Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAVI RNS-510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez danielka1920
    witam czy prosze o porade zmiany logo powitalnego i czy ktos posiada takie logo jak ponizejObrazek
    Tutaj jest.

    400 Bad Request

    Klikając w obrazek zapyta się o stworzenie pliku ISO na Columbusa, potwierdzasz i ściągasz ISO.
    Wypalasz ISO na płytę (polecam program CDBurnerXP) a potem wkładasz do columbusa i robisz mu restart, niech ktoś podpowie jakie klawisze bo zapomniałem. Proces zmiany boot logo zostanie rozpoczęty.


    Najnowszy polski VCDS - doświetlanie zakrętów, TPMS, staging i inne - kontakt PRIV - Łódź.

    Komentarz


    • Pany wiecie może czy są lub Kiedy będą nowe mapy na Kolumba pod O2?
      Mój szatan

      Paweł

      Komentarz


      • Ostatnio trochę szukałem ale nic nie znalazłem info o v14.
        Najnowszy polski VCDS - doświetlanie zakrętów, TPMS, staging i inne - kontakt PRIV - Łódź.

        Komentarz


        • Nie wie ktoś czy w ogóle mają zamiar dawać nowe mapy ?
          Mój szatan

          Paweł

          Komentarz


          • Ciekavy, zaglądałeś tu:

            Link


            tymczasem jest idealny wątek w temacie map do RNS510
            Forum - Octavia Club Polska

            Komentarz


            • kolo pazdziernika maja byc
              Moje 1.6 MPI BSE

              Komentarz


              • Pytanie o funkcjonalność

                Koledzy, orientujecie się może który moduł (pewnie tylko z rSAP) obsługuje funkcję dostarczania wizytówek? Może tylko trzeba odpowiednio sformatować SMSa aby to zadziałało? Chodzi mi aby móc przesłać cel do nawigacji poprzez GSM. Bawił się ktoś w to?
                Załączone pliki
                Aktualne zużycie paliwa

                Komentarz


                • ooo kurcze o czymś takim nie słyszałem...
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                  Sprzedam na OLX!!

                  Komentarz


                  • jeśli ktoś coś na ten temat ma wiedzieć to na pewno Pab : )
                    Moje 1.6 MPI BSE

                    Komentarz


                    • A wiesz że nie... I pewnie teraz będzie mi ciężko potwierdzić bo zamieniłem Columbusa na nowego Amundsena MIB STD2 PQ z Yeti i nie zamierzam wracać na stary sprzęt
                      Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez pab567
                        A wiesz że nie... I pewnie teraz będzie mi ciężko potwierdzić bo zamieniłem Columbusa na nowego Amundsena MIB STD2 PQ z Yeti i nie zamierzam wracać na stary sprzęt
                        I dziala to bez problemu w Basce przed FL :?:
                        Marek



                        Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                        Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                        Komentarz


                        • W Baśce???? No takiego określenia na Superba jeszcze nie słyszałem, pewnie autokorekta winna

                          Działa bez problemu. Aczkolwiek żeby uruchomić trzeba się było trochę napracować:
                          1. Znaleźć radio które jeszcze się nie zablokowało na Component Protection
                          2. Założyć patcha na radio
                          3. Przygotować kabel-konwerter z Quadlock-40 na Quadlock-52
                          4. Wymienić Gateway na taki który obsługuje urządzenia na adresie 5F
                          5. Kupić oryginalną kartę z mapami
                          6. Zamontować
                          7. Zakodować

                          No ale koniec końców wszystko się udało i działa zajefajnie - szczególnie że jeszcze dołożyłem do tego moduł Android.

                          Jesli jeszcze ktoś nie widział (cos dziwnie tagi działają, dlatego wklejam kilka razy
                          [youtube] [/youtube]
                          Amundsen MIB STD2 w Superbie 2
                          Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                          Komentarz


                          • Witajcie,
                            Chciałbym podłączyć Columbusa pod wzmacniacz 4 kanałowy. Czy ktoś się orientuje ile jest mocy RMS po przekodowaniu radia na wzmacniacz zewnętrzny?
                            Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                            Komentarz


                            • Posiada ktoś rozpiskę na temat oznaczeń Columbusa? Mam okazję kupić wersje H; HV:H61 SW 6276. Czy to jest wersja z dyskiem SSD? Sprzedawca mówi, że tak ale jakoś nie mogę tej informacji potwierdzić. Niby całkowita ilość miejsca na dysku to koło 19 GB.
                              Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                              Komentarz


                              • Po co chcesz kodowac SS jak na dokupionym sprzecie nie odpali. Jak masz Hi input to problem z glowy

                                Komentarz


                                • Ktos podpowie, po kodowaniu RNS 510, zakodowałem wyświetlanie ograniczenia prędkości na mapie, zginęło mi Logo powitalne, po przywróceniu poprzedniego kodowania nie powraca logo. Wgrywanie loga z płyty również nic nie daje, choć proces wgrywania kończy się powodzeniem. Jest jakaś opcja, która odpowiada za wyświetlenie loga w Columbusie?

                                  Komentarz


                                  • Witajcie, mam techniczne pytanie do osób które miały przyjemność grzebać w puszce RNS510, ktoś wie jaki tam siedzi procesor? ile jest pamięci RAM? Nie mogę znaleźć tych informacji w internecie, więc pytam czy ktoś miał przyjemność sprawdzić?

                                    Komentarz


                                    • Może pomoże zmiana na Chiny ,bo ktoś pisał że dla kitajców jest zmenione logo

                                      Komentarz


                                      • Witam,

                                        mogę kupić okazyjnie Columbusa o numerze kodowym 3T0 035 680 S (wersja LED z szybszym procesorem i dyskiem SSD) ze skody SuperB z 2015 roku.

                                        W związku z tym mam pytanie do obeznanych w temacie, czy ta nawigacja będzie współdziałać bezproblemowo z moją Skodą Octavią Elegance z 2011r?

                                        Parę miesięcy temu miałem w niej Columbusa 3T0 035 680 C.

                                        Komentarz


                                        • Będzie
                                          Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                                          Komentarz



                                          • Mam nadzieje że mam mały problem, otóż zakupiłem tą navi 3T0035680 S, dzisiaj założyłem i niestety nie mam dźwięku.

                                            Bluetooth działa, ale uciekł mi całkowicie dźwięk. Nie mam dźwięku z radia, navi ani z telefonu (dvd nie sprawdzałem).

                                            Skala głośności się porusza, a dźwięku nie ma. Co może być??

                                            Komentarz


                                            • witam posiadam rns510 1Z0 035 680 A z 2008r. i orginalny soft jaki powinienem wgrac zeby dzialaloz gory dzieki pozdro

                                              Komentarz


                                              • Zajrzyj tu Link

                                                HW Vehicle: 0xC001 - 1Z0 035 680 A (C3/C4A)

                                                SW: 5238 Update by josi
                                                HW: C3-C12

                                                Komentarz


                                                • Witam

                                                  Kupiłem ostatnio Octavię II hatchback z 2004 roku. Posiada ona podstawowe radio STREAM.

                                                  Pomyślałem, że może możnaby wrzucić do Octavi radio Columbus ( Link ) i mieć od razu Bluetooth, Mp3 i dodatkowo Navi. I tutaj pojawia się kilka pytań:

                                                  1) Skoda ma czujniki parkowania z tyłu normalnie wyświetlane na ekranie radia. Rozumiem, że musiałbym wymienić sterownik na ten po FL? Czy coś jeszcze?

                                                  2) Gateway tez byłby konieczny do wymiany? ( który by się najlepiej sprawdził )

                                                  moduł CAN Gateway: 9-bajtowy:
                                                  1K0907530 L/ N/ P/ R/ Q
                                                  lub
                                                  moduł CAN Gateway: 10-bajtowy:
                                                  1K0907530 S/ T/ AA/ AB/ AC/ AD/ AE/ AF

                                                  3) Co z nawigacją

                                                  4) Co jeszcze poza Columbusem byłoby konieczne do zakupu?

                                                  Z góry dzięki za pomoc,

                                                  Pozdrawiam,

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X