Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez other_exception Zobacz wpis
    No to fajnie, faktycznie widzę na allegro, że są różne lampy w poliftach, szkoda, że nikt o tym nie informuje...
    bo w konfiguratorze nie ma a w cenniku masz:
    -tylne swiatla LED - standard
    -tylne swiatla LED + podswietlenie tablicy rejestracyjnej - 600pln

    I jak zapytasz dilera za co placisz 600pln to 4/4 mi odpowiedzialo ze za podswietlenie tablicy rejetracyjnej.
    Ten od którego zamawiałem tez nie widzial ale sie uparlem i przy mnie 15 min w systemie siedzial, znalazl w dokumentacji ze sa 2 rodzaje lamp (co go zaskoczylo) i kolejne 10 min szukal jak to zamowic i nie znalaz.
    Dopiero jak odkopalem z w konfiguratorach z innych krajow ma wszedzie ten sam kod zamowienia i mu go podalem to odnalazl w systemie i potwierdzil.

    Oni sa tak wszyscy nieogarniecy ze masakra.

    Komentarz


    • Szkoda, że przednie dzielone reflektory też nie są opcją
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
        Szkoda, że przednie dzielone reflektory też nie są opcją
        a ja jak widziałem O3 i O3FL srebrne (czyli takie jakie chciałem) stojące obok siebie to po chwili uznałem, że nawet majać wybór wziął bym O3FL jeśli chodzi o przód. Jest inny ale mi się podoba

        Komentarz


        • Dzisiaj drugi już raz minąłem się na trasie z O3FL i powiem szczerze, że w topowej wersji z LEDami wygląda naprawdę spoko. Wiadomo, lśniąca nówka ale mimo wszystko wygląda to o wiele lepiej na żywo w "biegu" niż na fotografiach sprzed kilku miesięcy. Brałbym

          Komentarz


          • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
            Szkoda, że przednie dzielone reflektory też nie są opcją
            dokladnie.

            ps. widzialem dzis to nowe "cudo" na placu dealera jadac na spacer po drodze. Na zywo lepiej niz na fotkach, ale teraz nazwac Octavie piekna to troche nieporozumienie. Wyglada dziwnie, ale nie jakos beznadziejnie na zywo. Mi sie mniej podoba bo wole klasyczne rozwiazania. W pewnym sensie mysle, ze nowy przod za jakies pol roku sie opatrzy jak te auta pojawia sie na drodze.
            No i prawda jest taka - bez tego dziwacznego przodu czy ktokolwiek w ogole by zauwazyl ze byl lifting Octavii poza gronem milosnikow? Nie.
            A tak samochod od razu wyglada inaczej, a czy ladniej czy brzydziej w sumie co za roznica - grunt ze wyglada inaczej i mozna reklamowac jako NOWA Octavia ;-)
            Ps. na czeskim forum ktos pisal ze nowy przod to zemsta Kabana ktory tydzien po premierze O3 fl przeszedl do BMW, zemsta za to, ze mu Skoda za malo placila ;-)
            Ps.2 Na pewno ten fl Octavii bardziej widac niz fl Leona czy Golfa, gdzie po prostu nawet ja - byly posiadacz Golfa nie potrafie rozpoznac czy to Golf po fl czy przed fl na placu dealera... a Leon to juz zupelnie dla mnie czarna magia - co tam niby zmienili??? A tak Skoda od razu sie rzuca w oczy - ooo a co to za auto z tymi dziwnymi swiatlami? Aaaa, NOWA Skoda... i moze taki byl zamysl producenta (bo w teorie spiskowe, ze VW kazal zobrzydliwic Octavie zeby sie Golf z Leonem lepiej sprzedawaly nie uwierze).
            Reasumujac - na pewno nowy przod nie bylby dla mnie jakas przeszkoda przy zakupie auta, ale jak moglbym wybrac (gdyby taki wybor byl) to na pewno wybralbym klasyczne eleganckie reflektory zamiast tych "nowoczesnych". Ale kazdy ma swoj gust.
            Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • Na początku lutego odebrałem swoją O3 jeszcze sprzed liftingu. Wersja Style+pakiet amazing (m in. ksenony z AFL w tym pakiecie). Spieszyłem się z zamówieniem, żeby załapać się na auto przed liftem bo na pierwszych zdjęciach dostępnych w sieci ta poliftowa wyglądała wg mnie fatalnie no i chodziły plotki, że będzie droższa.
              No i w ubiegłym tygodniu poszedłem obejrzeć sobie w salonie to poliftowe cudo. No i powiem tak - jest duuużo lepiej w naturze niż na zdjęciach. Jakbym dziś miał jeszcze raz wybierać to chyba wybrałbym O3FL. A oto dlaczego:
              1. ten dyskusyjny przód nie wygląda wcale tak źle - mnie nawet podoba
              2. tylne światła w wersji ledowej wygląda chyba nieco lepiej, zwłaszcza po zaświeceniu świateł, teraz jest jedna grubsza ledowa kreska zamiast dwóch cienkich
              3. w przednich reflektorach zamiast ksenonów są teraz lampy ledowe w tej samej cenie (co już wiedziałem zamawiając swoją, że tak będzie, tylko nie było wiadomo czy będą lepsze bo wcale tak być nie musi), no i teraz czekam na opinie o tych ledach - czy świecą lepiej od ksenonów czy nie, tu się bowiem dopiero okaże, czy warto było się śpieszyć, czy było poczekać na nową
              4. odświeżone zegary - są ok, chyba ładniejsze, na pewno nie brzydsze
              5. większy wyświetlacz w środku - czy wygląda lepiej - nie jestem pewien, no ale jest na pewno większy
              6. mam wrażenie, że to nowe Bolero gra lepiej niż to u mnie - troszkę lepszy bas, a może tylko takie wrażenie w salonie
              7. z danych fabrycznych wynika, że nieznacznie zmienił się rozstaw kół z tyłu - ciekawe czy przełoży się to jakkolwiek na prowadzenie
              8. chyba bardzo istotnej różnicy w cenie nie ma wbrew wcześniejszym spekulacjom

              Reasumując, kto się nie załapał na auto sprzed liftu na pewno nie ma czego żałować.

              Komentarz


              • mam wrażenie, że światła o których mówisz w punkcie 2 to opcjonalne, które kosztują 600pln. normalnie są jak widziałem takie jak w O3 pre-FL ale przyznam się nie widziałem jak świecą

                EDIT:
                jedna normalne LEDy w O3 FL też mają pojedynczy pasek:
                Link

                Ostatnio edytowany przez przybysz86; 30528.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
                  mam wrażenie, że światła o których mówisz w punkcie 2 to opcjonalne, które kosztują 600pln. normalnie są jak widziałem takie jak w O3 pre-FL ale przyznam się nie widziałem jak świecą

                  EDIT:
                  jedna normalne LEDy w O3 FL też mają pojedynczy pasek:
                  Link
                  Nic się nie zmieniło przed liftem biedne wersje miały zwykłe lampy z tyłu a bogatsze Led-y.
                  Teraz biedne wersje mają Led-y z przed lifta a bogatsze nowe Led-y.
                  To porostu marketingowcy naciskają żebyśmy kupili bogatszą wersję lub dopłacili parę stów za lampy co pewnie kosztują co najwyżej parę zł więcej.
                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                    co pewnie kosztują co najwyżej parę zł więcej.
                    Groszy raczej.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ryjeks Zobacz wpis

                      Groszy raczej.
                      600pln wg cennika

                      Komentarz


                      • Czarna w wersji Style z jasnym wnętrzem wygląda bardzo dobrze!

                        Błąd w cennikach jest, czy lusterko wsteczne faktycznie ma czujnik wilgotności?
                        Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                        https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                        https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                        https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                        Komentarz


                        • czunik wilgotnosci jest potrzebny do climatronica więc pewnie ma.

                          Komentarz


                          • No to w końcu ją mam .

                            Kilka krótkich zdań tak na szybko... :
                            Forum - Octavia Club Polska



                            Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                            Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                            Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
                              No to w końcu ją mam .

                              Kilka krótkich zdań tak na szybko... :
                              Forum - Octavia Club Polska



                              Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                              mnie ten link przerzuca na stronę główną z jakiegoś powodu.

                              Komentarz


                              • Dziwne... Mnie rzuca tam gdzie trzeba. Może to kwestia Tapatalka...

                                Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                                Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                                Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
                                  No to w końcu ją mam .

                                  Kilka krótkich zdań tak na szybko... :
                                  Forum - Octavia Club Polska



                                  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                                  Ja swoją w identycznym kolorze odbieram w piątek. Combi style 1.8 tsi tylko mam zamówiony canton i navi jeszcze Gratulacje odbioru i szerokości

                                  Komentarz


                                  • Skodziarz testuje OIII FL
                                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                    Komentarz


                                    • tymczasem w konfiguratorze polskim pojawiła się opcja tylnych lamp LED top/high:
                                      Link

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis

                                        Nic się nie zmieniło przed liftem biedne wersje miały zwykłe lampy z tyłu a bogatsze Led-y.
                                        Teraz biedne wersje mają Led-y z przed lifta a bogatsze nowe Led-y.
                                        To porostu marketingowcy naciskają żebyśmy kupili bogatszą wersję lub dopłacili parę stów za lampy co pewnie kosztują co najwyżej parę zł więcej.
                                        Jak ktoś dopłaca 600 zł za to że Tylne światła będą mu świecić jakoś inaczej to powinien jechać do Praktikera, kupić tam największy dostępny młotek i się nim pieprznąć w twarzoczaszkę...
                                        Pozdrawiam
                                        perfex

                                        Octavia HTP

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis

                                          Jak ktoś dopłaca 600 zł za to że Tylne światła będą mu świecić jakoś inaczej to powinien jechać do Praktikera, kupić tam największy dostępny młotek i się nim pieprznąć w twarzoczaszkę...
                                          Płacisz 2000 za lakier metalik czy jedziesz na zwykłym?

                                          Też nic nie wnosi do tego jak się prowadzi samochód.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
                                            Płacisz 2000 za lakier metalik czy jedziesz na zwykłym?
                                            Nigdy nie zapłaciłem za metalik. Nie mam ochoty być dymanym.
                                            Pozdrawiam
                                            perfex

                                            Octavia HTP

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez perfex Zobacz wpis

                                              Jak ktoś dopłaca 600 zł za to że Tylne światła będą mu świecić jakoś inaczej to powinien jechać do Praktikera, kupić tam największy dostępny młotek i się nim pieprznąć w twarzoczaszkę...
                                              Zobaczysz ile będzie modów na lampy po FL
                                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez zubrzus Zobacz wpis
                                                Ja swoją w identycznym kolorze odbieram w piątek. Combi style 1.8 tsi tylko mam zamówiony canton i navi jeszcze Gratulacje odbioru i szerokości
                                                czekamy na foto!!!
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
                                                  No to w końcu ją mam .

                                                  Kilka krótkich zdań tak na szybko... :
                                                  Forum - Octavia Club Polska
                                                  Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis

                                                  mnie ten link przerzuca na stronę główną z jakiegoś powodu.
                                                  tak miało być - tu jest nówka po FL
                                                  Octavia Club Polska
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Ciekawe... W tapatalk przerzuca do mojego wątku. Widocznie muszę się jeszcze poduczyć nowego forum

                                                    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                                                    Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                                                    Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X