposób zaktualizować mapy, co muszę wiedzieć, czy jak mam wersję z 2007/2008r to można od razu wgrać najnowsze ? Czy wraz z mapą wgrają się również fotoradary i polski lektor ?

                    Komentarz


                    • Panowie coś nowego w sprawie map???

                      Czy jak zwykle pod koniec roku ??
                      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • Póki co cisza z mapami.
                        Na internetach piszą że ok października powinno coś byś więc czekamy
                        Mój szatan

                        Paweł

                        Komentarz


                        • Wiadomo kiedy będą mapy V14 na gpsunderground? Jakie POI wgrać do map V13? - Fajnie jakby były na PL, GER, NL i CZ

                          [ Dodano: Wto 25 Paź, 16 17:54 ]
                          Hej
                          Zakutalizowałem soft z 4024 na 5238 by joshi wszystko poszło ładnie. Próbuje wgrać mapy i ciągle jest błąd. Bląd CD. Próbowałem przez SD i dalej kappa, tylko mi kamerę cofania rozwaliło i nie wiem jak ją naprawić. Czy jest ktoś z Raciborza, który ogarnia te tematy i mógłby się ze mną spotkać i ogarnąłby mi ten temat bo już mnie szlak trafia.

                          Nagrywałem na płytach Espenrazy i Emtecu z prędkością x4 - mniej się wybrać nie dało.
                          Próbowałem wgrać mapy V13. Po przednio były V8.
                          Skoda Octavia II Kombi: Ambiente 2.0 TDI 140KM

                          Komentarz


                          • bojlas, już pisałem, że mapy v13 (wschodnia i zachodnia) nie mieszczą się na płytach DVD należy je nagrać na płytę DVD DL (podwójna DVD).
                            Jeżeli mimo to będziesz miał problem z wgraniem mapy to musisz skorzystać z metody płyta CD + karta SD - wszystko jest opisane w poprzednich postach jak również podane są odnośniki do oryginalnych stron opisujących problem.
                            Po wgraniu nowego softu kamerę cofania należny na nowo zaprogramować VCDS-em.

                            Komentarz


                            • Pojawiła się mapa V14 Link

                              Komentarz


                              • RNS-510/Columbus - West Europe CD_8477 V14

                                Link
                                Link

                                Polecam pierwszy bardzo szybki link.

                                P.S. obwodnicy Lodzi i A4 do konca nadal nie ma. Czy ktos wogole zauwazyl jakis update w PL ?
                                Marek



                                Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                Komentarz


                                • Jest pokazana obwodnica Raszyna S8
                                  Mapa posiada dane z 26.02.2016 r. i została wydana 5.07.2016 r. . Dane są nanoszone jeżeli dane państwo umieści je w odpowiedniej bazie z której są pobierane w danym dniu (tu 26.02.2016r.)

                                  Komentarz


                                  • Jest też A1 na odcinku Pyrzowice - Gliwice ale to chyba żadna niespodzianka..

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez jedrek86 Zobacz wpis
                                      Jest też A1 na odcinku Pyrzowice - Gliwice ale to chyba żadna niespodzianka..
                                      byla juz w v13
                                      Marek



                                      Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                      Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                      Komentarz


                                      • czy do instalacji v14 potrzeba wyższego softu niż 4120? w necie coś czytałem, że inaczej dzielą się partycje na dysku + nie ma jakiś problemów z POI?
                                        VW Jetta Highline + RNS 510 2011r. 1.4TSI CAXA 122KM

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez bzyq Zobacz wpis
                                          czy do instalacji v14 potrzeba wyższego softu niż 4120? w necie coś czytałem, że inaczej dzielą się partycje na dysku + nie ma jakiś problemów z POI?
                                          4120 domyslnie dzielil juz na 3 partycje, v14 powinno dzialac
                                          Marek



                                          Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                          Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                          Komentarz


                                          • Mamy już coś nowego Panowie ?
                                            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • maxpaynemm jest West strone wcześniej

                                              Osobiście czekam dalej na East
                                              Mój szatan

                                              Paweł

                                              Komentarz


                                              • Panowie mam pytanko, czy polecacie może kogoś z warszawy kto zajmuje się wgrywaniem nowych map i softu do urządzeń Columbus. Jestem nowy na forum stąd też moje pytanie. Nie chcę próbować robić tego samemu żeby niczego nie zepsuć i ewentualnie nie rozkodować. Auto jest z polskiego salonu więc chciałbym aby polskie menu pozostało.

                                                Komentarz


                                                • szyty wypalasz płytkę DVD+R DL z mapą. Wkładasz do Columbusa, jeśli jest dobrze wypalona instalacja się uruchomi.
                                                  Zatwierdzasz wszystko krok po kroku i po wszystkim cieszysz się nową mapą. Nic nie zepsujesz.

                                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                                  Komentarz


                                                  • niestety u mnie nie poszło. kilka płyt wypalonych i nic. laser wyczyszczony , soft zmieniony i dalej nic. A u kolegi na 4 lata starszym columbusie poszło z tych samych płyt. I teraz dalej nie wiem co robić...
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X