Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • NAVI RNS-510

    a może taki wzór?

  • #2
    NAVI RNS-510

    Witam, jako że powoli pojawia się ta nawigacja w sprzedaży pomyślałem że czas pozbyć się MFD2 i zakupić to cacko. W związku z tym pytanie do znawców tematu, czy zamontuje to bez problemu do swojej Czeszki ( O2 z tego roku ) czy będzie z tym dużo roboty ?

    Komentarz


    • #3
      Nowy system RNS 510 najpierw pojawił się w modelu Volkswagen Touran, ale stopniowo trafi także do pozostałych modeli VW.

      W Octavii jako Trinax

      Dla modelu ©koda Octavia nowy system nawigacji oferowany będzie pod nazwą Trinax. Od listopada 2007 zastąpi dotychczasową nawigację Nexus.

      Komentarz


      • #4
        Strona nie została odnaleziona
        wyglada na to ze bedzie pasowala.
        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

        Komentarz


        • #5
          loru, i pasuje ale koszt używki to jakeś 3600zl ale ogólnie bajer dysk twardy sd card etc miodzio i mapa polski baaaaaaaaaaaardzo dokladna
          Takie zwykłe Ambiente

          Komentarz


          • #6
            pasuje bez problemu. cena ok 3300-3400

            Komentarz


            • #7
              speedy, rozkodowane czy nie rozkodowane?
              Takie zwykłe Ambiente

              Komentarz


              • #8
                rozkodowane.

                nie rozkodowane to 2500 zl mam jedna .

                Komentarz


                • #9
                  To że będzie do O2 to ja wiem, pytanie tylko czy wystarczy wykręcić starą ( MFD2 ) włożyć RNS-510 lub jak ktoś woli TRINAXA i czy wszystko będzie działało od kopa. Z tego co mi powiedzieli w ASO niekoniecznie musi działać, podobno ma być inna magistrala w autach montowanych od 7 listopada. A że oni potrafią dużo mówić to inna sprawa...

                  Komentarz


                  • #10
                    GS1, który serwis ci tak powiedział

                    Komentarz


                    • #11
                      to zle Ci powiedzieli

                      Komentarz


                      • #12
                        INTER AUTO w Krakowie, dlatego pytam czy to będzie działało bo wtopy za kilka tysiaków nie chcę.

                        Komentarz


                        • #13
                          GS1, które jeśli na kocmyrzowskiej to wiedza co mówią ale nie martw sie taka nawi działa u kolegi w Fabii więc nie widzę problemu aby u ciebie założyć przyjeżdżaj na spoty to sam zobaczysz jeśli kolega sie zjawi

                          Komentarz


                          • #14
                            djczas, masz na mysli grygaska? Martin to czarodziej :P
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • #15
                              tak btw jak mozesz napisz na PW ile sobie ktos zyczy za taka navke

                              Komentarz


                              • #16
                                Witam

                                Też szukam takiego TRINAXA. Może wiecie gdzie można nabyć?

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jest do sprzedania navi RNS 510 ale uszkodzona nie działa głos na radiu reszta wszystko oki dvd ,navi i tak dalej pewnie jakaś pierdoła koszt 1400zł
                                  Takie zwykłe Ambiente

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    A jak w tych nawigacjach wyglada podświetlenie przycisków ? Czy jest zielone podświetlenie jak reszty deski ? czy jak kupię dedykowaną pod VW to będę miał na czerwono ?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      VW czerwone przyciski sa.

                                      a ja mam RNS 510 ale Touaregowego tzn tylko ma inny przod srodek czesci te same ale bez kodu za 2200

                                      wiec moze ktos ma ochote sie pobawic i posklada sobie dzialajaca w 100% RNS

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        speedy, wez to pierw zamontuj u siebie i pokaz jak to wyglada, po gwiazdce pomysle :P
                                        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                        Komentarz


                                        • #21
                                          padre pisał:
                                          Też szukam takiego TRINAXA. Może wiecie gdzie można nabyć?

                                          Na przykład u kolegi speedy'ego 8) Czytaj uważnie posty powyżej. Słyszałem (mam nadzieję, że niedługo spotkam na spocie), że speedy, to pewna firma :wink:

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez padre
                                            Witam

                                            Też szukam takiego TRINAXA. Może wiecie gdzie można nabyć?
                                            BTW czy jednak w skodzie to navi nie nazywa sie inaczej ? mam nowiutki katalog z salonu i tam sie mowa o Columbusie a nie Trinaxie ... Z opisu Columbusa wynika, ze to jest RNS510 - DVD, MP3, SD, HDD itd
                                            PZDR
                                            Tomek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              A czy wymiary RNS510 są takie same jak w MFD2, chodzi o to czy ramka maskująca spasuje?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Czesc, v OII RNS510 dziala bez problema!!!JAk masz tylko radio, to jest potrzeba GPS antenny, ramki olkolo navi, v ASo kosztuje okolo 25 zl czarna, 120zl silver, jak v ORSII.MAp jest duzo, sa West i East. JA mam teraz najnowsej mapy z EAsta, i jest juz super.Myszle , ze v mapa PL jest lepsza jak v CZ.Juz jich pare dawalem do OII, i dziala na 100%.Mam info, ze do Skody co maja byc od 11 miecha, maja byc troche oklejone.Co wiem do teraz , ma byc HDD tylko 20Gb, VWE ma teraz 30gb.
                                                Jak by ktosz chcial,jutro sie moze po niego przyjechac.NOWE!!

                                                [ Dodano: Sob 03 Lis, 07 20:36 ]
                                                TYlko sie pojawily u VW rozne SW.Byly SW 520 i teraz sie pokazuja SW1000.Jescze newiem jaka jest roznica, ale za chwile to info musze odzyskac=))JAk by mial ktos klopoty s blokiem od VW, niejst problem, odczaruje i bednzie dzialac.
                                                Jest do tego mozliwosc zamontowania origo Skoda hands free, jutro to bende na sobie prubowac, ale wiem ze pujdzie bez klopot.
                                                Parrota juz pod to dalem, i dziala ez problema=))

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Grygy
                                                  Mam info, ze do Skody co maja byc od 11 miecha, maja byc troche oklejone.Co wiem do teraz , ma byc HDD tylko 20Gb, VWE ma teraz 30gb.
                                                  Jak by ktosz chcial,jutro sie moze po niego przyjechac.NOWE!!
                                                  Z tego co wyczytalem w katalogu na 2008 to bedzie tak: 10GB na mapy i 20GB na MP3 itp.

                                                  ps. ile $$$ taka nowa ?
                                                  PZDR
                                                  Tomek

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X