Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3 facelifting

    Oto pierwsze zdjęcia (a nie wizualizacje) O3 po fl.... moim zdaniem wygląda gorzej... dramatu może nie ma, ale gorzej. Jakieś takie DZIWADŁO wyszło.... Może z czasem się człowiek przyzwyczai...
    Známe datum a místo premiéry Škody Octavia. V Ženevě to nebude! | auto.cz
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Teraz wyglada jak taki waski Rapid z przodu

    A we wnetrzu pojawia sie akcenty jak w innych VW, typu podswietlane listwy boczne czy linia wokol szyber dachu.

    Co ciekawe dalej mamy zwykly hamulec reczny na linki.

    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      podswietlane listwy boczne - to akurat fajne :-)
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Ja czekam na info jak będzie wyglądał RS facelifting
        No i jakie to będą światła LED? Bo dobre światła to dla mnie podstawa.
        ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
        mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

        Komentarz


        • #5
          Ten przód wygląda tragicznie... Nic tam do siebie nie pasuje, wystarczyło wstawić trochę pomniejszone światła od Superba.
          Nie wiem jak będzie wyglądał RS ale raczej będzie też beznadziejny.
          Jedyne co mi przychodzi do głowy czemu tak zepsuli Octavię to może jakieś ogólne niezadowolenie VW, że golf już nie taki pożądany. Może jakiś Niemiec z VW stał z pistoletem nad głową tego kto projektował ten FL i chłopina musiał to celowo zepsuć? Inaczej nie rozumiem Czechów...
          Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

          Komentarz


          • #6
            Golf sie sprzedaje i tak dobrze. Jesli juz mialbym wietrzyc spisek to moze chodzi o polepszenie sprzedazy Seata? Teraz faktycznie bedzie pokraczna z przodu Octavia, nudny jak flaki z olejem Golf i w miarę atrakcyjny wizualnie Leon... ktory z powyzszej trojcy bedzie z zewnatrz byc moze wygladal najlepiej.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              Po co zaczynać drugi temat?

              Octavia III Face Lifting - Octavia Club Polska

              Lepiej połączyć oba w jeden
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                A to faktycznie warto dolaczyc ten watek do tego starszego.
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  Gdyby nie było tej wstawki w reflektorach to nawet całkiem fajnie wyglądałyby takie zagięte w dół do środka.

                  Chwała Skodzie za normalny ręczny.
                  Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                  Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                  Komentarz


                  • #10
                    mozna juz ćwiczyć konfig, nie ma silnika 1,4 TSI, wystepiuje tylko w CNG, czyżby mial sie juz pojawic od razu 1,5 TSI

                    Link
                    OII 1,4 TSI Elegance

                    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                    Komentarz


                    • #11
                      Idealny przykład jak można uwalić "lifting" dobrze sprzedającego się samochodu.
                      Przód wygląda jakby projektował go gość z SsangYong, albo innego azjatyckiego producenta z poprzedniej dekady.
                      Nie podoba mi się, BTW i tak nie planowalem isc kolejny raz w octavie, no ale jeżeli skoda to na ta chwilę tylko SuperB - jest najładniejszy i ma wsio co chcę.
                      Leon też fajny, ale srodek.... dyskusyjny.
                      Jak ktoś wcześniej napisał "chwała za normalny ręczny".
                      "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                      Komentarz


                      • #12
                        Ma się dużo lepiej prowadzić O3 po fl w stosunku do obecnej, głównie ze względu na zwiększenie rozstawu kół.
                        Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                        https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                        https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                        https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                        Komentarz


                        • #13
                          Podali datę premiery
                          Link
                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                          Komentarz


                          • #14
                            21:30 dzisiaj stałem na przejeździe kolejowym - przejechał bardzo długi pociąg ze Skodami - w tym chyba kilka O3FL, ale ciemno było i ręki uciąć nie dam.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez mac_aaron Zobacz wpis
                              21:30 dzisiaj stałem na przejeździe kolejowym - przejechał bardzo długi pociąg ze Skodami - w tym chyba kilka O3FL, ale ciemno było i ręki uciąć nie dam.
                              Pewnie do Wiednia jechały, bo tam premiera w połowie stycznia
                              Maciek
                              terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                              Zapraszamy....

                              Komentarz


                              • #16
                                Albo klientów czasami ludzie biorą w ciemno i mają samochody przed premierą w salonach
                                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez michal8937 Zobacz wpis
                                  Ma się dużo lepiej prowadzić O3 po fl w stosunku do obecnej, głównie ze względu na zwiększenie rozstawu kół.

                                  Akurat w te zapowiedzi to bym nie wierzył za bardzo.... poza tym przeciez wg wszystkich testow O3 dotychczas sie swietnie prowadzila... ;-)
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    OrsonTSI - jest 1.4 TSI 110KW ale tylko w ACTIVE.
                                    Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                                    Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                                    Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                                    08' O2 Elegance Combi BKC
                                    11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                                    99' O1 SLX Combi AHF

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Byłem parę dni w Pradze i w drodze powrotnej na autostradzie z Pragi jechała za mną OIIIFL w kolorze Błękit Denim (chyba) i była to wersja bez ledów z przodu. Słuchajcie moim skromnym zdaniem, oczywiście mocno subiektywnym, jeśli ktoś chce kupić OIII to niech to robi teraz, bo ten lifting wygląda fatalnie. Samochód wygląda jak radosna twórczość pijanego artysty, naprawdę jest tragicznie, może jeszcze jak będą ledy to może jako tako to będzie wyglądało, ale wątpię. Widziałem też parę Kodiaqów i szczerze też nie powaliły mnie, przyznam że na zdjęciach jakoś bardziej mi się podobały, ale to może tez kwestia kolorów, bo widziałem w kolorze srebrnym, białym i chyba grafitowym. Ten grafitowy wyglądał najlepiej, a najgorzej srebrny.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez tokolosz Zobacz wpis
                                        OrsonTSI - jest 1.4 TSI 110KW ale tylko w ACTIVE.
                                        widzialem pozniej ale zapomnialem dodac w poscie, dzieki za czujność
                                        OII 1,4 TSI Elegance

                                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez rafik11 Zobacz wpis
                                          Słuchajcie moim skromnym zdaniem, oczywiście mocno subiektywnym, jeśli ktoś chce kupić OIII to niech to robi teraz, bo ten lifting wygląda fatalnie.
                                          Niestety, ale już za późno... A na ten "lifting" nie mogę patrzeć
                                          EDYTA: Próbowałem jeszcze w listopadzie...
                                          Ostatnio edytowany przez Salvatore; 3399.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Na niemieckiej stronie skody w konfiguratorze jest już O3 po lifcie. Niestety dalej tak samo brzydka...
                                            Link
                                            Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Tak BTW to dość drogo wychodzi nowa Octavia w niemczech

                                              EDIT: Ktoś pisał, że trzeba będzie naklejać czarny pasek miedzy lampami - nie jest to taki głupi pomysł
                                              Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                              Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                404 - nenalezeno

                                                Tu wygląda względnie choć nadal dziwnie.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ale to wg tych zagranicznych konfiguratorów to będzie ona droższa...

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X